USD/JPY 130.00 را به عنوان شایعات فرماندار جدید BoJ آزمایش می کند


USD/JPY قیمت و تجزیه و تحلیل نمودار

  • فرماندار جدید BoJ کار سختی در دستان خود خواهد داشت.
  • USD/JPY در گردش مالی پر نوسان پایان هفته کاهش یافت.

توصیه شده توسط Nick Cawley

پیش بینی JPY رایگان خود را دریافت کنید

طبق اخبار فوری در را نیکی آسیاکازوئو اوئدا، یکی از اعضای سابق سیاست‌گذاری BoJ، قرار است در 8 آوریل، به عنوان رئیس بعدی بانک ژاپن (BoJ) پیشنهاد شود که دوره ریاست فعلی هاروهیکو کورودا در 8 آوریل به پایان برسد. این روزنامه ژاپنی همچنین فاش می‌کند که شینیچی اوچیدا و به ریوزو هیمینو سمت های معاون فرماندار پیشنهاد می شود.

اوایل این هفته گزارش شد که با معاون فرماندار Masayoshi Amamiya در مورد این نقش تماس گرفته شده است، اما گزارش های بازار اکنون نشان می دهد که او از ادامه مذاکرات خودداری کرده است. آقای امایا به شدت در ترسیم سیاست پولی بسیار سست کشور با فرماندار فعلی کورودا مشارکت داشت.

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

ین ژاپن با قیمت USD/JPY در حال حاضر 130.00 قیمت دارد. حرکت امروز باعث شده است که تمام سودهای USD/JPY این هفته، تقریباً 3 واحد، پس از اینکه این جفت ارز در روز دوشنبه به بالاترین قیمت 132.90 رسید، پاک شد. به نظر می رسد که وقتی کورودا بازنشسته می شود، بازار با فاصله گرفتن از سیاست پولی بسیار سست فعلی شروع به قیمت گذاری کرده است.

USD/JPY همچنان به سمت نزولی گرایش پیدا می‌کند، که به کمک تلاقی مرگ در ماه گذشته که 50-dma از طریق 200-dma معامله شد، کمک کرد. USD/JPY اکنون به دنبال شکستن به زیر 20-dma است و بسته شدن تایید شده زیر این شاخص نشان دهنده قیمت های پایین تر در آینده است.

نمودار قیمت روزانه USD/JPY – 10 فوریه 2023

image1.png

نمودار از طریق TradingView
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه -6٪ -6٪ -6٪
هفتگی -13٪ -3٪ -8٪

داده‌های تجارت خرده‌فروشی – دور زدن لبه‌ها

داده‌های معامله‌گران خرده‌فروشی نشان می‌دهد که 47.03 درصد از معامله‌گران لانگ خالص هستند و نسبت معامله‌گران کوتاه به لانگ 1.13 به 1 است. نت-شورت معامله گران 2.50 درصد بیشتر از دیروز و 6.36 درصد بیشتر از هفته گذشته است.

ما معمولاً دیدگاهی مخالف نسبت به احساسات جمعیت داریم، و این واقعیت که معامله‌گران کوتاه مدت هستند نشان می‌دهد که قیمت‌های USD/JPY ممکن است به افزایش خود ادامه دهند. معامله گران نسبت به دیروز و هفته گذشته کوتاه تر هستند و ترکیب احساسات فعلی و تغییرات اخیر به ما یک سوگیری معاملاتی متضاد صعودی USD/JPY قوی تر.

نظر شما در مورد USD/JPY – صعودی یا نزولی؟؟ شما می توانید از طریق فرم در انتهای این مقاله به ما اطلاع دهید یا می توانید از طریق توییتر با نویسنده تماس بگیرید @nickcawley1.

منبع