XAU/USD کاستی را پیش از FOMC افزایش می دهد


تجزیه و تحلیل طلا و نکات صحبت کردن

  • گرین‌بک به افزایش قیمت ادامه می‌دهد و طلا را در معرض نزولی قرار می‌دهد – تمرکز بر FOMC.
  • افزایش موارد ابتلا به کووید در چین باعث ترس از اعمال مجدد محدودیت ها شده است.
  • به نظر می رسد که دسته 1750.00 به عنوان مقاومت کوتاه مدت ادامه خواهد داشت.

توصیه شده توسط وارن ونکتاس

پیش بینی طلای رایگان خود را دریافت کنید

پیشینه اساسی XAU/USD

قیمت طلا امروز صبح به دلیل افزایش ارزش دلار که ناشی از افزایش نظرات نسبتاً تندروانه سخنرانان فدرال رزرو است، کاهش یافته است. اگرچه برخی بر تعدیل افزایش نرخ بهره در آینده تاکید کردند، اما انتظارات همچنان تهاجمی باقی می‌ماند، زیرا اوج نرخ‌ها کمی بالاتر از آن هستند. 5% در ژوئن سال آینده (جدول زیر را ببینید).

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

احتمالات نرخ بهره فدرال رزرو

image1.png

منبع: Refinitiv

پس از خوش‌بینی اخیر در مورد کاهش محدودیت‌های کووید در چین، شاهد افزایش اخیر موارد ابتلا به کووید در مناطق خاصی بودیم که به سرعت احتمال محدودیت‌های مجدد را دوباره برانگیخت. از نظر تقاضا، چین بزرگ‌ترین خریدار طلا در جهان است و علامت‌های سوال در مورد سیاست‌های COVID احتمالاً پیش‌بینی‌های تقاضا را کاهش می‌دهد و طلای نقطه‌ای را در برابر نزول‌های بیشتر آسیب‌پذیر می‌کند.

بدون هیچ رویداد واقعی متحرک بازار امروز، تمرکز به جریان رویدادهای چهارشنبه با تأثیر بالا که در تقویم اقتصادی زیر نشان داده شده است تغییر خواهد کرد. دقایق FOMC با جمع آوری سخنرانان فدرال رزرو فردا در مرکز صحنه خواهد بود که ممکن است به لفاظی های اخیر جنگ طلبانه که می تواند قیمت طلا را پایین نگه دارد، بیفزاید.

تقویم اقتصادی

image2.png

منبع: تقویم اقتصادی DailyFX

تجزیه و تحلیل فنی

نمودار روزانه XAU/USD

image3.png

نمودار تهیه شده توسط وارن ونکتاس، IG

عملکرد قیمت در نمودار روزانه طلای نقطه ای نشان می دهد که قیمت ها مطابق با شاخص قدرت نسبی (RSI) که اخیراً بیش از حد خرید شده است، کاهش یافته است. بسته شدن روزانه شمع امروز برای راهنمایی جهت کوتاه مدت از نظر بسته شدن در بالا یا پایین تر روانشناختی مهم خواهد بود. 1750.00 مرحله. با توجه به اینکه به نظر می رسد عوامل بنیادی به سمت تقویت بیشتر دلار منحرف می شوند، احتمال بیشتری وجود دارد که ابتدا مناطق حمایتی بعدی آزمایش شوند.

سطوح مقاومت:

سطوح پشتیبانی:

احساس مشتری IG: صعودی

IGCS نشان می دهد که معامله گران خرده فروشی در حال حاضر مشخص هستند بلند روی طلا، با 64% معامله گرانی که در حال حاضر موقعیت های خرید دارند (تا لحظه نگارش این مقاله). در DailyFX ما معمولاً دیدگاهی مخالف نسبت به احساسات جمعیت داریم، اما به دلیل تغییرات اخیر در موقعیت‌های بلند و کوتاه، به یک سوگیری صعودی کوتاه‌مدت می‌رسیم.

با وارنون توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید:@WVenketas

منبع