SPX، Nasdaq و Dow اشاره به باز شدن پایین تر


SPX، نزدک 100 و تحلیل داو جونز

  • معاملات آتی سهام ایالات متحده به کاهش باز شدن سهام برای سهام اشاره دارد
  • S&P 500 یک برچسب دیگر از مقاومت خط روند را قبل از معامله با کاهش نشان می دهد
  • US Tech همچنان عقب مانده از سه شاخص است و به پایین ترین حد سال 2023 نزدیک می شود
  • داو پس از عملکرد بهتر از سایر شاخص ها تمایل به کاهش بیشتر را نشان می دهد. فاصله بیشتری برای سقوط برای داو که بلند پرواز است وجود دارد
  • تجزیه و تحلیل در این مقاله از الگوهای نمودار و کلید حمایت و مقاومت سطوح برای اطلاعات بیشتر به جامع ما مراجعه کنید کتابخانه آموزش و پرورش

توصیه شده توسط ریچارد اسنو

پیش بینی سهام رایگان خود را دریافت کنید

معاملات آتی سهام ایالات متحده به کاهش باز شدن سهام برای سهام اشاره دارد

داده‌های خرده‌فروشی دیروز در ایالات متحده برای دسامبر به پایین‌ترین ماه خود در یک سال گذشته رسید، در حالی که داده‌های PPI نشانه‌های دلگرم‌کننده بیشتری از کاهش تورم نشان داد. بازارها تصمیم گرفتند به سیگنال اقتصادی نگران‌کننده‌ای که توسط داده‌های ناامیدکننده ارسال می‌شود اهمیت بیشتری قائل شوند که بعداً توسط جنگ‌طلب‌ترین عضو فدرال رزرو تشدید شد، اظهارات جیمز بولارد مبنی بر اینکه فدرال رزرو باید قبل از واکنش به داده‌ها، نرخ بهره را به سرعت بالای 5 درصد افزایش دهد (داده‌های تورم پایین). .

معاملات آتی سهام ایالات متحده به سمت باز شدن پایین تر در ادامه روند قیمت پایین تر دیروز است. در روزهای قبل، سهام با امید به کاهش رشد نرخ به دلیل کاهش CPI که قبلاً شاهد بودیم، تقویت شدند.

S&P 500

معاملات آتی S&P 500 با ادامه روند بلندمدت سطوح پایین تر، یک برچسب دیگر از مقاومت خط روند ایجاد کرد. SMA 200 اکنون به منطقه مقاومت در اطراف تقاطع خط روند و اصلاح فیبوناچی 38.3 درصدی حرکت اصلی 2022 اضافه می کند. معاملات زیر سطح 3950 امکان فروش بیشتر به سمت منطقه حمایت را به ترتیب در 23.6% و 38.2% اصلاحی حرکت های 2022 و 2020 تا 2022 باز می کند. با توجه به حساس بودن بازارها نسبت به داده‌های دریافتی، اولین نگاه به تولید ناخالص داخلی ایالات متحده در پنجشنبه آینده می‌تواند شاهد تعدیل دیگری در قیمت‌ها باشد، در صورتی که امیدها به فرود نرم دوباره ظاهر شوند.

نمودار روزانه آتی S&P 500 E-Mini

image1.png

منبع: TradingView تهیه شده توسط ریچارد اسنو

نزدک 100 (فناوری ایالات متحده)

نزدک مدتی است که کمترین پیشرفت را در بین سه شاخص نشان می دهد و همچنان در معرض اخبار مربوط به رکود اقتصادی 2023 است. به خاطر داشته باشید که اولین سهام از سهام بزرگ فناوری، نتفلیکس قرار است نتایج کمتر از خیره‌کننده‌ای را برای سه ماهه چهارم گزارش کند و مایکروسافت و تسلا هفته آینده به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

SMA 200 عملکرد قیمت را حفظ کرده است و اکنون این شاخص در زیر سطح 11,540 معامله می شود و سطوح حمایت بیشتری در 11,182 و 10,945 پیش از تغییر 61.8 درصدی حرکت اصلی 2020 مورد توجه قرار می گیرد. مقاومت در 50% اصلاحی باقی می ماند – این سطح قیمت ها را دو بار در اکتبر سال گذشته حفظ کرد.

نمودار روزانه آتی نزدک E-Mini

image2.png

منبع: TradingView تهیه شده توسط ریچارد اسنو

توصیه شده توسط ریچارد اسنو

چگونه FX را با استراتژی معاملاتی سهام خود معامله کنید

داوجونز بیشترین کاهش را دارد

دیروز، اقدام قیمت نشان داد که ترجیح برای فروش در داو در مقایسه با سایر شاخص های ایالات متحده وجود دارد. از نظر ترکیب، داو به دلیل قرار گرفتن کمتر در معرض سهام فناوری شناخته شده است، که معمولاً زمانی که اخبار ناامیدکننده اقتصادی و بیانیه‌های جنگ‌طلب فدرال رزرو به صدا در می‌آیند، سخت‌تر می‌شود. با این حال، داو را می‌توان قربانی موفقیت نسبی خود دانست، زیرا عملکرد بهتری نسبت به S&P 500 و Nasdaq داشت، به این معنی که با تغییر احساسات بازار، راه بیشتری در پیش دارد. این بدان معنا نیست که حرکت لزوماً اکنون تغییر کرده است، بلکه چیزی است که باید در نظر داشت.

داو قبل از اینکه به سمت پایین حرکت کند، در نقطه محوری قبلی در حدود 34280 مقاومت پیدا کرد. این همان سطحی است که باید مشخص شود که آیا گاوها شانسی برای احیای ادامه روند صعودی دارند یا خیر. یک حرکت پایین‌تر پس از باز شدن می‌تواند آزمایشی از پایین‌ترین قیمت‌ها را در اطراف تثبیت قبلی در 32800 قبل از اینکه SMA 200 بار دیگر مرتبط شود، مشاهده کند.

نمودار روزانه داو جونز

image3.png

منبع: TradingView تهیه شده توسط ریچارد اسنو

— نوشته ریچارد اسنو برای DailyFX.com

با ریچارد در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @RichardSnowFX

منبع