S&P 500، Nasdaq 100 Hit Hawkish Fedspeak و Apple Selloff


چشم انداز بازار سهام:

  • سهام ایالات متحده در روز پنجشنبه به دلیل شرایط ریسک در وال استریت به فروش رفت و سهام اپل نزدیک به 5 درصد کاهش یافت.
  • S&P 500 2.11 درصد سقوط کرد در حالی که Nasdaq 100 2.86 درصد سقوط کرد.
  • اظهار نظر هاوکیش فدرال روی احساسات بازار تاثیر می گذارد

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

بیشترین خوانده شده: بریس رئال برزیل، IBOVESPA و EWZ برای بولسونارو در مقابل لولا فیس آف. حالا چی؟

سهام ایالات متحده در روز پنجشنبه متحمل ضررهای سنگینی شدند احساس خطر، متوقف کردن روند بهبود نوپایی که در جلسه قبل مشاهده شد، نشان می دهد که معامله گران و سایر سفته بازان با هر فرصتی که به دست می آورند، در بحبوحه عدم اطمینان کامل نسبت به توانایی بازار برای حفظ جهش، همچنان قدرت خود را کاهش می دهند.

وقتی همه چیز گفته شد و انجام شد، S&P 500 با 2.11 درصد سقوط به 3640 رسید و به ثبت رسید. بدترین بسته از نوامبر 2020، با شرکت های آب و برق و اختیار مصرف کننده منجر به فروش در یک شکست گسترده شد که شاهد آن بود که تمام بخش ها در قلمرو منفی به پایان رسیدند.

در همین حال، نزدک 100 با سقوط شدید 2.86 درصدی به 11165 واحد رسید و در فاصله قابل توجهی از آزمایش مجدد پایین‌ترین سطح ماه ژوئن خود قرار گرفت که به دلیل سقوط عظیم اپل به پایین کشیده شد. پس از کاهش ارزش سهام چند تحلیلگر طرف فروش، سهام سازنده آیفون تقریباً 5 درصد سقوط کرد. قیمت هدف برای سهام به دنبال گزارش‌هایی مبنی بر کاهش تولید در پاسخ به مشخصات ضعیف‌تر تقاضا.

پس از آن که داده های اقتصادی ایالات متحده نشان داد که مطالبات بیکاری در هفته منتهی به 24 سپتامبر 16000 کاهش یافت و به 193000 رسید که پایین ترین سطح از آوریل است، سهام قرمز باز شد. بازار کار بسیار انعطاف پذیر است.

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی سهام رایگان خود را دریافت کنید

مربوط: S&P 500، Nasdaq 100 و Dow Jones رالی یک روزه با نزدیک شدن به پایان یک چهارم بازگشت

اگر شرکت‌های آمریکایی شروع به کاهش سریع‌تر کارگران نکند، احتمالاً هزینه‌های مصرف‌کننده حفظ می‌شود و فشار دستمزدها بالا می‌ماند و این امر را پیچیده می‌کند. مبارزه فدرال رزرو برای مهار تورم از طریق تخریب تقاضا. در نتیجه، سیاستگذاران ممکن است مجبور شوند برای ایجاد رکود بارزتر و ایجاد یک محیط خصمانه‌تر برای دارایی‌های ریسک، سخت‌تر از این شکست‌ها انتقاد کنند.

نظرات اعضای مختلف فدرال رزرو، مانند جیمز بولارد و لورتا مستر، سوگیری نزولی و شتاب فروش را در وال استریت تقویت کرد. برای زمینه، هر دو مقامات لحن بسیار جنگ طلبانه خود را حفظ کردند، نشان می دهد که بانک مرکزی مصمم است ثبات قیمت ها را حتی به قیمت یک رکود دردناک بازگرداند.

با توجه به اینکه جهنم FOMC برای رساندن موضع سیاست خود به سطوح به اندازه کافی محدودکننده، همراه با تعهد خود مبنی بر عدم چرخش زودهنگام به سمت یک موضع تسهیل کننده، تلاش کرده است، سهام ایالات متحده در کوتاه مدت به مبارزه ادامه خواهد داد. در صورتی که شرکت‌ها مطابق با هشدار چند هفته پیش فدرال اکسپرس، شروع به انتشار دستورالعمل‌های سود منفی کنند، این فروش حتی می‌تواند با شروع فصل سود سه ماهه سوم در اوایل اکتبر بدتر شود. این یعنی پایین تر شدن معنی دار بعدی برای S&P 500 و Nasdaq 100 می تواند در گوشه و کنار باشد

نمودار روزانه S&P 500

نمودار، نمودار خط، شرح هیستوگرام به طور خودکار تولید می شود

نمودار S&P 500 با استفاده از TradingView تهیه شد

توصیه شده توسط دیگو کولمن

تجارت خود را با IG Client Sentiment Data بهبود دهید

ابزارهای آموزشی برای تاجران

  • تازه شروع کردی؟ دانلود راهنمای مبتدیان برای معامله گران FX
  • آیا می خواهید درباره شخصیت تجاری خود بیشتر بدانید؟ در مسابقه DailyFX شرکت کنید و بدانید
  • داده های موقعیت یابی مشتری IG اطلاعات ارزشمندی را در مورد احساسات بازار ارائه می دهد. راهنمای رایگان خود را در مورد نحوه استفاده از این اندیکاتور معاملاتی قدرتمند از اینجا دریافت کنید.

— نوشته شده توسط دیگو کولمن، استراتژیست بازار برای DailyFX

منبع