S&P 500 با آماده شدن معامله گران برای ریسک رویدادهای بزرگ بالاتر می رود


S&P 500 – نقاط صحبت

  • S&P 500 به آرامی به سمت 3900 صعود می کند
  • داده های CPI ایالات متحده در روز چهارشنبه مورد توجه قرار می گیرد
  • تصمیم گیری نرخ BoC، PPI، و داده های احساسات مصرف کننده نیز در دسترس است

S&P 500 روز سه‌شنبه در حالی که معامله‌گران مشتاقانه از چاپ CPI آمریکا در روز چهارشنبه دور بودند، پیشرفت کرد. پس از یک جلسه سخت دوشنبه که ترس از رکود بر آن حاکم بود، سهام در روز سه‌شنبه با پیشروی شاخص‌های مالی و مواد برای S&P 500 افزایش یافت. اظهار نظر مدیران عامل بانک ها در مورد وضعیت اقتصاد ممکن است روحیه ای را ایجاد کند که ما به سمت درآمدهای خرده فروشی در اواخر ماه پیش می رویم، که ممکن است کاتالیزور حرکت عمده بعدی در سهام باشد. XLE، ETF بخش انرژی، با کاهش بیش از 6 درصدی WTI، 2 درصد کاهش یافت.

قبل از درآمدهای بانکی، معامله گران سهام با احتیاط به چاپ CPI آمریکا در آینده نگاه می کنند. تورم و تورم انتظارات اخیراً محرک اصلی احساسات و قیمت بوده است. پیش‌بینی می‌شود که CPI 8.8 درصد سالانه باشد، در حالی که CPI اصلی 5.7 درصد پیش‌بینی می‌شود. چاپ داغ این پتانسیل را دارد که فشار بیشتری بر ریسک وارد کند، زیرا معامله‌گران شرط‌بندی روی سیاست جنگ‌طلب فدرال رزرو را افزایش می‌دهند. چهارشنبه همچنین شاهد تصمیم بانک کانادا برای نرخ بهره است، در حالی که بقیه هفته مملو از PPI و انتشار احساسات مصرف کننده است.

تقویم اقتصادی آینده (رویدادهای با تاثیر بالا)

S&P 500 با آماده شدن معامله گران برای ریسک رویدادهای بزرگ بالاتر می رود

با حسن نیت از تقویم اقتصادی DailyFX

علیرغم صعود آهسته در جلسه روز سه شنبه، معاملات آتی S&P 500 (ES) نتوانست آستانه 3900 را پس بگیرد. آن منطقه یک منطقه محو مناسب برای خرس ها بوده است تا وارد شورت های تازه شوند و هر پیشروی فوراً رد می شود. قیمت ممکن است در آستانه انتشار داده های تورم اصلی فردا کاهش یابد، بنابراین ممکن است شاهد شکست انفجاری در هر دو جهت در پایان جلسه نیویورک نباشیم. شخصاً، 3854 ناحیه محوری من در منطقه فعلی ES باقی می ماند. اگر این خط در شن و ماسه بتواند نگه دارد، قیمت ممکن است در نهایت به آزمایش مجدد 3900 و نوسان اواخر ژوئن در حدود 3950 نگاه کند. چاپ داغ ناامید کننده فردا صبح می تواند دوباره قوت بگیرد. خرس‌ها، و آن را با ترس از رکود همراه کنید و ممکن است مجدداً حمایت را در 3756 دریافت کنید.

نمودار 1 ساعته آتی S&P 500

S&P 500 با آماده شدن معامله گران برای ریسک رویدادهای بزرگ بالاتر می رود

نمودار ایجاد شده با TradingView

منابع برای معامله گران فارکس

چه یک معامله گر جدید یا باتجربه باشید، ما چندین منبع برای کمک به شما در دسترس داریم. نشانگر ردیابی احساسات معامله گر، سه ماه یکبار پیش بینی های معاملاتی، تحلیلی و آموزشی وبینارها روزانه برگزار می شود، راهنمای معاملات برای کمک به شما در بهبود عملکرد معاملاتی، و مخصوصاً برای کسانی که هستند جدید در فارکس.

— نوشته شده توسط برندان فاگان، کارآموز

برای تماس برندان، از بخش نظرات زیر استفاده کنید یا @BrendanFaganFX در توییتر

منبع