S&P 500، Nasdaq 100 Squeeze as the Bank of England Pivot – فدرال رزرو باید دنبال شود؟


S&P 500, Nasdaq 100, Bank of England, Federal Reserve – Talking Points

  • S&P 500 سطح 3620 را نگه می دارد و به راحتی از 3700 عبور می کند
  • نزدک 100 در بسته شدن شدید روز دوشنبه، 11500 چشم می‌سازد
  • بانک مرکزی انگلستان برای جلوگیری از هرج و مرج در بازار اوراق قرضه داخلی حرکت می کند

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

ریسک در طول جلسه ایالات متحده در جریان است، زیرا معامله گران اخبار مهم را از بریتانیا هضم می کنند، جایی که بانک انگلستان (BoE) پس از چند روز نوسانات عمده بازار، یک چرخش سیاست اصلی را اعلام کرد. BoE از تعلیق فروش برنامه ریزی شده طلا خبر داد، در حالی که همچنین اعلام کرد که این بانک اوراق قرضه با تاریخ طولانی را به صورت موقت خریداری خواهد کرد. این حرکت پس از شکست عمده بازارهای پوند بریتانیا و طلایی انجام شد که هر دو شاهد افت ابعاد تاریخی بودند. حرکت BoE این سوال را مطرح کرده است که آیا فدرال رزرو از این روند پیروی خواهد کرد؟

پس از اعلام صبح امروز، بازارهای ایالات متحده افزایش یافت زیرا معامله گران به سمت قیمت شرط بندی حرکت کردند که فدرال رزرو به زودی می تواند از بانوی پیر در تغییر مسیر پیروی کند. پتانسیل یک چرخش، شاهد کاهش شدید شاخص دلار آمریکا و همچنین بازدهی خزانه‌داری آمریکا بوده است که باعث تقویت عمده سهام شده است. بازدهی خزانه 2 ساله بیش از 20 واحد در ثانیه نسبت به بالاترین سطح هفتگی 4.36 درصد کاهش یافته است در حالی که بازدهی 10 ساله همچنان از 4 درصد عقب نشینی می کند.

پیشنهاد برای UST ها باعث شد تا در طول جلسه ایالات متحده، دارایی های ریسکی افزایش یابد، به طوری که معاملات آتی S&P 500 (ES) از منطقه پشتیبانی 3620 افزایش یافت. قیمت از آن زمان در طول صعود خود به درستی از هر سطح مقاومت رد شده است، با بازگشت ES به میدان نبرد در 3720. فشار بی امان گاوها برای بازگرداندن حراج به این منطقه در هفته گذشته معنادار است و نشان می دهد که آنها کاملاً آماده نیستند. در پایین ترین سطح ژوئن جای خود را بدهد. این منطقه مطمئناً منطقه ای برای تماشا خواهد بود، زیرا آخرین آزمایش این منطقه در طول تجارت روز سه شنبه شاهد افت شدید در منطقه 3640 بود. با توجه به ریسک اصلی و جریان های پایان سه ماهه که در حال حاضر باعث افزایش قیمت می شوند، ES ممکن است همچنان به فشار خود ادامه دهد زیرا معامله گران یک چهارمی را که واقعاً شبیه به یک دهه بود، تکمیل می کنند. اگر 3720 بشکند، ناحیه 3756 ممکن است خود را به عنوان مقاومت اولیه ارائه دهد.

نمودار 1 ساعته آتی S&P 500

image1.png

نمودار ایجاد شده با TradingView

مانند ES، معاملات آتی نزدک 100 (NQ) به نقطه عطف اصلی در 11500 بازگشته است. دوشنبه و سه شنبه هر دو شاهد رد شدن تست های این سطح با کاهش قیمت به زیر 11150 بودند. نبرد در این منطقه کلیدی خواهد بود زیرا معامله گران به واکنش واکنش نشان می دهند. حرکت های بزرگ در بازارهای اوراق قرضه جهانی از آنجایی که PCE در روز جمعه عرضه می شود، معامله گران ممکن است بخواهند در مورد آنچه که در ماه اوت و پس از چاپ CPI در ماه اوت اتفاق افتاده است فکر کنند. یک رمپ عظیم در چاپ با کاهش بسیار شدیدی همراه شد، که ما را در سطوحی که در حال حاضر در آن هستیم قرار داده است.

نمودار 1 ساعت آینده نزدک 100

image2.png

نمودار ایجاد شده با TradingView

در حالی که معامله گران ممکن است از چشم انداز بازدهی پایین تر خوشحال شوند، یادآوری اینکه چرا اوراق قرضه ممکن است در هفته ها و/یا ماه های آینده پیشنهاد قیمت داشته باشند، همچنان مهم است. وقتی فدرال‌رزرو در نهایت سیاست‌های خود را تغییر می‌دهد، به این دلیل نیست که یک رکود در راه است. رکود اقتصادی احتمالاً در حال حاضر وجود دارد.

بازارهای سهام هنوز شاهد کاهش ارزش مالی تا برآوردهای درآمدی سال 2023 نیستند، زیرا بسیاری هنوز احساس می کنند “فرود نرم” ممکن است. با چنین بازار کار داغ، فدرال رزرو روشن کرده است که تمرکز اصلی تورم است. در حالی که شرکت‌های آمریکایی با عصر «پول آسان» خداحافظی می‌کنند، اکنون تمرکز بر روی این است که شرکت‌ها بتوانند درآمدهای معناداری را منتشر کنند که با خرید سهام افزایش نمی‌یابد.

توصیه شده توسط برندان فاگان

آینده برای مبتدیان

منابع برای معامله گران فارکس

چه یک معامله گر جدید یا باتجربه باشید، ما چندین منبع برای کمک به شما در دسترس داریم. نشانگر ردیابی احساسات معامله‌گران، پیش‌بینی‌های معاملات سه ماهه، وبینارهای تحلیلی و آموزشی روزانه، راهنمای معاملاتی که به شما کمک می‌کند عملکرد معاملاتی را بهبود ببخشید، و به‌طور خاص برای کسانی که تازه وارد فارکس شده‌اند.

— نوشته برندان فاگان

برای تماس با برندان، از بخش نظرات زیر استفاده کنید یا@BrendanFaganFXدر توییتر

منبع