USD/CAD در قیمت های نفت نرم تر پشتیبانی می شود


USD/CAD تجزیه و تحلیل و نکات گفتگو

  • قیمت نفت برای بزرگترین کاهش هفتگی امسال
  • USD/CAD پشتوانه باقی می ماند

جدا از گزارش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی، معامله گران CAD از نزدیک آخرین داده های مشاغل کانادا را مشاهده خواهند کرد، که در آن انتظارات برای افزایش اشتغال متوسط ​​20 هزار نفر است. همانطور که وجود دارد، قیمت گذاری بازار گزینه حرکت ضمنی 58 پیپ برای USD/CAD را پیشنهاد می کند.

همانطور که در نمودار زیر نشان داده شده است، قیمت نفت عامل اصلی عملکرد دلار کانادا در طول هفته بوده است. با توجه به اینکه نفت برای بزرگترین افت هفتگی سال در مسیر خود قرار دارد، USD/CAD همچنان در کاهش قیمت ها حمایت می شود. با این حال، جفت‌های اصلی احتمالاً در محدوده‌هایی معامله می‌شوند تا گزارش مشاغل امروز و گزارش هفته آینده CPI ایالات متحده تا حدودی شفافیت را ارائه کند. در همین حال، در سمت فنی، مقاومت بالا در 1.2930-50 قرار دارد، در حالی که حمایت در 1.2790 قرار دارد.

راهنمای مفید برای تجارت حمایتی و مقاومتی

پیش بینی دلار کانادا: USD/CAD در قیمت های نفت نرم تر پشتیبانی می شود

USD/CAD وارونه در مقابل نفت خام برنت

پیش بینی دلار کانادا: USD/CAD در قیمت های نفت نرم تر پشتیبانی می شود

منبع: Refinitiv

تغییر احساسات مشتری IG تعصب مختلط USD/CAD

Dآتا نشان می دهد که 57.40 درصد معامله گران دارای لانگ خالص هستند و نسبت معامله گران لانگ به کوتاه 1.35 به 1 است. تعداد معامله گران خالص معاملات 2.61 درصد کمتر از دیروز و 1.02 درصد کمتر از هفته گذشته است، در حالی که تعداد معامله گران خالص است. -شورت 8.86 درصد کمتر از دیروز و 2.86 درصد نسبت به هفته گذشته افزایش داشته است.

ما معمولاً دیدگاهی مخالف نسبت به احساسات جمعیت داریم، و این واقعیت که معامله‌گران خالص هستند نشان می‌دهد که قیمت‌های USD/CAD ممکن است به کاهش خود ادامه دهند.

موقعیت‌یابی نسبت به دیروز دارای طول خالص‌تر است، اما نسبت به هفته گذشته کمتر است. ترکیبی از احساسات فعلی و تغییرات اخیر به ما یک سوگیری تجاری ترکیبی بیشتر USD/CAD می دهد.

منبع