S&P 500 با وجود انفجار صعودی مایکروسافت، تولید ناخالص داخلی سه ماهه اول ایالات متحده را کاهش داد


S&P 500 OUTLOOK:

  • S&P 500 اینچ در میان احساسات محتاطانه بازار علیرغم افزایش قوی مایکروسافت به دنبال درآمدهای مثبت، کاهش یافت
  • سهام MSFT بیش از 7 درصد رشد کرد پس از اینکه نتایج سه ماهه انتظارات را شکست داد و شگفتی های راهنمایی را به سمت بالا برد.
  • اکنون توجه به سه ماهه اول ایالات متحده معطوف شده است تولید ناخالص ملی پنجشنبه

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی سهام رایگان خود را دریافت کنید

بیشترین خوانده شده: USD/CAD در مقاومت فیبوناچی متزلزل می شود زیرا USD/JPY باعث حرکت در پشتیبانی خط روند می شود

S&P 500 در روز چهارشنبه عقب نشینی کرد و با 0.38 درصد کاهش به 4056 در یک جلسه بسیار نوسان، با اکثر بخش‌ها که روز را در محدوده منفی به پایان رساندند، اما قدرت برتر فناوری، با افزایش 7.24 درصدی مایکروسافت به دنبال نتایج سه ماهه خوش‌بینانه و راهنمایی‌های سود سازنده، پشتیبانی شد.

در حالی که فصل جاری درآمد نسبت به چشم انداز بیش از حد بدبینانه دلگرم کننده بوده است، احساسات در برابر بادهای مخالف رو به رشد، از جمله رشد ضعیف تر و کاهش حاشیه سود، بسیار شکننده است. مسلماً، فعالیت های تجاری به طور قابل توجهی خوب بوده است، اما سرمایه گذاران می ترسند که کشور در اواخر سال جاری به سمت رکود پیش می رود، رویدادی که می تواند سود شرکت ها را به طور قابل توجهی کاهش دهد.

در روز پنجشنبه، زمانی که دفتر تحلیل اقتصادی ایالات متحده گزارش اولیه خود را منتشر کرد، سرنخ های بیشتری در مورد سلامت اقتصاد به دست خواهیم آورد. تولید ناخالص داخلی سه ماهه اول. از نظر انتظارات، تولید ناخالص داخلی 2 درصد به صورت سالانه افزایش می یابد، اما تجدید نظرهای نزولی در داده های خرده فروشی منتشر شده در این هفته می تواند زمینه را برای یک نتیجه بسیار ملایم تر فراهم کند.

داده های اقتصادی آینده

image1.png

منبع: تقویم اقتصادی DailyFX

با نگاهی به گزارش پیش رو، معامله گران باید روند مخارج مصرف شخصی، محرک اصلی رشد کشور را به دقت زیر نظر داشته باشند. اگر مخارج خانوارها شکست بخورد، ممکن است مدت زیادی طول نکشد که اقتصاد وارد رکود شود. بدیهی است که این سناریو در کوتاه مدت برای سهام ایالات متحده نزولی خواهد بود، اما ممکن است راه را برای افزایش بعدا زمانی که فدرال رزرو شروع به کاهش نرخ بهره برای تقویت بهبود کند، هموار کند.

با تمرکز بر تحلیل تکنیکال، S&P 500 پس از شکستن به زیر سطح حمایت از خط روند در 4125 در اوایل این هفته، با حرکت به سمت میانگین متحرک ساده 50 روزه (4035) در زمان نگارش – طبقه کلیدی بعدی – به سمت نزول رفت. به خاطر سپردن. اگر این سطح حذف شود، می‌توانیم در کوتاه مدت شاهد کاهش به سمت میانگین 200 روز ساده باشیم.

از طرف دیگر، اگر خریداران دوباره کنترل قاطع بازار را به دست آورند و به طور غیرمنتظره‌ای جرقه‌ای بازگشت صعودی را ایجاد کنند، که مورد پایه نیست، مقاومت اولیه روی 4080 و پس از آن 4140 قرار می‌گیرد. با قدرت بیشتر، تمرکز بیشتر به ناحیه 4180-4200 تغییر می کند.
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه -1٪ -2٪ -2٪
هفتگی 7% -1٪ 2%

نمودار فنی S&P 500

منبع: TradingView

منبع