USD/CAD نسبت به افزایش سالانه کاهش نرخ BoC


نقاط صحبت دلار کانادا

USD/CAD پس از تسویه محدوده باز شدن ماه اکتبر تثبیت می شود، اما نرخ ارز ممکن است تلاش کند تا کاهش را از بالاترین سطح سالانه (1.3978) بازگرداند زیرا انتظار می رود بانک کانادا (BoC) افزایش کمتری نرخ را ارائه دهد.

توصیه شده توسط دیوید سانگ

پیش بینی فرصت های تجارت برتر رایگان خود را دریافت کنید

پیش بینی اساسی برای دلار کانادا: نزولی

USD/CAD بالاتر از حداقل ماهانه (1.3503) باقی می‌ماند زیرا دستورالعمل‌های پیشروی متعصب فدرال رزرو موجب تقویت گرین‌بک می‌شود و انتظارات برای یک سیاست محدودکننده در ایالات متحده ممکن است نرخ ارز را ثابت نگه دارد زیرا به نظر می‌رسد بانک مرکزی آمریکا در مسیر کاهش روند صعودی خود قرار دارد. -چرخه

image2.png

پیش‌بینی می‌شود بانک مرکزی پس از اجرای یک افزایش ۷۵ واحدی نرخ در جلسه قبلی خود، نرخ بهره را ۵۰ واحد افزایش دهد و باید دید که آیا بانک مرکزی رویکرد خود را در مبارزه با تورم با کاهش شاخص قیمت مصرف‌کننده (CPI) کانادا بیشتر تعدیل خواهد کرد یا خیر. برای سومین ماه متوالی

در نتیجه، گزارش سیاست پولی به روز شده (MPR) ممکن است نشانه های کمی برای سیاست محدودکننده در کانادا نشان دهد زیرا “بانک همچنان انتظار دارد اقتصاد در نیمه دوم سال جاری تعدیل شود” و فرماندار تیف مکلم و شرکت ممکن است در باقیمانده سال به تغییر چرخش خود ادامه دهند زیرا بانک مرکزی “در حال ارزیابی میزان نرخ بهره بالاتر برای بازگشت تورم به هدف خواهد بود.”

با توجه به آنچه گفته شد، USDCAD ممکن است تلاش کند تا کاهش را از بالاترین سطح سالانه (1.3978) بازگرداند، در صورتی که BoC افزایش کمتری نرخ را ارائه دهد، و تغییر در دستورالعمل‌های رو به جلو برای سیاست‌های پولی ممکن است نرخ ارز را در صورتی که بانک مرکزی برنامه‌هایی را معرفی کند، حفظ کند. چرخه پیاده روی خود را کاهش دهد.

توصیه شده توسط دیوید سانگ

پیش بینی دلار رایگان خود را دریافت کنید

— نوشته دیوید سانگ، استراتژیست ارز

من را در توییتر در @DavidJSong دنبال کنید

منبع