S&P 500 Seesaws پس از چند دقیقه فدرال رزرو، سرنوشت بازار سهام به داده های تورم گره خورده است


نکات کلیدی دقیقه FOMC سپتامبر:

  • صورتجلسه فدرال رزرو از نشست سپتامبر بار دیگر تاکید می کند که سیاستگذاران در مورد نیاز به محدود کردن سیاست های پولی مصمم هستند.
  • S&P 500 پس از گذشتن دقایق FOMC از سیم ها به محدوده مثبت می رود، اما حرکت صعودی ضعیف است.
  • همه نگاه‌ها به گزارش تورم ماه سپتامبر ایالات متحده در روز پنجشنبه معطوف خواهد شد، و این داده‌ها احتمالاً سوگیری جهت‌دهی کوتاه‌مدت سهام را تعیین می‌کنند.

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

بیشترین خوانده شده: S&P 500، Dow Jones، Nasdaq 100 Technical Outlook برای روزهای آینده

فدرال رزرو بعدازظهر امروز صورتجلسه نشست ماه سپتامبر خود را منتشر کرد که در آن بانک سومین افزایش متوالی سه چهارم نرخ بهره را اجرا کرد و متعهد شد که سیاست پولی را به یک موضع “به اندازه کافی محدود کننده” بازگرداند تا ثبات قیمت ها را بازگرداند.

چندین مقام فدرال رزرو در روزهای اخیر برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه های خود در مورد نقشه راه سخت تر و ریسک های تورم صحبت کرده اند، بنابراین گزارش خلاصه آخرین گردهمایی FOMC حاوی شگفتی های زیادی نبود یا جزئیات جدیدی ارائه نمی کرد که وال استریت از قبل نمی دانست.

در هر صورت، این دقایق این پیام غالب را تقویت کرد که سیاستگذاران به یک مسیر پیاده روی تهاجمی متعهد خواهند ماند و تا زمانی که شواهد واضح و قانع کننده ای را مشاهده نکنند مبنی بر اینکه محرک های زیربنایی خوانش شاخص های قیمت بالاتر از هدف شروع به محو شدن کرده اند، مسیر خود را تغییر نخواهند داد. این به این معنی است که در این زمان، نوار برای “محور سیاست” بسیار بالا است.

در اینجا برخی از نکات برجسته صورتجلسه فدرال رزرو آمده است:

  • مقامات فدرال رزرو طرفدار دستیابی به یک موضع محدودکننده در کوتاه مدت در میان “تورم غیرقابل قبول بالا” هستند.
  • چندین عضو هزینه انجام اقدامات بسیار کم را بالاتر از ارائه پاسخ قوی تر می دانند
  • شرکت کنندگان بر این باورند که مناسب است سرعت انقباض را در یک نقطه کاهش دهیم
  • بسیاری از سیاستگذاران نیاز به کالیبره کردن چرخه انقباض را برای کاهش خطرات ناخواسته دیدند.

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی سهام رایگان خود را دریافت کنید

مربوط: سیاست پولی چگونه بر بازارهای فارکس تأثیر می گذارد؟

لحن جنگ طلبانه سند حاکی از آن است که بانک مبارزه با تورم را بر رشد اقتصادی در اولویت قرار داده است و بنابراین، در صورتی که شرایط اقتضا کند اقدامات پیشگیرانه بیشتری را ایجاب کند، ممکن است آماده ارائه یک افزایش بزرگ دیگر 75 واحد پایه در گردهمایی نوامبر خود باشد.

سرمایه گذاران و معامله گران فردا پس از انتشار گزارش شاخص قیمت مصرف کننده در سپتامبر توسط اداره آمار کار ایالات متحده، تصویر واضح تری از آنچه در مورد سیاست های پولی انتظار دارند، خواهند داشت. پیش‌بینی می‌شود که تورم کل سالانه از 8.3 درصد به 8.1 درصد کاهش یابد، اما شاخص اصلی از 6.3 درصد قبلی به 6.5 درصد افزایش یافته است که با بالاترین چرخه در ماه مارس مطابقت دارد.

برای بهبود احساسات و بهبود معنی دار سهام، داده ها باید در جهت نزولی غافلگیر شوند به گونه ای که فشار بر فدرال رزرو برای افزایش سرعت افزایش نرخ کاهش یابد. اعداد درون خطی یا بالاتر از تخمین ممکن است باعث فروش در وال استریت شوند، همانطور که در ماه گذشته اتفاق افتاد، زمانی که نتایج CPI اوت داغتر از حد انتظار باعث شد که S&P 500 حدود 4.2 درصد سقوط کند.

واکنش بازار به دقایق فدرال رزرو

بلافاصله پس از اینکه دقایق فدرال رزرو از مرز عبور کرد، S&P 500 به سمت محدوده مثبت حرکت کرد، زیرا رکورد خلاصه شده آخرین جلسه FOMC نتوانست هیچ بمب جنگی جدیدی را ارائه دهد. با صحبت های متعدد مسئولان بانک مرکزی در چند روز گذشته، صورتجلسه اطلاعات جدیدی ارائه نکرد. علیرغم واکنش تا حدودی مطلوب بازارهای سهام در ابتدا، چشم انداز هر دو S&P 500 و Nasdaq 100 به دلیل کند شدن سریع فعالیت های اقتصادی، افزایش هزینه های استقراض و افزایش ریسک های مالی، تیره و تار باقی می ماند، اما ما باید تصور بهتری از وضعیت نزدیک داشته باشیم. روند مدت فردا پس از تجزیه و تحلیل اعداد CPI سپتامبر.

نمودار پنج دقیقه ای S&P 500

نمودار، شرح هیستوگرام به طور خودکار تولید می شود

نمودار S&P 500 با استفاده از TradingView تهیه شد




از مشتریان هستند خالص طولانی




از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه -1٪ 0% -1٪
هفتگی 11% -14٪ 1%

ابزارهای آموزشی برای تاجران

  • تازه شروع کردی؟ دانلود راهنمای مبتدیان برای معامله گران FX
  • آیا می خواهید درباره شخصیت تجاری خود بیشتر بدانید؟ در مسابقه DailyFX شرکت کنید و بدانید
  • داده های موقعیت یابی مشتری IG اطلاعات ارزشمندی را در مورد احساسات بازار ارائه می دهد. راهنمای رایگان خود را در مورد نحوه استفاده از این اندیکاتور معاملاتی قدرتمند از اینجا دریافت کنید.

— نوشته شده توسط دیگو کولمن، استراتژیست بازار برای DailyFX





منبع