USDCHF در برابری اما برای چه مدت؟


پیشنهاد شده توسط Zorrays Junaid

پیش بینی دلار رایگان خود را دریافت کنید

از آگوست 2022 در 0.937، USDCHF در یک توالی صعودی قرار داشته است، زیرا این توسط تقویت اخیر دلار پشتیبانی می شود. این ممکن است متوقف شود، زیرا به نظر می رسد دلار برای یک نفس کوتاه است، اما این فقط به طور موقت است. به نظر من، این استال یک اصلاح کوتاه مدت قبل از ادامه روند صعودی خواهد بود.

با توجه به تفسیر اخیر SNB به نظر می رسد که آنها ثبات واقعی را برای مبارزه با تورم هدف قرار داده اند. تورم سوئیس حدود 4 درصد کمتر از شرکای تجاری خود است که به این معنی است که برای حمایت از یک نرخ ارز باثبات، ارزش مبادله اسمی باید حداقل 4 درصد قوی تر باشد. این امر قدرت CHF را در آینده نزدیک برای حداقل چند هفته پشتیبانی می کند.

در حال حاضر، USDCHF در برابری است، اما این ممکن است معکوس شود، زیرا به نظر می رسد این جفت ارز برای یک اصلاح میان مدت است، اما تصویر بزرگتر به ما می گوید که ادامه حمایت از دلار همچنان حداقل تا سه ماهه دوم 2023 در جریان است. .

بیایید یک بالا به پایین در USDCHF انجام دهیم

نمودار ماهانه USDCHF

ایجاد توسط Zorrays Junaid در نمای معاملاتی

اگرچه از سال 2011، USDCHF پایین، دنباله ای صعودی را نشان می دهد، اما بیشتر این اکشن قیمت به شکل مثلثی در حال پیچیدن است که در واقع دیروز به طور رسمی با عبور قیمت از 1.00646 آغاز شد.

قبل از اینکه انتظار داشته باشیم USDCHF به ماه برسد، باید آگاه باشیم که یک اصلاح یا فشار پایین دیگر قبل از ادامه کار هنوز در کار است.

نمودار 4 ساعته USDCHF

ایجاد توسط Zorrays Junaid در نمای معاملاتی

این نمودار جالب است. من می‌توانم یک تکانه 5 موجی را به‌عنوان یک مورب پیشرو ببینم، اما می‌توانم ببینم که خسته‌کننده است و سرنخ‌هایی به دست می‌دهد که نشان می‌دهد اصلاحی در جهت نزولی است.

اولاً، عمل قیمت بسیار متلاطم و همپوشانی است. ثانیا، واگرایی RSI قوی وجود دارد که نشان می دهد گاوها در حال تمام شدن بخار هستند.

من میانگین متحرک 200 روزه را نیز قرار داده ام که زیر قیمت فعلی است، اما هنگامی که این اصلاح انجام شد، میانگین متحرک می تواند به عنوان یک منطقه پشتیبانی پویا استفاده شود که در آن می توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت قبل از ادامه روند متوقف شود.

به طور کلی، تصویر کوتاه مدت به من می گوید که CHF مشتاق به دست آوردن قدرت است و دلار در آستانه توقف است. از سوی دیگر، تصویر بزرگتر همچنان از ادامه آن پس از انجام اصلاحات پشتیبانی می کند، تا زمانی که قیمت بالای 0.937 باقی بماند.

پیشنهاد شده توسط Zorrays Junaid

ویژگی های معامله گران موفق

منبع