S&P 500 با رشد پیشروی پیش از حقوق و دستمزدهای غیرکشاورزی امروز جهش خود را حفظ می کند


S&P 500، فدرال رزرو، Bostic، چین، نفت خام، اوپک پلاس، دلار آمریکا، طلا، NZD – نکات گفتگو

  • S&P 500 در جلسه روز جمعه مهلت داشت
  • تشدید فدرال رزرو و قرنطینه های چین چشم انداز رشد را کاهش می دهد
  • همه چشم ها روی لیست حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده اواخر امروز.دبلیوبیمار راآسانسور S&P 500?

S&P 500 پس از تست اولیه پایین تر، جلسه نقدی را 0.30 درصد افزایش داد. معاملات آتی به شروع نرمی برای معاملات امروز اشاره می کنند. به نظر می رسد جنگ طلبی فدرال رزرو و چشم انداز اقتصادی ضعیف چین، چشم انداز رشد جهانی را مختل می کند.

آتلانتا فدرال رزرو رئیس جمهور رافائل بوستیچ یک شبه به اجرای شاهین خود اضافه کرد و گفت: «واگر تقاضا را پایین بیاورید، این خطر کند شدن اقتصاد را دارد” او همچنین کلمه R را ذکر کرد. بازدهی خزانه داری 2 ساله در بالاترین حد خود در 15 سال اخیر نزدیک به 3.50 درصد باقی می ماند.

شهر چنگدو چین به دلیل پابرجا بودن سیاست عدم ابتلا به کووید-19، قرنطینه شده است. این شهر 21 میلیون نفری در منطقه سیچوان نیز با شرایط خشکسالی و قطع برق مواجه است.

فلزات صنعتی با چشم انداز منفی رشد چین و تشدید نگرانی جهانی از سیاست های پولی سخت تر که فعالیت های اقتصادی را کند می کند، به میزان قابل توجهی کاهش یافته اند.

شاخص های CSI 300 چین و هانگ سنگ هنگ کنگ پایین تر هستند. Nikkei 225 ژاپن نیز در این روز کاهش یافته است، اما ASX 200 استرالیا اندکی در سبز است.

قراردادهای آتی نفت خام امروز قبل از هفته آینده بهبود یافت سازمان کشورهای صادرکننده نفت نشست (اوپک پلاس) این کارتل در حال بررسی کاهش تولید برای جلوگیری از فشار نزولی بر منبع انرژی است. WTI بالای 88 دلار بشکه است در حالی که قرارداد برنت نزدیک به 94 دلار است.

طلا امروز پس از از دست دادن زمین پس از بسته شدن آمریکای شمالی، تا کنون ثابت است و حدود 1700 دلار آمریکا معامله می شود.

زمین FX تا روز جمعه آرام بوده است به استثنای دلار کیوی. ارز مرتبط با رشد بیشتر با بدتر شدن شرایط ارقام تجاری تضعیف شده است. به طور کلی، دلار آمریکا به معاملات نزدیک به رکوردهای خود ادامه می دهد.

امروز بازار آمار حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده را به دقت زیر نظر خواهد داشت. کالاهای بادوام و اطلاعات سفارشات کارخانه پس از آن منتشر خواهد شد.

تقویم اقتصادی کامل قابل مشاهده است اینجا.

S&P 500 TECHNICAL Analysis

ماه گذشته، S&P 500 نتوانست از خط روند نزولی و 61.8 درصد عبور کند.بازنگری فیبوناچی در 4361.

از آن زمان سقوط کرده است و دیروز از یک خط روند صعودی جهش کرده و به سطح 3903 رسیده است. این خط روند و دو پایین ترین سطح قبلی در ناحیه 3903 – 3913 ممکن است حمایت کنند.

در سمت بالا، نقاط شکست در 4080، 4110 و 4202 ممکن است مقاومت ایجاد کنند.

نمودار S&P 500

چارت سازمانی جبازخوانی شده در TradingView

— نوشته شده توسط دانیل مک کارتی، استراتژیست برای DailyFX.com

برای تماس با دانیل، از بخش نظرات زیر استفاده کنید یا @DanMcCathyFX در توییتر

منبع