S&P 500 با فدرال رزرو که گرمای افزایش نرخ را تامین می کند، سقوط می کند. آیا وال استریت بهبود خواهد یافت؟


S&P 500، Nasdaq 100، Russell 2000، Dow Jones 30، Fed – Talking Points

  • را S&P 500 از آنجایی که به نظر می رسد بازار به حرف های فدرال رزرو گوش می دهد، کاهش یافته است
  • گروه کری از سخنرانان فدرال رزرو، همگی از یک صفحه آهنگ یک شبه خوانده شدند
  • به نظر می رسد چرخه سفت شدن طولانی شده است. آیا S&P 500 پایین می آید؟

توصیه شده توسط دانیل مک کارتی

چگونه FX را با استراتژی معاملاتی سهام خود معامله کنید

S&P 500 یک شبه سقوط کرد زیرا سخنرانان بیشتری از فدرال رزرو این شعار را حفظ کردند. Dow Jones، Nasdaq، Russell 2000 و S&P 500 به ترتیب 0.61٪ -1.11٪، -1.52٪ و -1.68٪ کاهش یافتند.

به نظر می رسد میزان زیان در هر شاخص منعکس کننده ریسک ناشی از شرایط مالی سخت تر باشد. در محیطی که هزینه سرمایه افزایش می‌یابد، شرکت‌هایی که به افزایش حقوق صاحبان سهام یا انتشار بدهی متکی هستند ممکن است مدیریت ترازنامه را در آینده دشوارتر ببینند.

فدرال رزرو به صراحت اعلام کرده است که برای کاهش تورم باید شرایط مالی سخت تر شود. یک شبه چهار سخنران فدرال رزرو روی تریبون رفتند.

پیام کلی بانک مرکزی این است که افزایش نرخ‌ها ادامه خواهد داشت و باید برای مدت طولانی در آنجا باقی بمانند تا فشار قیمت‌ها به بالاترین حد 40 سال گذشته کاهش یابد.

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

کریستوفر والر، رئیس بانک مرکزی فدرال رزرو با اشاره به تورم گفت: “من علائم کاهش سریع داده های اقتصادی را نمی بینم و برای مبارزه طولانی تری آماده هستم.”

نظرات جان ویلیامز، رئیس فدرال رزرو نیویورک، لیزا کوک، رئیس فدرال رزرو و نیل کشکاری، رئیس فدرال رزرو مینیاپولیس، به والر در بیان اظهارات جنگ طلبانه پیوست.

آنها یک روز پس از آن اتفاق می‌افتند که جروم پاول، رئیس جمهور، توسط بازارها به‌اندازه کافی جنگ‌طلب تعبیر شد. به نظر می رسد آهنگ برای سرمایه گذاران تغییر کرده است.

به نظر می رسد لحن این است که 25 کلیپ نقطه پایه مناسب هستند و اوج آن جایی بالاتر از 5٪ خواهد بود. قراردادهای آتی و سوآپ نرخ بهره در حال حاضر بر اساس نرخ صندوق های فدرال رزرو به بالای 5.10 درصد در سال جاری قیمت گذاری می شوند، نه به زیر 4.90 درصد در این زمان در هفته گذشته.

بازارهای اختیار معامله شاهد اعتصاب 6 درصدی برخی معاملات بوده اند. در اوایل این هفته، یک استراتژیست سیتی بانک گفت که می تواند شاهد افزایش نرخ بهره بانک مرکزی به 6 درصد در این چرخه باشد.

در حالی که نتایج ضعیف آلفابت باعث سقوط نزدک و بازار گسترده‌تر شد، دیزنی گزارش داد که درآمدهای بهتر از حد انتظار و کاهش هزینه‌ها پس از زنگ خطر. از زمان بسته شدن، معاملات آتی وال استریت را اندکی افزایش داده است.

S&P 500، DOW JONES، RUSSELL 2000، NASDAQ

image1.png

نمودار ایجاد شده با TradingView

— نوشته شده توسط دانیل مک کارتی، استراتژیست برای DailyFX.com

برای تماس با دانیل، از بخش نظرات زیر استفاده کنید یا @DanMcCathyFX در توییتر

{{تحقیق|DNAFX}}

منبع