S&P 500 با توجه به درآمدها به سمت 4000 پیش می رود


S&P 500، ECB، Netflix، Tesla، Snap، AT&T، FOMC – Talking Points

  • S&P 500 مقاومت 3980 را می شکند و 4000 را محکم در معرض دید قرار می دهد.
  • بانک مرکزی اروپا در اولین افزایش از سال 2011، نرخ بهره را 50 واحد افزایش داد
  • تسلا گزارش می دهد که قیمت های بالا و پایین تر است، سهام افزایش می یابد

در حالی که سودهای بهتر از حد انتظار شرکت ها همچنان به تقویت احساسات ادامه می دهند، سهام در روز پنجشنبه افزایش یافتند. در حالی که داده‌های اقتصادی همچنان بسیاری را نگران می‌کند، درآمدهای این هفته از نتفلیکس و تسلا، نتفلیکس و تسلا، نگرانی‌ها را نسبت به بحران قریب‌الوقوع سود شرکت‌ها کاهش داده است. در حالی که این نوار برای نتفلیکس بسیار پایین بود، اما این نرخ نسبت به آنچه خیابان انتظار داشت، شاهد شکستن سهام تا 200 دلار بود. تسلا پس از زنگ پایانی روز چهارشنبه، پیش‌بینی‌های بالا و پایین را شکست، و سهام در جلسه روز پنجشنبه بیش از 9 درصد افزایش یافت. رشد اخیر شاهد جهش S&P 500 تقریباً 9.6 درصد از پایین ترین سطح ماه ژوئن بوده است، زیرا عملکرد برتر فناوری (موضوع آشنا) همچنان بازار را بالاتر می کشد.

در حالی که تسلا و نتفلیکس پس از درآمد افزایش یافتند، بسیاری از نام‌های S&P 500 تحت فشار جدی قرار گرفتند. AT&T پس از کاهش دستورالعمل جریان نقدی آزاد در سال، تقریباً 10 درصد سقوط کرد، در حالی که شرکت های هواپیمایی امریکن و یونایتد هر دو با نتایج ناامیدکننده فروختند. از آنجایی که نزدیک به 20 درصد از S&P 500 نتایج فصلی را گزارش کرده اند، تنها 71 درصد از آنها افت درآمدی را ثبت کرده اند. این کمتر از میانگین 5 ساله FactSet یعنی تقریباً 78 درصد است. اکنون نگاه ها به اسنپ چت معطوف شده است، که قرار است نتایج را پس از زنگ بسته شدن در روز پنجشنبه منتشر کند.

سهام در ابتدا در معاملات قبل از بازار کاهش یافته بود، زیرا بانک مرکزی اروپا (ECB) اولین افزایش نرخ خود را در 11 سال گذشته اعلام کرد. بانک مرکزی اروپا یک افزایش بزرگتر از حد انتظار 50 واحد پایه را انتخاب کرد، در حالی که بیشتر اقتصاددانان فقط 0.25 درصد افزایش را پیش بینی کردند. کریستین لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا، در آخرین جلسه شورای حاکم، قصد افزایش 0.25 درصدی در ماه ژوئیه را اعلام کرده بود، اما افزایش تورم باعث شد تا بانک مرکزی از راهنمایی های آینده خود صرف نظر کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد جلسه صبح امروز بانک مرکزی اروپا، لطفا اینجا کلیک کنید.

نمودار 1 ساعته S&P 500

S&P 500 به سمت 4000 حرکت می کند زیرا درآمدها در کانون توجه قرار می گیرند

نمودار ایجاد شده با TradingView

معاملات آتی S&P 500 (ES) پس از زنگ افتتاحیه در نیویورک، آغاز شد و بازارها در ابتدا پس از جلسه صبح امروز بانک مرکزی اروپا در بازارهای پیش از بازار با کاهش روبرو شدند. این حرکت اخیرا قوی بوده است و 3720 سکوی پرتابی برای شاخص بوده است. S&P 500، همراه با بازار گسترده تر به طور کلی، اخیراً در طی این حرکت بی امان به سمت بالا، توانسته است از سیل بادهای مخالف خودداری کند.

به لطف تجمع اخیر، به نظر می رسد که به نقطه عطف کلیدی در حدود آستانه روانی 4000 نزدیک می شویم. آزمایش آن منطقه با یک رویداد ریسک بزرگ، با نشست FOMC در ماه جولای در چهارشنبه آینده همزمان است. در حالی که شرط بندی برای 100 bps مطمئناً کاهش یافته است، مطمئناً نمی توان آن را رد کرد. بانک‌های مرکزی اخیراً به سمت افزایش حجم اولیه حرکت کرده‌اند، همانطور که بانک مرکزی اروپا امروز صبح یا بانک کانادا در هفته گذشته 100 واحد در ثانیه انجام دادند.

منابع برای معامله گران فارکس

چه یک معامله گر جدید یا باتجربه باشید، ما چندین منبع برای کمک به شما در دسترس داریم. نشانگر ردیابی احساسات معامله گر، سه ماه یکبار پیش بینی های معاملاتی، تحلیلی و آموزشی وبینارها روزانه برگزار می شود، راهنمای معاملات برای کمک به شما در بهبود عملکرد معاملاتی، و مخصوصاً برای کسانی که هستند جدید در فارکس.

— نوشته شده توسط برندان فاگان

برای تماس برندان، از بخش نظرات زیر استفاده کنید یا @BrendanFaganFX در توییتر

منبع