S&P 500 پیش از ریسک رویدادهای مهم ادغام می شود


S&P 500، اپل، آمازون، PCE – نقاط صحبت

  • S&P 500 نتوانست سودهای قبل از بازار را حفظ کند، از مقاومت 3860 سقوط کرد
  • معامله گران مشتاقانه منتظر درآمدهای سه ماهه اپل و آمازون هستند
  • داده های PCE ایالات متحده در روز جمعه می تواند منجر به افزایش نوسانات نرخ بهره شود

توصیه شده توسط برندان فاگان

پیش بینی سهام رایگان خود را دریافت کنید

S&P 500 پیشرفت اخیر خود را در جلسه روز پنجشنبه کاهش داد، زیرا معامله گران برای انبوهی از رویدادهای ریسک بزرگ آماده می شوند. پس از زنگ پایان، اپل و آمازون هر دو قرار است درآمدهای سه ماهه خود را منتشر کنند. به دنبال مجموعه ای از درآمدهای فناوری تا کنون، جهت گیری کوتاه مدت بازار به سمت نشست هفته آینده FOMC ممکن است کاملاً به این دو شرکت بستگی داشته باشد. در مجموع، این دو غول فناوری بیش از 10 درصد از S&P 500 را به خود اختصاص داده اند. برآوردهای وال استریت برای هر غول در زیر آمده است.

اپل (AAPL)

  • درآمد: 88.90 میلیارد دلار
  • EPS: 1.27 دلار

آمازون (AMZN)

  • درآمد: 127.57 میلیارد دلار
  • EPS: 0.22 دلار

ریسک رویداد تا روز جمعه ادامه دارد، که نشان می‌دهد داده‌های PCE ایالات متحده در طول جلسه قبل از بازار از بین می‌روند. PCE معیار ترجیحی فدرال رزرو برای نرخ تورم است و این داده ها تنها چند روز قبل از تصمیم بعدی سیاست FOMC در 2 نوامبر منتشر می شود. با وجود تورم مداوم، شرط‌بندی‌ها در مورد اینکه در نهایت بانک مرکزی چقدر تهاجمی خواهد بود، لغو شده است زیرا سایر بانک‌های مرکزی شروع به کاهش کمپین‌های افزایش نرخ خود کرده‌اند. در هفته‌های اخیر، هم بانک مرکزی استرالیا و هم بانک کانادا تصمیم گرفته‌اند که افزایش نرخ‌ها را با افزایش‌های کوچک‌تری انجام دهند، که باعث افزایش مجدد نرخ پایانه فدرال رزرو شده است. در حال حاضر، نرخ پایانه فدرال رزرو حدود 4.8 درصد است، در مقایسه با 5 درصد در همین چند هفته پیش.

تقویم اقتصادی ایالات متحده

image1.png

با حسن نیت از تقویم اقتصادی DailyFX

معاملات آتی S&P 500 (ES) در جلسه روز پنجشنبه پیش از درآمد اپل و آمازون متلاطم است. معامله گران ممکن است با توجه به نحوه معامله متا (فیسبوک سابق) پس از گزارش درآمد خود، با افت 22 درصدی سهام در جلسه امروز مواجه شوند. در حالی که مقداری بیش از حد وجود داشته است، تجمعات فراتر از منطقه 3860 به سرعت فروخته شده است. پس از شکست صبح امروز بالای 3860، قیمت قبل از جهش به مقاومت قبلی در حدود 3820 بازگشت. این ناحیه در طول جلسه امروز، پوست سرهای قابل عمل متعددی را ارائه کرده است و ممکن است این کار را تا زنگ پایانی ادامه دهد. با توجه به این که چنین سودهای سنگینی پس از زنگ خطر به بازار می آیند، معامله گران ممکن است دو بار به فکر گرفتن موقعیت قابل توجهی باشند. با این دسته از داده های جدید، ممکن است 24 ساعت آینده شفافیت بیشتری داشته باشیم.

همانطور که گفته شد، اگر ES با بیرون آمدن از این بخش مهم به بالاترین حد خود ادامه دهد، ناحیه 3902-3914 همچنان در مسیر صعودی کلیدی خواهد بود. این ناحیه تلاقی فیب، 50% اصلاحی کاهش از اوج نوسان اوت 4327.50 است. بدیهی است که داده‌های منفی و یک فدرال رزرو جنگ‌طلب ممکن است قایق را تکان دهد و ما را به سمت پایین‌ترین سطح اخیر خود سوق دهد. معامله‌گران باید بدانند که بازارها قبلاً این «رقص» را انجام داده‌اند، فقط برای اینکه ریسک از طریق تفسیر پاول رئیس فدرال رزرو یا داده‌های داغ تورم به واقعیت بازگردد. با وجود هر دوی این رویدادها در افق کوتاه مدت، معامله گران باید در این محیط زیرک باقی بمانند، علیرغم این واقعیت که ما جهش قابل توجهی از پایین ترین سطح چرخه در حدود 3502 داشته ایم.

نمودار 1 ساعته آتی S&P 500

image2.png

نمودار ایجاد شده با TradingView

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

منابع برای معامله گران فارکس

چه یک معامله گر جدید یا باتجربه باشید، ما چندین منبع برای کمک به شما در دسترس داریم. نشانگر ردیابی احساسات معامله‌گران، پیش‌بینی‌های سه ماهه معاملات، وبینارهای تحلیلی و آموزشی که روزانه برگزار می‌شود، راهنمای معاملاتی برای کمک به شما در بهبود عملکرد معاملاتی، و یکی به‌ویژه برای کسانی که تازه وارد فارکس شده‌اند.

— نوشته برندان فاگان

برای تماس با برندان، از بخش نظرات زیر استفاده کنید یا @BrendanFaganFX در توییتر

منبع