S&P 500 و Nasdaq به بالاترین سطح سالانه خود رسیدند در حالی که کاهش تورم ادامه دارد


S&P 500، Nasdaq 100 News and Analysis

توصیه شده توسط ریچارد اسنو

پیش بینی تحلیلگران برای سهام در سه ماهه سوم

تایید تورم به دلار آمریکا ضربه سختی می‌زند و سهام را بالا می‌برد

چاپ تورم ماه می نشان داد که برای اولین بار تورم هسته به زیر محدوده چسبنده قبلی بین 5.4 تا 5.7 درصد کاهش یافته است، چاپ در 5.3 درصد. با این حال، اگر به نظر می‌رسد که بازارها تأیید بیشتری از روند کاهش تورم در ایالات متحده دریافت کرده‌اند، زمانی که داده‌های اصلی CPI در ژوئن کمتر از پیش‌بینی اجماع 5 درصد منتشر شد، در نهایت به 4.8 درصد رسید. شاخص تیتر و همچنین PPI – که امروز قبل از افتتاحیه ایالات متحده منتشر شد – مدتی است که روند کاهشی را به طور پیوسته طی کرده است.

سطوح فنی S&P 500 که باید در نظر گرفته شود

S&P 500 (نمودار معاملات آتی E-mini) امروز بازگشایی بالاتری را نشان می دهد، در حالی که شاخص شاخص ایالات متحده در مسیر آزمایش منطقه مقاومت در حدود 4528 (78.6% اصلاحی کاهش عمده سال 2022) و 4550 قرار دارد. عقب نشینی در شاخص باعث شده است. به سختی به دست آمد، با این حال دو هفته جداگانه وجود داشت که قیمت ها پایین تر به پایان رسید. حرکت صعودی پس از نزول دنبال شد، زیرا گاوها شاهد بهبود نقاط ورودی برای پیوستن مجدد به روند صعودی بودند.

نمودار هفتگی S&P 500

منبع: TradingView تهیه شده توسط ریچارد اسنو

نمودار روزانه به شناسایی اوج سالانه جدید کمک می کند زیرا قیمت ها دیروز بالاتر رفتند و تنها به زیر 4510 بسته شدند. با این حال، امروز بازار آتی 4550 را به عنوان سطح بعدی مقاومت با 4585 و 4630 بعدی در رادار می بیند. با توجه به افزایش پیوسته، سطوح حمایت دشوار می‌شوند، اما پایین‌ترین سطح 4411 مرتبط‌ترین سطحی است که باید به آن توجه داشت. RSI برای کسانی که به زودی عقب نشینی هایی را پیش بینی می کنند، تا ورود مجدد به قلمروی بیش از حد خرید فاصله دارد.

نمودار روزانه S&P 500

منبع: TradingView تهیه شده توسط ریچارد اسنو

توصیه شده توسط ریچارد اسنو

چگونه FX را با استراتژی معاملاتی سهام خود معامله کنید

Nasdaq 100 Technical Levels of Interest

Nasdaq سنگین فناوری – که امسال رقابت سهام ایالات متحده را رهبری کرده است – به یک اصلاح کامل از کاهش عمده سال 2022 نزدیک شده است. جالب‌تر این است که این روند در سالی رخ داده است که نرخ‌های بهره همچنان در حال افزایش هستند، اگرچه مسلماً با سرعت کمتری، که توسط تعداد انگشت شماری از سهام‌های بزرگ و بازیکنان هوش مصنوعی تقویت شده است.

در نمودار هفتگی آتی نزدک، به نظر می‌رسد که بازار انگیزه دارد تا تمام زمین‌های از دست رفته را در سال 2022 پس بگیرد، زیرا حرکت به بالای 15260 و اصلاح 78.6 درصدی فیبوناچی کاهش سال 2022 در پی داشته است. حرکت هفتگی قوی به نظر می رسد که از اواخر ماه مه در قلمرو خرید بیش از حد باقی مانده است. با حفظ قیمت ها در کانال صعودی، روند صعودی همچنان پابرجاست.

نمودار هفتگی نزدک 100

منبع: TradingView تهیه شده توسط ریچارد اسنو

نمودار روزانه، واضح است که حرکت بالاتر از آنچه که اگر قیمت ها بالاتر نمی رفتند، دوبرابر در نظر گرفته می شد، واضح است. سطح 15710 سپتامبر به عنوان مقاومت با 16260 نشان دهنده خستگی صعودی کوتاه مدت است. این شاخص چند لحظه دورتر از وضعیت خرید بیش از حد به شروع درآمدهای فناوری در هفته آینده است، زیرا تسلا و نتفلیکس کارها را پس از شروع بانک‌های بزرگ آغاز کردند.

نمودار روزانه نزدک 100

منبع: TradingView تهیه شده توسط ریچارد اسنو

دریابید که چه نوع معامله گر هستید

— نوشته ریچارد اسنو برای DailyFX.com

با ریچارد در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @RichardSnowFX

منبع