USD/CAD با جهش گاوهای دلار کانادا، حمایت کلیدی در معرض خطر شکستگی کاهش یافت


چشم انداز دلار کانادا:

  • USD/CAD در میان جو مثبت بازار، زیان را افزایش می دهد
  • بالاتر روغن قیمت نیز بهره مند شوند دلار کانادایی
  • به نظر می رسد این جفت در آستانه باطل کردن یک منطقه پشتیبانی فنی کلیدی است، یک سیگنال نزولی برای اقدام قیمت

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی دلار رایگان خود را دریافت کنید

بیشترین خوانده شده: EUR/USD با مقاومت خط روند روبه‌رو می‌شود، پس از CPI داغ آلمان، شکست را تهدید می‌کند

دلار کانادا، که توسط معامله گران فارکس به طور محاوره ای به عنوان loonie شناخته می شود، در روز پنجشنبه با حمایت از ضعف گسترده دلار آمریکا، احساسات ریسک پذیر در وال استریت و افزایش قیمت نفت، با عقب نشینی USD/CAD بیش از 0.2 درصد به 1.3530 ادامه داد. پایین ترین نرخ ارز در یک هفته

پس از سقوط بیش از 2.4 درصدی نسبت به بالاترین سطح سال 2023 که در 10 مارس به دست آمد، این جفت در حال حاضر بالای یک منطقه پشتیبانی فنی مهم واقع در نزدیکی سطح روانی 1.3500 و میانگین متحرک ساده 50 روزه قرار دارد، همانطور که در نمودار روزانه زیر مشاهده می شود. معامله گران باید رفتار جفت ارز در این زمینه را برای سرنخ هایی در مورد جهت کوتاه مدت زیر نظر داشته باشند.

برای تقویت اعتقاد نزولی، USD/CAD باید در قیمت های بسته شدن روزانه به طور قاطع به زیر 1.3500 بشکند. با بهبود شرایط بازار جهانی، این سناریو می تواند در کوتاه مدت آشکار شود و راه را برای افت به سمت حمایت خط روند در 1.3420 هموار کند. در ضعف بیشتر، تمرکز روی میانگین متحرک ساده 200 روزه و به دنبال آن 1.3220 تغییر می کند.

در مقابل، اگر گاوها موفق شوند کنترل موقتی را به دست آورند و قیمت ها را بالاتر ببرند، مقاومت اولیه را می توان در 1.3700 مشاهده کرد، مانعی که در دسامبر 2022 و ژانویه سال جاری حرکت صعودی را در مسیرهای خود متوقف کرده است. در صورت شکست صعودی، آزمایش مجدد نوسان اوج مارس را نمی توان رد کرد.

توصیه شده توسط دیگو کولمن

فارکس برای مبتدیان

نمودار فنی USD/CAD

نمودار، شرح هیستوگرام به طور خودکار تولید می شود

نمودار فنی USD/CAD با استفاده از TradingView تهیه شده است

منبع