S&P 500، Nasdaq 100 Post به دنبال سه شنبه پر فراز و نشیب، سود متوسطی داشتند


S&P 500، Nasdaq 100 – Talking Points

  • S&P 500 اندکی جهش می کند اما در زیر مقاومت کلیدی متوقف می شود
  • نزدک 100 عملکرد بهتری دارد زیرا گاوها از 12100 دفاع می کنند
  • معامله گران احتمال افزایش 100 واحدی در هفته آینده را درک می کنند

توصیه شده توسط برندان فاگان

پیش بینی سهام رایگان خود را دریافت کنید

ارزش سهام نسبت به کاهش سر در روز سه‌شنبه، با رشد شاخص نزدک 100 در ایالات متحده، بازگشتی اندک به ثبت می‌رساند. سهام بدترین روز خود را در سه‌شنبه سال پس از انتشار CPI داغ‌تر از حد انتظار ثبت کردند. در واقع، جلسه روز سه شنبه بدترین جلسه برای هر سه معیار اصلی از ژوئن 2020 بود.

در نتیجه چاپ دیروز CPI، انتظارات بازار برای نشست هفته آینده FOMC به طرز چشمگیری تغییر کرده است. چشم انداز افزایش 50 واحد پایه (bps) عملاً ناپدید شده است، زیرا معامله گران در عوض شروع به تمرکز بر احتمال افزایش 100 واحدی از سوی فدرال رزرو کرده اند. بازدهی خزانه داری به دلیل این “کالیبراسیون مجدد” در روز سه شنبه افزایش یافت و بازدهی خزانه 2 ساله تا 22 واحد پایه افزایش یافت. این پیشرفت امروز با افزایش 2 ساله تنها 2 واحد در ثانیه کاهش یافته است.

معاملات آتی نزدک 100 (NQ) علیرغم برخی شرایط متلاطم، پس از زنگ افتتاحیه، خوش بین هستند. پس از انتشار PPI امروز صبح، قیمت به طور قابل توجهی افزایش یافت، زیرا گاوها با موفقیت از حملات متعدد در منطقه 12100 دفاع کردند. قیمت از آن زمان به طور محکم به بالای 12200 رسیده است، زیرا معامله گران با انتظارات تجدید نظر شده برای انقباض فدرال رزرو مواجه شده اند. جهش بازدهی خزانه داری ایالات متحده در روز گذشته سهام چندگانه بالا را تحت تاثیر قرار داد، و افزایش بیشتر در منحنی بازدهی در نشست هفته آینده FOMC می تواند همچنان بر NQ تاثیر بگذارد. تا زمانی که حمایت نزدیک به 12100 پابرجا باشد، گاوها ممکن است در کنترل باقی بمانند و ممکن است به کاهش روز سه شنبه ادامه دهیم.

نمودار 1 ساعت آینده نزدک 100

image1.png

نمودار ایجاد شده با TradingView

بر خلاف NQ، معاملات آتی S&P 500 (ES) توانست پایین ترین سطح سه شنبه را پس از PPI بشکند. همانطور که در آخرین ساعت معاملات دیروز اتفاق افتاد، لغزش به محدوده 3940 افزایش یافت. قیمت توسط مقاومت فیب در سطح 3983 باقی می ماند، که 50% اصلاحی پیشرفت از پایین ترین سطح ژوئن است. شکست در اینجا ممکن است در را برای ضعف بیشتر در FOMC هفته آینده باز کند، زیرا معامله گران احتمال افزایش 100 واحد پایه را زیر سوال می برند. در صورت تحقق ضعف بیشتر، من به دنبال حمایت از ناحیه 3900 هستم، که 38.2 درصد از همان پیشروی نسبت به پایین‌ترین سطح ژوئن است.

نمودار 1 ساعته آتی S&P 500

image2.png

نمودار ایجاد شده با TradingView

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

منابع برای معامله گران فارکس

چه یک معامله گر جدید یا باتجربه باشید، ما چندین منبع برای کمک به شما در دسترس داریم. نشانگر ردیابی احساسات معامله‌گران، پیش‌بینی‌های معاملات سه ماهه، وبینارهای تحلیلی و آموزشی روزانه، راهنمای معاملاتی که به شما کمک می‌کند عملکرد معاملاتی را بهبود ببخشید، و به‌طور خاص برای کسانی که تازه وارد فارکس شده‌اند.

— نوشته برندان فاگان

برای تماس با برندان، از بخش نظرات زیر استفاده کنید یا@BrendanFaganFXدر توییتر

منبع