S&P 500 Ekes رشد اندکی را جلوتر از داده های CPI ایالات متحده کسب کرد، اما همچنان دو برابر برتر است


پیش بینی S&P 500:

  • S&P 500 افزایش می یابد اما در میان روحیه محتاطانه پیش از داده های کلیدی اقتصادی ایالات متحده، افزایش ها اندک است
  • ژوئن ایالات متحده تورم انتشار در روز چهارشنبه توجه مردم را به خود جلب خواهد کرد
  • ارقام بالاتر از حد انتظار CPI می تواند جرقه فروش در دارایی های ریسکی را ایجاد کند، اما یک گزارش نرم می تواند شرایط مناسبی را برای شکست صعودی در SPX ایجاد کند.

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی سهام رایگان خود را دریافت کنید

بیشترین خوانده شده: تنظیمات پوند بریتانیا – مقاومت چشمی GBP/USD در حالی که EUR/GBP با خرابی معاشقه می کند

S&P 500 در روز سه‌شنبه افزایش یافت، اما در بحبوحه احساسات محتاطانه پیش از رویداد مهم بازار در روز چهارشنبه: انتشار داده‌های شاخص قیمت مصرف‌کننده ایالات متحده، رشدها اندک بود. در این زمینه، شاخص سهام در معاملات اواخر بعد از ظهر با 0.40 درصد افزایش به 4427 رسید و بخش خدمات ارتباطی و مواد در وال استریت پیشرو بودند.

با تمرکز بر گزارش تورم، پیش‌بینی می‌شود که CPI سرفصل در ماه ژوئن 0.3 درصد نسبت به ماه قبل افزایش داشته باشد و نرخ سالانه را از 4.0 درصد قبلی به 3.1 درصد برساند که یک بهبود جهت‌دار برای بانک مرکزی ایالات متحده است. شاخص اصلی نیز 0.3 درصد به صورت ماهانه افزایش می یابد، اما انتظار می رود که قرائت 12 ماهه ثابت بماند و از 5.3 درصد در دوره قبل تنها به 5.0 درصد کاهش یابد.

داده های اقتصادی ورودی ایالات متحده

image1.png

منبع: تقویم اقتصادی DailyFX
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه 3% -1٪ 0%
هفتگی 15% -5٪ 1%

معامله گران باید بر روی تقویم اقتصادی تمرکز لیزری داشته باشند، زیرا داده های دریافتی می تواند به هدایت گام های بعدی فدرال رزرو از نظر چرخه عادی سازی آن کمک کند. با این حال، یک نظرسنجی CPI درون خطی یا نرم‌تر از پیش‌بینی‌شده ممکن است برای خنثی کردن شرط‌ها برای افزایش یک چهارم امتیازی دیگر در این ماه کافی نباشد، اما می‌تواند به کاهش انتظارات برای انقباض بیشتر بعد از جولای کمک کند. این می تواند برای S&P 500 و دارایی های ریسک به طور کلی مثبت باشد.

در مقابل، اگر اعداد تورم، به‌ویژه شاخص اصلی، شگفت‌زده شوند، چشم‌انداز افزایشی فدرال رزرو می‌تواند در جهتی بسیار تندروانه‌تر تغییر کند، و معامله‌گران را به افزایش ۲۵ بشکه‌ای دیگر برای سال ۲۰۲۳ بیشتر از قیمتی که قبلاً برای FOMC این ماه تخفیف داده شده است، سوق دهد. ملاقات. این سناریو با توجه به پیامدهای اساسی آن برای اقتصاد: محیط خصمانه تر برای درآمد شرکت ها و احتمال بالاتر فرود سخت، می تواند برای سهام مضر باشد.

توصیه شده توسط دیگو کولمن

ویژگی های معامله گران موفق

S&P 500 TECHNICAL Analysis

S&P 500 از اوایل ژوئن الگوی نزولی دوبله را ایجاد کرده است، اما شکل فنی در حال از دست دادن قابلیت اطمینان است و ممکن است در صورت افزایش بیشتر قیمت ها و به چالش کشیدن اوج اخیر خود در روزهای آینده، نامعتبر شود. در این سناریو، ممکن است شاخص برای سبقت گرفتن از مقاومت در 4500 کار سختی داشته باشد، اما در صورت شکست، می تواند حرکتی را برای بلند شدن و شارژ شدن به سمت 4585 جمع کند.

از طرف دیگر، اگر S&P 500 دنده را تغییر دهد و شروع به دریبل کردن پایین کند، حمایت اولیه در 4370 ظاهر می شود. خالی شدن این طبقه بالا بودن دوتایی را تایید می کند و شرایط مناسبی را برای عقب نشینی احتمالی به سمت 4300 و به دنبال آن 4245 ایجاد می کند.

نمودار فنی S&P 500

یک عکس از صفحه نمایش یک نمودار توضیحات به طور خودکار تولید می شود

نمودار آتی S&P 500 با استفاده از TradingView تهیه شد

منبع