ZAR از احساسات ریسک جهانی و داده های ضعیف چین رنج می برد


رند نکات صحبت کردن

  • دلار قوی تر و رکود در کالاها بر ZAR تاثیر می گذارد.
  • پس از شکست PMI تولید آفریقای جنوبی، رند بی تفاوت است.
  • گاوهای USD/ZAR اکنون به اوج های 2022 چشم دوخته اند.

پیشینه اساسی USD/ZAR

این راند آفریقای جنوبی از کاهش احساسات ریسک جهانی در پشت a شاهین فدرال رزرو دیروز دیدیم فدرال رزرولورتا مستر یک پیام تهاجمی ارائه می دهد که بیان می کند او پیش بینی نمی کند نرخ بهره کاهش در سال آینده و همچنین نرخ های بالاتر از 4% مرحله. باد مخالف ZAR با چاپ PMI تولید کننده چینی Caixin در قلمرو انقباضی در حال افزایش است. مشکلات کووید-19 نیز در چین دوباره ظاهر شده است و روایت تخریب تقاضا را تشدید کرده است که حساسیت به ریسک را آزار می دهد و کالاارزهای مرتبط مانند راند. این نگرانی‌ها به مجموعه کالاهای گسترده‌تر نفوذ کرده و رند را در برابر ریسک‌های نزولی بیشتر آسیب‌پذیر کرده است.

با ادامه نتایج PMI، PMI تولیدی آفریقای جنوبی به منطقه توسعه‌یافته بازگردانده شد و پس از انتشار اندکی به راند افزایش داد. به طور کلی، با توجه به ترس های رکود اقتصادی و ترجیح سرمایه گذاران برای ایمنی، تعصب من به سمت دلار متمایل است. فردا حقوق و دستمزد غیرکشاورزی (NFP) داده‌ها باید معیاری عالی برای اقتصاد ایالات متحده باشد و با توجه به وابستگی فدرال رزرو به داده‌ها، وزن بیشتری خواهد داشت. بعداً امروز، فروش وسایل نقلیه جدید برنامه ریزی شده است، اما احتمالاً تأثیر کمتری بر رند خواهد داشت زیرا عوامل خارجی خارجی اولویت دارند.

تقویم اقتصادی USD/ZAR

تقویم اقتصادی

منبع: تقویم اقتصادی DailyFX

تجزیه و تحلیل فنی

USD/ZAR روزانه چارت سازمانی

نمودار روزانه USD/ZAR

نمودار تهیه شده توسط وارن ونکتاس، IG

از جنبه فنی، اقدام قیمت بر روی نمودار روزانه USD/ZAR افزایش اخیر را نشان می‌دهد که اوج‌های نوسان اخیر را پاک می‌کند، اکنون گاوها بر روی نوسان ماه جولای تمرکز می‌کنند. 17.3074. صعود بیشتر توسط مقاومت خط روند نشان داده شده توسط نشان پشتیبانی می شود شاخص قدرت نسبی (RSI) (قرمز).

سطوح مقاومت:

  • 17.5002 (23.6% فیبوناچی)
  • 17.3074 – ژوئیه 2022 نوسان بالا

سطوح پشتیبانی:

با وارن در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @WVenketas

منبع