S&P 500 به دنبال افزایش سودهای اخیر پیش از NFP ها است


S&P 500 – نقاط صحبت

  • S&P 500 به نظر می رسد با فرا رسیدن فصل سود، 3900 را پس بگیرد
  • صورتجلسه فدرال رزرو مجدداً راه جنگ طلبانه مورد نظر فدرال رزرو برای مبارزه با تورم را تأیید می کند
  • افزایش 5 درصدی WTI بخش انرژی را که در حال مبارزه است، بالاتر می برد

S&P 500 بر اساس سودهای اخیر در جلسه روز پنجشنبه استوار شد، زیرا ریسک به طور گسترده در طول جلسه نیویورک افزایش یافت. سهام انرژی در روز پنجشنبه با افزایش بیش از 5 درصدی WTI روبرو بودند. با وجود افزایش جزئی در مطالبات بیکاری هفتگی، ارزش سهام افزایش یافت، زیرا اکنون نگاه ها به گزارش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی جمعه (NFP) در ماه ژوئن معطوف شده است. در حال حاضر، S&P 500 برای چهارمین جلسه مثبت متوالی خود کار می کند. علیرغم ماهیت خوش بینانه بازارها در این هفته کوتاه، انتشار دقیقه FOMC در روز چهارشنبه تعهد فدرال رزرو به نرخ های بالاتر و شرایط مالی سخت تر را تایید کرد.

سهام پس از انتشار صورتجلسه FOMC افزایش یافت، زیرا هیچ غافلگیری پنهانی برای فعالان بازار وجود نداشت. این دقایق جدولی را برای افزایش نرخ بهره بین 50 تا 75 واحد پایه تنظیم می کند و بازار عملاً 75 واحد بر ثانیه قیمت گذاری می کند. مقامات فدرال رزرو نشان دادند که FOMC می تواند سیاست بسیار محدودتری را اجرا کند، اگر تورم کاهش نیابد. از آنجایی که بسیاری تعجب می‌کنند که آیا سایر بانک‌های مرکزی بزرگ مجبور به تجدیدنظر در مسیر خود به سمت سیاست‌های سخت‌گیرانه‌تر خواهند شد، به نظر می‌رسد که فدرال رزرو قاطعانه بر افزایش نرخ‌ها و کاهش تقاضا در کوتاه مدت تصمیم دارد. تا زمانی که مشکلات طرف عرضه نتواند فروکش کند و فشارهای تورمی را کاهش دهد، فدرال رزرو ممکن است در مسیر جنگ برای نرخ های کوتاه مدت بالاتر باقی بماند.

نمودار 1 ساعته آتی S&P 500

S&P 500 به دنبال افزایش سودهای اخیر پیش از NFP است

نمودار ایجاد شده با TradingView

افزایش اخیر S&P 500 نشان می‌دهد که معاملات آتی SPX (ES) به مقاومت کلیدی 3900 نزدیک می‌شود. با یافتن حمایت کلیدی در منطقه 3756، قیمت با وجود رویدادهای ریسک قابل توجه در تقویم اقتصادی، بازگشت سریعی داشته است. با NFPs در روز جمعه، سهام ممکن است در اینجا از نظر رالی در یک لحظه شکست یا شکست باشد.

معامله گران می خواهند بر روی عملکرد قیمت در اوراق خزانه ایالات متحده تمرکز کنند، که اخیراً عامل اصلی ریسک گسترده تر بوده است. مهلت بازدهی خزانه داری ایالات متحده به نفع سهام بوده است، زیرا بازدهی پایین تر به نفع ارزش گذاری سهام است. اگر سود 2 ساله خزانه داری پیشرفت قابل توجهی به سمت منطقه 3.45 درصدی داشته باشد، ES ممکن است برای نگاهی به آستانه 4000 مشکل داشته باشد.

منابع برای معامله گران فارکس

چه یک معامله گر جدید یا باتجربه باشید، ما چندین منبع برای کمک به شما در دسترس داریم. نشانگر ردیابی احساسات معامله گر، سه ماه یکبار پیش بینی های معاملاتی، تحلیلی و آموزشی وبینارها روزانه برگزار می شود، راهنمای معاملات برای کمک به شما در بهبود عملکرد معاملاتی، و مخصوصاً برای کسانی که هستند جدید در فارکس.

— نوشته شده توسط برندان فاگان، کارآموز

برای تماس برندان، از بخش نظرات زیر استفاده کنید یا @BrendanFaganFX در توییتر

منبع