S&P 500 افزایش یافت، دلار آمریکا پس از داده های تولیدی فدرال رزرو ریچموند کاهش یافت. همه چشم ها در RBNZ


تصمیم نرخ دلار، NZD/USD، RBNZ – بازار آسیا و اقیانوسیه باز است

توصیه شده توسط دانیل دوبروفسکی

فارکس برای مبتدیان

جلسه توجیهی بازار آسیا و اقیانوسیه – داده های نرم کاهش تورم را برجسته می کند

احساسات روز سه شنبه در وال استریت به طرز محسوسی بهبود یافت. S&P 500، Dow Jones و Nasdaq 100 به ترتیب حدود 1.2%، 1.1% و 1.3% افزایش یافتند. برای S&P 500، این به معنای بهترین روز در کمتر از دو هفته بود. به دلیل لحن ریسک‌پذیر، دلار آمریکا که به پناهگاه مرتبط بود، در برابر همتایان اصلی خود تنبیه شد. دلار نیوزلند و استرالیا وابسته به احساسات عملکرد خوبی داشتند.

با نگاهی به نمودار زیر، می‌توانیم ببینیم که ریسک اشتها در زمان انتشار داده‌های شاخص تولید فدرال رزرو ریچموند به شدت الهام گرفته شده است. این رقم در 9- در مقابل انتظار 8- غافلگیر شد و از 10- در اکتبر کاهش یافت. با نگاهی به جزئیات داده‌ها، بخش‌های قیمت‌های پرداختی و دستمزدها کاهش یافتند، که بیشتر بر روند کندی تورم تأکید کرد.

بازدهی خزانه‌داری در سراسر منحنی تضعیف شد که احتمالاً نشانه‌ای از کاهش انتظارات تندرو فدرال رزرو برای افزایش نرخ بهره فدرال رزرو برای سال آینده است. با وجود کاهش در گرینبک و بازده اوراق قرضه، به‌طور شگفت‌انگیزی، قیمت طلای ضد فیات پس از انتشار داده‌ها کاهش یافت. به نظر می رسد که معامله گران بیشتر بر روی خرید سهام متمرکز شده اند، زیرا مقامات فدرال رزرو همچنان بر روند کند شدن روند افزایش نرخ بهره تاکید می کنند.

S&P 500، دلار آمریکا، بازدهی خزانه داری در روز سه شنبه

S&P 500، دلار آمریکا، بازدهی خزانه داری در روز سه شنبه

نمودار ایجاد شده در TradingView

جلسه معاملاتی چهارشنبه آسیا پاسیفیک – نگاه به RBNZ، احساسات مثبت

در جریان معاملات روز چهارشنبه آسیا و اقیانوسیه، همه نگاه ها به دلار نیوزلند خواهد بود. این به این دلیل است که اعلامیه سیاست پولی بانک مرکزی نیوزلند از بین خواهد رفت. به طور گسترده انتظار می رود که نرخ بهره 75 نقطه پایه از 3.50 درصد به 4.25 درصد افزایش یابد. این به دنبال تورم محلی بالاتر از حد انتظار و شرایط بازار کار همچنان تنگ است.

بانک مرکزی همچنین پیش بینی های جدید اقتصادی را منتشر خواهد کرد. اگر بانک مرکزی سیگنال دهد که به شدت به انقباض خود ادامه خواهد داد، به ویژه در بحبوحه کاهش روند افزایشی در جاهای دیگر، NZD/USD می تواند طوفانی ایجاد کند. با صحبت از آن، لحن گلگون وال استریت ممکن است در را برای ادامه ریسک پذیری باز کند. این ممکن است نوید خوبی برای شاخص هایی مانند Nikkei 225 و ASX 200 باشد.

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

تجزیه و تحلیل فنی S&P 500

صعود S&P 500 باعث شد این شاخص به تست سطح اصلاحی فیبوناچی 61.8% در 4012 بازگردد. در اوایل نوامبر، این شاخص تلاش کرد بدون شانس از این نقطه کلیدی عبور کند و فتیله های بالایی را پشت سر بگذارد. به این ترتیب، احتمالاً تأیید صعودی بیشتری لازم است تا استدلال شود که روند صعودی از اکتبر ممکن است از سر گرفته شود. قیمت‌ها همچنان در قالب نمودار افزایشی گوه معامله می‌شوند، که می‌تواند پیامدهای نزولی در آینده داشته باشد.

توصیه شده توسط دانیل دوبروفسکی

پیش بینی سهام رایگان خود را دریافت کنید

نمودار روزانه آتی S&P 500

نمودار روزانه آتی S&P 500

نمودار ایجاد شده در TradingView

— نوشته شده توسط دانیل دوبروفسکی، استراتژیست ارشد DailyFX.com

برای تماس با دانیل، او را در توییتر دنبال کنید:@ddubrovskyFX

منبع