USD/JPY توسط داده‌های ناامیدکننده فرصت‌های شغلی تحت تأثیر تصمیمات فدرال رزرو قرار گرفت


چشم انداز USD/JPY:

  • USD/JPY سقوط می کند و بیشتر دستاوردهای جلسه قبل را پاک می کند
  • دلار آمریکا ضعف به کاهش بازدهی خزانه داری ایالات متحده پس از بدتر از انتظار داده های فرصت های شغلی ایالات متحده در ماه مارس پاسخ می دهد.
  • اکنون توجه به FOMC تصمیم در روز چهارشنبه

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی JPY رایگان خود را دریافت کنید

بیشترین خوانده شده: به روز رسانی قیمت نزدک – درآمد اپل، FOMC، NFP برای ارائه نوسانات

USD/JPY در روز سه شنبه عقب نشینی کرد و با 0.7% کاهش به 136.55 رسید و بسیاری از سودهای جلسه قبل را از بین برد که به دلیل کاهش نرخ اوراق قرضه ایالات متحده به دنبال داده های ناامید کننده اقتصاد کلان ایالات متحده بود. در معاملات بعد از ظهر، بازدهی در سراسر منحنی خزانه داری کاهش یافت، به طوری که اسکناس 2 ساله با 20 بشکه کاهش به 3.94 درصد و اوراق بهادار 10 ساله تقریباً 15 بشکه در روز کاهش یافت و به 3.43 درصد رسید که به پایین ترین حد خود در اواخر آوریل نزدیک شد.

در اوایل روز، گزارش مارس JOLTS ایالات متحده نشان داد که فرصت های شغلی به 9.59 میلیون کاهش یافته است، بسیار کمتر از انتظارات 9.64 میلیون و پایین ترین سطح از آوریل 2021، نشانه واضحی از نرم شدن بازار کار، کمانش تحت فشار بیش از حد محدود کننده است. سیاست های پولی.

نرم شدن بازار کار تا حدی مورد استقبال فدرال رزرو قرار خواهد گرفت که ممکن است به رشد دستمزد کمتر در ماه های آینده تبدیل شود، در نتیجه فشار بر تورم و نیاز به نگه داشتن نرخ های بهره “برای مدت طولانی” برای بازگرداندن ثبات قیمت ها کاهش می یابد. این سناریو به نفع ین ژاپن خواهد بود.

مربوط: جهت دلار آمریکا به چشم انداز سیاست فدرال رزرو، داده های بازار کار ایالات متحده بستگی دارد

با نگاهی به آینده، تصمیم سیاست فدرال رزرو روز چهارشنبه کانون توجه را خواهد دزدید. از نظر انتظارات، FOMC نرخ بهره را با 25 واحد افزایش به 5.00-5.25٪ می‌رساند، اما هیچ اتفاق نظر کلی در مورد اینکه هدایت آینده چگونه خواهد بود وجود ندارد.

به طور کلی، فدرال رزرو با توجه به آشفتگی های اخیر در بخش بانکی احتمالاً به طور مشروط کمپین پیاده روی خود را به حالت تعلیق در می آورد، اما اگر سیاست گذاران برای باز نگه داشتن گزینه های خود پیام خنثی تری را انتخاب کنند، تعجب آور نخواهد بود. هر چیزی کمتر از یک سیگنال واضح “مکث” برای USD/JPY حمایت می کند. در همین حال، یک چشم‌انداز بدبینانه می‌تواند به عنوان یک باد قوی برای ین ژاپن عمل کند.
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه -17٪ 3% -3٪
هفتگی -34٪ 24% 0%

تحلیل فنی USD/JPY

USD/JPY در اواخر هفته گذشته و دیروز به شدت افزایش یافت، اما حرکت صعودی پس از شکست این جفت ارز در رفع مقاومت فنی در 137.75/138.00 کاهش یافت. نمودار زیر نشان می دهد که چگونه فروشندگان توانستند با موفقیت از این سقف دفاع کنند و کنترل بازار را دوباره به دست آورند و قیمت های پایین تر از آن سطوح را دفع کنند.

اگر ضرر در روزهای آینده ادامه یابد، حمایت اولیه در 135.00 ظاهر می شود و به دنبال آن 133.85 – حد پایین کانال صعودی کوتاه مدت است. از طرف دیگر، اگر خریداران دوباره ظاهر شوند و یک چرخش صعودی را آغاز کنند، اولین مقاومتی که باید در نظر گرفته شود در 136.60 و 137.75/138.00 پس از آن قرار دارد. با قدرت بیشتر، تمرکز به 140.00 تغییر می کند.

نمودار فنی USD/JPY

نمودار، شرح هیستوگرام به طور خودکار تولید می شود

نمودار فنی USD/JPY با استفاده از TradingView تهیه شده است

منبع