WTI وارد چهارمین روز متوالی کاهش نگرانی‌های تقاضا می‌شود


اخبار و تحلیل نفت (WTI).

  • WTI برای چهارمین روز متوالی در مسیر کاهش به دلیل نگرانی های تقاضا، دلار قوی تر است
  • WTI تلاش می کند تا شکاف الهام گرفته از اوپک را با 50 SMA پر کند.
  • تجزیه و تحلیل در این مقاله از الگوهای نمودار و کلید حمایت و مقاومت سطوح برای اطلاعات بیشتر به جامع ما مراجعه کنید کتابخانه آموزش و پرورش

توصیه شده توسط ریچارد اسنو

آنچه را که تحلیلگران ما برای نفت در سه ماهه دوم پیش بینی می کنند، بیابید

WTI در مسیر چهارمین روز مستقیم کاهش نگرانی‌های تقاضا، دلار قوی‌تر

با نگاهی به نمودار معاملات آتی پیوسته (CL1!) به عنوان دلار نسبتا قوی تر و نگرانی های تقاضای جهانی بر کالاهای انرژی فشار می آورد، نفت پس از ثبت بالاترین قیمت ماهانه در هفته گذشته در حدود 83.53 دلار به فروش خود ادامه می دهد.

آرامشی که در بخش بانکی شاهد بودیم به بانک‌های مرکزی بزرگ این امکان را داد که دوباره توجه خود را بر کاهش تورم اصلی متمرکز کنند، زیرا تعدادی از چاپ‌های چسبنده برای ماه مارس تغییر رو به بالا در انتظارات نرخ را ضروری می‌کرد. شرایط مالی سخت‌تر و شرایط اعتباری سخت‌تر – که دیروز در گزارش کتاب بژ فدرال رزرو مشخص شد – به نگرانی‌های رشد جهانی قبل از چاپ سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی ایالات متحده در هفته آینده می‌افزاید. به نظر می رسد ترکیبی از شرایط مالی سخت تر که منجر به نگرانی های تقاضای جهانی شده است، همراه با افزایش اندک دلار، به کاهش قیمت نفت در 4 روز گذشته کمک کرده است.

با وجود کاهش هفتگی ذخایر نفت خام آمریکا در هفته منتهی به 14 آوریل، قیمت نفت همچنان به کاهش خود ادامه داد.

image1.png

داده های اقتصادی زنده را از طریق DailyFX ما سفارشی و فیلتر کنید تقویم اقتصادی

توصیه شده توسط ریچارد اسنو

آشنایی با مبانی اصلی تجارت نفت

تحلیل فنی WTI: شکاف در حال پیشرفت است

پس از شکستن کوتاه مدت منطقه مقاومت و معکوس شدن در میانگین متحرک ساده 200 (SMA)، WTI اکنون تلاش می کند شکاف قیمتی ایجاد شده به دلیل کاهش غیرمنتظره تولید اوپک در پایان آوریل را پر کند که گفته می شود 1.16 میلیون بشکه در روز کاهش می یابد. ) از تولید. نمودار زیر را برای تفکیک کاهش تولید به ازای هر کشور عضو اوپک ببینید:

image2.png

منبع: رویترز

پشتیبانی فوری از طریق سطح اهمیت بلندمدت در 77.40 دلار ظاهر می شود و 50 SMA خیلی دور از آن ظاهر می شود. اکنون که قیمت نفت تلاش کرده است این شکاف را پر کند، کاهش بیشتر به 75.75 دلار به این هدف دست خواهد یافت. از آنجایی که انتظار می‌رود کاهش تولید تنها در اوایل ماه مه اجرایی شود، ظرفیت برای ادامه روند نزولی وجود دارد، اما با توجه به تنگ شدن روزافزون بازار نفت، انتظار نمی‌رود قیمت‌های پایین‌تر در بلندمدت باقی بماند. مقاومت در منطقه بسیار تأثیرگذار 82.50 دلاری و 200 SMA ظاهر می شود.

نمودار روزانه آتی WTI

image3.png

منبع: TradingView تهیه شده توسط ریچارد اسنو

— نوشته ریچارد اسنو برای DailyFX.com

با ریچارد در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @RichardSnowFX

منبع