ZAR پس از کاهش تولید ناخالص داخلی ایالات متحده، رونق می گیرد


نقاط صحبت رند

  • PPI آفریقای جنوبی نشانی از رها شدن ندارد.
  • USD/ZAR به نفع خود است.

پیشینه اساسی USD/ZAR

را راند آفریقای جنوبی پس از واکنش زانویی که پس از فدرال رزرو در بازارهای جهانی مشاهده شد، برخی از سودهای خود را پس داد. مورد انتظار 75bps افزایش نرخ بهره با واکنش منفی مواجه شد، اما این بدان معنا نیست که من نسبت به آن نزولی هستم دلار آمریکا به ویژه با ترس از رکود اقتصادی. ایالات متحده آمریکا تولید ناخالص ملی انتشار برآوردهای از دست رفته در آینده -0.9٪ برای Q2 به این معنی که ما در یک “فنی” هستیم رکود اقتصادی‘ پس از -1.6٪ چاپ Q1. یکی از موارد مثبت کاهش قیمت های اصلی PCE است که می تواند به آن نسبت داده شود فدرال رزروچرخه سفت شدن تهاجمی

از منظر آفریقای جنوبی، ارقام PPI بالاتر از حد انتظار بود و به قدرت ZAR در معاملات اولیه افزود، در حالی که از دست دادن تولید ناخالص داخلی ایالات متحده باعث کاهش سرعت اقتصاد ایالات متحده شد و در نتیجه فشار نزولی بر دلار آمریکا را افزایش داد. از آنجایی که راند بسیار با چین همبستگی دارد، کاهش ایالات متحده جرقه ای برای ریسک گریزی از ZAR ایجاد نکرد.

تقویم اقتصادی USD/ZAR

تقویم اقتصادی usdzar

منبع: تقویم اقتصادی DailyFX

تجزیه و تحلیل فنی

USD/ZAR روزانه چارت سازمانی

نمودار روزانه usdzar

نمودار تهیه شده توسط وارن ونکتاس، IG

USD/ZAR روزانه اقدام قیمت خرس‌هایی را نشان می‌دهد که به سمت 16.5000/50 روز حرکت می‌کنند EMA منطقه پشتیبانی (آبی). را شاخص قدرت نسبی (RSI) همچنین به زیر سطح نقطه میانی 50 نفوذ کرده است که نشان دهنده افزایش حرکت نزولی است.

سطوح مقاومت:

  • 17.0000
  • 20 روزه EMA (رنگ بنفش)

سطوح پشتیبانی:

با وارن در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @WVenketas

منبع