S&P 500 برچسب ها سالیانه بالا در خوش بینی سقف بدهی


اخبار و تحلیل S&P 500 (ES1!).

  • سهام ایالات متحده با وجود دلار قوی تر و بازدهی بالاتر، بالاتر می روند
  • معامله گران انتظارات نرخ بهره را با کاهش تهدید نکول ایالات متحده افزایش می دهند
  • سطوح کلیدی قابل توجه برای ادامه صعودی برای S&P 500
  • تجزیه و تحلیل در این مقاله از الگوهای نمودار و کلید حمایت و مقاومت سطوح برای اطلاعات بیشتر به جامع ما مراجعه کنید کتابخانه آموزش و پرورش

توصیه شده توسط ریچارد اسنو

پیش بینی سهام رایگان خود را دریافت کنید

سهام ایالات متحده با وجود دلار قوی تر، بازدهی بالاتر بالاتر می رود

با انتشار اخباری مبنی بر توافق احتمالی در پایان این هفته یا هفته آینده در رابطه با افزایش سقف بدهی ایالات متحده، احساسات گام بزرگی به جلو برداشته است. به نظر نمی‌رسد که بازارها دیگر قیمت‌گذاری در احتمال نکول آمریکا داشته باشند، که پیامدهای غیرقابل تصوری نه تنها برای ایالات متحده بلکه برای کل بازار به‌عنوان کل خواهد داشت.

با کاهش نگرانی ها در مورد سقف بدهی، بازارها به فکر افزایش احتمال افزایش 25 واحدی دیگر از سوی فدرال رزرو در اوایل ماه آینده هستند، زیرا تورم نشانه کمی از بهبود را نشان می دهد. بر اساس ابزار CME FedWatch، قیمت بازارها با احتمال بیش از 30 درصد افزایش نرخ، از 28.4 درصد دیروز و 15.5 درصد در هفته گذشته افزایش یافته است.

image1.png

منبع: CME FedWatch تهیه شده توسط ریچارد اسنو

بازدهی ایالات متحده، عمدتاً اوراق خزانه 2 ساله و 10 ساله همچنان در حال افزایش است و در این روند، دلار را بالا می برد. با این حال، به نظر نمی رسد که این تاثیری بر شاخص داشته باشد، اما می تواند به افزایش قیمت S&P 500 کمک کند زیرا این شاخص برای مدت کوتاهی بالاترین قیمت سالانه را نشان می دهد.

علاوه بر این، سخنرانان فدرال رزرو در این هفته آمادگی خود را برای افزایش دیگری در صورتی که داده ها لازم بدانند، ابراز کردند. بعداً امروز (16:00 به وقت انگلستان) جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، قرار است در کنفرانسی به میزبانی فدرال رزرو با عنوان “چشم انداز سیاست پولی” سخنرانی کند.

سطوح فنی S&P 500 که باید در نظر گرفته شود

حرکت صعودی اخیر شاخص، آن را به بالاترین حد جدید برای سال 2023 رسانده بود و بالای 4200 و بالاترین نرخ فوریه 4008.50 معامله می شد. آخرین حرکت با توجه به عدم توانایی قبلی برای نفوذ به قلمرو بالای 4200 برای بیش از یک روز قابل توجه است. اگر شاخص تا آخر هفته از 4200 خارج شود، مقاومت صعودی بیشتر به 4311.75 می رسد، یعنی اصلاح فیبوناچی 61.8 درصدی فروش عمده 2021 – 2022. پشتیبانی فوری روی 4208.50 و سپس 4180 و در نهایت 4110 باقی می ماند.

نمودار روزانه S&P 500 E-Mini Futures (ES1!).

image2.png

منبع: TradingView تهیه شده توسط ریچارد اسنو

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

— نوشته ریچارد اسنو برای DailyFX.com

با ریچارد در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @RichardSnowFX

منبع