S&P 500، Nasdaq 100 و Dow Surge در رالی بازگشت در میان طرح نجات BoE


نکات کلیدی بازار سهام آمریکا:

  • راS&P 500، داو و نزدک 100 پس از بازگشت ریسک بالا افزایش یافتند
  • پس از اعلام برنامه BoE برای تثبیت بازار اوراق قرضه بریتانیا، دلار و بازده آمریکا از بالاترین سطح خود عقب نشینی کردند.
  • همه نگاه ها به مطالبات بیکاری فردا و شاخص قیمت PCE در روز جمعه است

توصیه شده توسط Cecilia Sanchez Corona

پیش بینی سهام رایگان خود را دریافت کنید

بیشترین خوانده شده: پیش‌بینی قیمت طلا: XAU/USD با ضعف دلار و بازده اوراق قرضه افزایش یافت

پس از اینکه چند روز پیش بازار پوند انگلیس و اوراق قرضه بریتانیا در نتیجه «بودجه کوچک» بریتانیا که شامل کاهش مالیات بود، سقوط کرد، و یک روز پس از اینکه BOE از افزایش اضطراری نرخ برای مهار تورم اجتناب کرد، سرمایه‌گذاران احساس عدم اطمینان کردند و ریسک گریزی غالب شد. بازارها

در نتیجه، سرمایه گذاران به سمت دارایی های امن هجوم آوردند. شاخص های سهام کاهش یافتند و دلار آمریکا افزایش یافت در حالی که پوند انگلیس و اوراق قرضه انگلیس کاهش تاریخی را تجربه کردند. حرکت بی نظم بازدهی GILT بانک انگلستان را بر آن داشت تا در تلاش برای آرام کردن بازار عمل کند و بانک مرکزی یک برنامه QE اضطراری را راه اندازی کرد که طی آن اوراق قرضه بلندمدت خریداری خواهد کرد.

این تصمیم برای سرمایه‌گذاران احساس آرامش ایجاد کرد و دارایی‌های ریسک به طور کامل نشان داد که با افزایش سهام و کاهش بازده اوراق قرضه، چه در بریتانیا و چه در ایالات متحده. بازده خزانه داری آمریکا و دلار آمریکا هر دو با حرکت های قابل توجهی کاهش یافتند. بازده ده ساله از 3.97 درصد دیروز به 3.70 درصد کاهش یافت که بزرگترین کاهش از سال 2009 بود. شاخص دلار آمریکا (DXY) از 114.10 به 112.75 کاهش یافت. در همین حال، با بهبود تقاضا برای دارایی های ریسک، شاخص های طلا، نفت و بورس از پایین ترین سطح خود افزایش یافتند.

در زنگ پایان، شاخص‌های اصلی ایالات متحده بهبود چشمگیری را پشت سر گذاشتند. پس از ورود رسمی داو به بازار نزولی در جلسه قبل، شاخص امروز 1.88 درصد افزایش یافت. S&P 500 پس از رسیدن به پایین ترین سطح 22 ماهه دیروز، 1.96 درصد افزایش یافت، در حالی که نزدک 100 از ناحیه حمایت مستحکم 1.97 درصد رشد کرد.

همه بخش‌های S&P 500 امروز افزایش داشتند. بخش انرژی به عنوان نفت خام با 4.36 درصد پیشرفت همراه بود به دنبال کاهش غیرمنتظره ذخایر نفت و بنزین ایالات متحده، قیمت ها در زمان نگارش مقاله با 4.52 درصد افزایش به 82.05 دلار رسید.

در مورد سهام خاص، طبق مقاله بلومبرگ، اپل پس از اینکه تقاضا کمتر از انتظارات بود، از برنامه های افزایش تولید آیفون صرف نظر کرد. سهام اپل در طول روز 1.26 درصد کاهش یافت.

چشم انداز فنی

از نقطه نظر فنی، دیروز پس از رسیدن به پایین ترین سطح سال، S&P 500 از یک منطقه حمایتی کلیدی در حدود 3660 بازگشت. با این حال، در پایان سه ماهه است و تعدادی از سطوح مقاومت در بالای سر گاوها وجود دارد که باید با آن ها مبارزه کنند. . تا زمانی که فدرال رزرو تغییری در سیاست نداشته باشد، گاوها کار خود را برای آنها قطع می کنند زیرا بانک مرکزی ایالات متحده متعهد شده است تا زمانی که تورم کنترل شود به افزایش نرخ بهره ادامه خواهد داد. همچنین توجه داشته باشید که فصل سود شرکت ها از اکتبر آغاز خواهد شد. جالب است که ببینیم افزایش نرخ بهره چه تاثیری بر شرکت ها داشته است. سطوح برای تماشا در بالا عبارتند از: 3766، 3802 و سپس 3847. شکستن و بسته شدن به زیر 3660 تمرکز را روی خرس‌ها با پشتیبانی عمیق‌تر در 3639 و 3613 قرار می‌دهد.

نمودار هفتگی S&P 500 Mini Futures

image1.png

نمودار آتی S&P 500 Mini. با استفاده از TradingView آماده شد

با نگاه به آینده، همه نگاه ها به مطالبات بیکاری فردا و شاخص قیمت PCE در روز جمعه خواهد بود.
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه -5٪ 9% 0%
هفتگی 9% -9٪ 1%

ابزارهای آموزشی برای تاجران

— نوشته شده توسط Cecilia Sanchez-Corona، تیم تحقیقاتی DailyFX

منبع