WTI در حمایت عمده – شکست نفت خام ممکن است باعث سقوط شود


پیش بینی فنی نفت خام: سطوح تجارت هفتگی WTI

  • نفت خام سطوح تجاری فنی را به روز کرد – نمودار هفتگی
  • WTI در تست هفتگی هفتگی به محور حمایت بحرانی سقوط می کند – خطر انحراف 83.28-87.15
  • تازه وارد تجارت نفت شده اید؟ با این رایگان شروع کنید نحوه تجارت روغن – راهنمای مبتدیان

توصیه شده توسط Michael Boutros

آشنایی با مبانی اصلی تجارت نفت

قیمت نفت خام با تلاش WTI برای سومین کاهش هفتگی متوالی در روز جمعه، نزدیک به 17 درصد از بالاترین سطح اوت سقوط کرد. علیرغم زیان ها، قیمت همچنان در بالای / در محدوده حمایت بحرانی باقی مانده است و تمرکز ما بر روی چرخش از این آستانه کلیدی در روزهای آینده بوده است. این یک لحظه بزرگ برای نفت خام باقی می ماند. اینها اهداف به روز شده و سطوح بی اعتباری هستند که در نمودار فنی هفتگی قیمت نفت اهمیت دارند. آخرین وبینار استراتژی من را برای بررسی دقیق این تنظیمات فنی قیمت نفت خام و موارد دیگر مرور کنید.

شروع می شود در:

اکنون زندگی کنید:

19 سپتامبر

( 12:09 GMT )

توصیه شده توسط Michael Boutros

وبینار هفتگی اسکالپینگ

برای وبینار ثبت نام کنید

همین الان ملحق شوید، همین الان بپیوندید

وبینار به پایان رسید

نمودار قیمت نفت خام – هفته نامه WTI

image2.png

نمودار تهیه شده توسط مایکل بوتروس، استراتژیست فنی. نفت خام (WTI) در Tradingview

یادداشت: در آخرین پیش‌بینی فنی هفتگی قیمت نفت، اشاره کردیم که WTI «در ابتدای ماه در یک منطقه عطف عمده به منطقه حمایت بحرانی بازگشته است. تمرکز بر واکنشی از این آستانه کلیدی تا سپتامبر باقی می ماند – بسته شدن هفتگی را تماشا کنید. منطقه مورد توجه 85.61-88.01 بود و قیمت در هفت هفته گذشته نتوانسته است زیر این آستانه بسته شود. . . یک بررسی دقیق تر از اقدامات قیمت باعث می شود که آن منطقه کلیدی را دوباره اصلاح کنیم 83.28-87.15 – منطقه‌ای که با بسته شدن معکوس بالای هفته ۲۰۲۱، پایین‌ترین سطح ۲۰۱۳ و افزایش ۱۰۰ درصدی کاهش سالانه تعریف می‌شود. اهمیت فنی این منطقه محوری متقابل را نمی توان دست کم گرفت و نزدیک شدن به زیر آن می تواند باعث تسریع تلفات دیگری شود. گفته می شود، در حالی که در / بالاتر از این محدوده کلیدی قرار دارید، جنبه منفی فوری آسیب پذیر است.

یک شکست پایین تر، اولین هدف حمایتی اصلی را در بازه سالانه 2022 / بالاترین سطح 2018 در معرض نمایش می گذارد. 75.35-76.87 با پشتوانه بسته شدن پایین هفته آگوست 2018/ بالاترین میزان در سال 2019 در 65.92-66.57– هر دو منطقه مورد علاقه برای فرسودگی کوتاه مدت احتمالی در صورت رسیدن. مقاومت هفتگی با میانگین متحرک 52 هفته ای / 25% موازی (در حال حاضر ~92.88) با گسترده تر نزولی بی اعتباری در حال حاضر به 38.2% اصلاح فیبوناچی کاهش ژوئن کاهش یافته است 94.40.

توصیه شده توسط Michael Boutros

پیش بینی نفت رایگان خود را دریافت کنید

خط پایین: قیمت نفت بیش از یک ماه است که در حال آزمایش یک محور حمایتی حیاتی است و تمرکز بر روی انحراف احتمالی به این منطقه باقی مانده است. از نقطه نظر معاملات، رالی‌ها باید با میانگین متحرک 52 هفته‌ای محدود شوند، اگر قیمت در این مسیر پایین‌تر می‌رود و به پایین‌تر از آن نیاز است تا به پایین‌تر از WTI دامن بزند. ما در اینجا به آرامی ادامه می دهیم – این یک سطح بزرگ است و ممکن است تصمیم قابل توجهی در قیمت در پیش باشد. به محض اینکه شفافیت بیشتری در مورد سطوح تجارت کوتاه مدت WTI بدست آوریم، چشم انداز فنی کوتاه مدت قیمت نفت خام به روز شده را منتشر خواهم کرد.

برای تفکیک کامل استراتژی معاملاتی مایکل، او را مرور کنید مجموعه مبانی تحلیل فنی در ساخت یک استراتژی معاملاتی

احساسات معامله‌گران نفت خام – نمودار قیمت WTI

image3.png

  • خلاصه ای از احساسات مشتری IG نشان می دهد که معامله گران نفت خام خالص هستند – این نسبت در +2.10 است (67.74٪ معامله گران مدت طولانی هستند) – معمولاً نزولی خواندن
  • پوزیشن های خرید 16.83 درصد بیشتر از دیروز و 13.73 درصد کمتر از هفته گذشته هستند
  • موقعیت های فروش 10.52 درصد کمتر از دیروز و 4.43 درصد بیشتر از هفته گذشته است
  • ما معمولاً دیدگاه مخالفی نسبت به احساسات جمعیت داریم، و این واقعیت که معامله گران به صورت خالص طولانی هستند نشان می دهد که قیمت نفت – نفت خام ایالات متحده ممکن است به کاهش خود ادامه دهد. معامله گران نسبت به دیروز سود خالص بیشتری دارند اما نسبت به هفته گذشته سود خالص کمتری دارند. ترکیب موقعیت‌یابی فعلی و تغییرات اخیر به ما یک سوگیری تجاری مختلط بیشتر از نقطه نظر احساسات را به ما می‌دهد.
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه -8٪ 4% -5٪
هفتگی -10% -14٪ -11٪

نمودارهای فنی هفتگی فعال

{{GUIDE|BUILDING_CONFIDENCE_IN_TRADING|بیاموزید چگونه با اطمینان معامله کنید – راهنمای تجارت رایگان}}

— نوشته مایکل بوتروس، استراتژیست فنی با DailyFX

مایکل را در توییتر دنبال کنید @MBForex

منبع