S&P 500 با وجود مایکروسافت و قتل عام آلفابت، تولید ناخالص داخلی ایالات متحده را به چرخش بزرگی رساند


چشم انداز بازار سهام آمریکا:

  • S&P 500 پس از فروش شدید در بازار باز، دوباره رشد کرد
  • سهام آلفابت و مایکروسافت به دلیل نتایج ناامیدکننده سه ماهه سقوط کردند، اما احساسات نزولی با کاهش شدید بازدهی خزانه داری خنثی شد.
  • همه نگاه ها به گزارش تولید ناخالص داخلی سه ماهه سوم ایالات متحده و درآمد آمازون و اپل در روز پنجشنبه خواهد بود

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

بیشترین خوانده شده: آیا دلار آمریکا به اوج خود رسیده است؟ دوباله خرابی سینک برای پشتیبانی

S&P 500 چرخش قابل توجهی داشت و در معاملات بعدازظهر اندکی افزایش یافت و پس از متحمل شدن زیان های سنگین در بازار نقدی در پی نتایج ضعیف شرکت ها از دو غول فناوری، در آستانه بازیابی سطح 3900 قرار گرفت.

نتایج ناامیدکننده و راهنمایی‌های شرکت آلفابت و مایکروسافت که ارزش سهام خود را بیش از 5 درصد کاهش دادند و به وضعیت بد اقتصادی برای شرکت‌های آمریکایی اشاره کردند، در ابتدا لحن منفی را برای معاملات آتی سهام ایجاد کردند، اما در طول روز و با توجه به ایالات متحده، این روحیه بهبود یافت. نرخ اوراق قرضه و دلار آمریکا کاهش خود را که از دیروز آغاز شده بود، افزایش دادند.

طی دو روز گذشته، بازدهی 10 ساله خزانه داری ایالات متحده بیش از 25 واحد پایه کاهش یافته است و به 4.0 درصد رسیده است و شاخص DXY را نزدیک به 2 درصد کاهش می دهد و خطر درآمد شرکت های چندملیتی را کاهش می دهد، با درآمدهای بزرگ در کشورهای دیگر. مجبور بود با نوسانات نامطلوب ارز در ماه های اخیر (قدرت دلار) مقابله کند.

کاهش بازدهی که بدون شک به نفع ارزیابی بخش فناوری است، با تصمیم سیاست پولی امروز بانک کانادا تقویت شد. برای زمینه، موسسه به رهبری تیف مکلم با افزایش هزینه‌های استقراض کمتر از پیش‌بینی‌شده، سرمایه‌گذاران را شگفت‌زده کرد، که نشانه‌ای از کاهش اشتها برای ادامه مسیر انقباض تهاجمی است.

در حالی که روایت در نوسان است، بسیاری از معامله‌گران شرط می‌بندند که فدرال رزرو به زودی می‌تواند از این روند پیروی کند، سرعت افزایش نرخ بهره را کاهش دهد و در بحبوحه کند شدن سریع فعالیت‌های اقتصادی و ترس فزاینده از رکود، یک سوگیری کمتر تندروانه اتخاذ کند. مسلماً، این هنوز یک محور نیست، اما اولین گام در آن جهت خواهد بود، یک سناریوی بسیار مثبت برای وال استریت.

با نگاهی به آینده، رویدادهایی با تاثیر بالا در تقویم ایالات متحده پنجشنبه وجود دارد. اول از همه، داده‌های تولید ناخالص داخلی سه‌ماهه سوم که قرار است در صبح منتشر شود، باید توجه زیادی را برای سرنخ‌هایی در مورد قدرت مصرف‌کننده آمریکایی به خود جلب کند، با یک گزارش ضعیف، احتمال یک FOMC با قدرت کمتر را افزایش می‌دهد. در بعدازظهر، سرمایه گذاران احتمالاً بر روی درآمدهای سه ماهه اپل (AAPL) و آمازون (AMZ) متمرکز خواهند بود.

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی سهام رایگان خود را دریافت کنید

S&P 500 TECHNICAL Analysis

پس از صعود اخیر، به نظر می رسد S&P 500 به مقاومت فنی کلیدی نزدیک به منطقه 3900 نزدیک می شود. اگر گاوها موفق به شکستن این سقف شوند، احساسات می تواند بهبود یابد و خریداران بیشتری را به بازار بیاورد و راه را برای حرکت به سمت 4000 هموار کند، یعنی اصلاح فیبوناچی 50 درصدی فروش سال 2022.

از طرف دیگر، اگر بازیابی متوقف شود و قیمت ها به طور قاطع از سطوح فعلی رد شوند، حمایت اولیه به 3810 خواهد رسید. در مورد ضعف بیشتر، نمی‌توانیم آزمایش مجدد طبقه 3725 را رد کنیم.

نمودار فنی S&P 500

شرح نمودار به طور خودکار با اطمینان متوسط ​​ایجاد می شود

نمودار S&P 500 با استفاده از TradingView تهیه شد

ابزارهای آموزشی برای تاجران

  • تازه شروع کردی؟ دانلود راهنمای مبتدیان برای معامله گران FX
  • آیا می خواهید درباره شخصیت تجاری خود بیشتر بدانید؟ در مسابقه DailyFX شرکت کنید و بدانید
  • داده های موقعیت یابی مشتری IG اطلاعات ارزشمندی را در مورد احساسات بازار ارائه می دهد. راهنمای رایگان خود را در مورد نحوه استفاده از این اندیکاتور معاملاتی قدرتمند از اینجا دریافت کنید.

— نوشته شده توسط دیگو کولمن، استراتژیست بازار برای DailyFX

منبع