S&P 500 در مانع کلیدی به عنوان چشم معامله گران FOMC شکست خورد


S&P 500، فدرال رزرو – نقاط صحبت

  • S&P 500 استیج رالی می کند اما در منطقه کلیدی 3900 شکست می خورد
  • معامله گران همچنان به پتانسیل 100 bps فکر می کنند

سهام پس از یک فشار قوی صبحگاهی در قلمرو منفی باقی می‌مانند، زیرا S&P 500 نتوانست منطقه کلیدی 3900 را پس بگیرد. به دلیل محتاط بودن بازارهای یک شبه در آستانه نشست این هفته بانک مرکزی، سهام با کاهش باز شد. چهارشنبه با جلسه سیاست FOMC و سپس بانک انگلستان و بانک ژاپن در اواخر این هفته در مرکز صحنه قرار می گیرد. معامله گران برای احتمال افزایش 100 واحدی از سوی فدرال رزرو در این هفته پس از چاپ داغ CPI در ماه اوت، روی قیمت فشار آورده اند. در حالی که با توجه به قیمت‌گذاری فعلی بازار، مطمئناً این یک شگفتی است، نمی‌توان آن را رد کرد.

تنش‌های ژئوپلیتیکی نیز همچنان در کانون توجه قرار دارند، زیرا پرزیدنت بایدن در مصاحبه‌ای عصر یکشنبه اشاره کرد که ایالات متحده در هنگام هرگونه تهاجم خصمانه از تایوان دفاع خواهد کرد. در حالی که این اظهارات از آن زمان توسط کاخ سفید عقب نشینی شده است، خصومت بین چین، روسیه و غرب همچنان در کانون توجه قرار دارد.

پیش از فدرال رزرو، معامله گران باید نسبت به ریسک طولانی در شرایط فعلی محتاط باشند. همانطور که در راه صعود بود، ضرب المثل “با فدرال رزرو نجنگید” همچنان که بانک مرکزی کمپین QT تهاجمی خود را آغاز می کند، در جنبه منفی صادق است. در حالی که ممکن است گهگاه در نتیجه موقعیت‌یابی، بازارها بیشتر فشار بیاورند، به نظر می‌رسد که ما از محیطی که سرمایه‌گذاران می‌توانند با خیال راحت «افت را بخرند» فاصله داریم. زمانی فرا می رسد که فعالان بازار از تمرکز بر سیاست های پولی سخت تر دور می شوند و در عوض معامله گران به تأثیرات پایدار این سیاست بر رشد جهانی نگاه می کنند. همانطور که FedEx در هفته گذشته اشاره کرد، نگرانی های رشد باید برای سرمایه گذاران و معامله گران به طور یکسان مورد توجه قرار گیرد.

نمودار 1 ساعته آتی S&P 500

image1.png

نمودار ایجاد شده با TradingView

همانطور که قبلاً ذکر شد، معاملات آتی S&P 500 (ES) با کاهش شدید قبل از بازار مواجه شد اما نتوانست منطقه کلیدی 3900 را پس بگیرد. 3902 نشان‌دهنده 0.382 فیب اصلاحی پیشروی از پایین‌ترین سطح ژوئن است، و در یادداشت‌های قبلی من زمانی که در شمال 4000 معامله می‌کردیم، یک هدف نزولی کلیدی بود. از آنجایی که حمایت قبلی اکنون به مقاومت سخت تبدیل شده است، من به دنبال ادامه فروش رالی در این منطقه هستم. جلوتر از FOMC من معتقدم که بسیاری قبل از قرار دادن موقعیت های اندازه در این هفته منتظر خواهند ماند، که ممکن است ما را به پینگ پنگ بین منطقه 3854 و 3900 برساند. اگر گاوها بتوانند فشاری بالاتر از مقاومت فعلی داشته باشند، من به مقاومت خط روند در حدود 3950-60 به عنوان یک اسکالپ ابتدایی بالا نگاه خواهم کرد. به نظر می رسد ES برای آنچه که هفته ای حیاتی برای دارایی های ریسک است، آماده است. مثل همیشه چابک باش

نمودار روزانه آتی S&P 500

نمودار ایجاد شده با TradingView

منابع برای معامله گران فارکس

چه یک معامله گر جدید یا باتجربه باشید، ما چندین منبع برای کمک به شما در دسترس داریم. نشانگر ردیابی احساسات معامله‌گران، پیش‌بینی‌های معاملات سه ماهه، وبینارهای تحلیلی و آموزشی روزانه، راهنمای معاملاتی که به شما کمک می‌کند عملکرد معاملاتی را بهبود ببخشید، و به‌طور خاص برای کسانی که تازه وارد فارکس شده‌اند.

— نوشته برندان فاگان

برای تماس با برندان، از بخش نظرات زیر استفاده کنید یا@BrendanFaganFXدر توییتر

منبع