S&P 500، Nasdaq 100 مشکلات رشد جهانی و بازار کار ایالات متحده را همچنان محدود می کند؟


S&P 500، Nasdaq 100، JOLTS Job Opening، جولای افزایش فدرال رزرو – جلسه توجیهی آسیا و اقیانوسیه:

  • S&P 500، نزدک 100 برای دومین روز غرق می شوند زیرا احساسات بدتر می شود
  • جهانی رشد بدبختی ها، نشانه هایی از بازار کار همچنان فشرده ایالات متحده در کانون توجه قرار داشت
  • با کاهش حرکت صعودی، یک گوه در حال افزایش در S&P 500 شکل می گیرد

توصیه شده توسط دانیل دوبروفسکی

پیش بینی سهام رایگان خود را دریافت کنید

S&P 500

شاخص‌های S&P 500، Nasdaq 100 و Dow Jones در روز چهارشنبه سقوط کردند و دومین روز ریسک‌پذیری را نشان دادند. در اوایل این هفته، پیامدهای انقباض مالی توافق بالقوه سقف بدهی ایالات متحده به بدتر شدن جو بازار کمک کرد. در طول 24 ساعت گذشته، چند رویداد اقتصادی قابل توجه احتمالاً به چرخش کاهشی در بازارهای سهام شتاب بخشیده است.

در جریان معاملات روز چهارشنبه آسیا-اقیانوسیه، آخرین نسخه چاپی PMI تولیدی چین از بین رفت. در کل ناامیدکننده بود و اشاره به کاهش انتظارات رشد جهانی داشت. در همین حال، داده‌های فرصت‌های شغلی در ماه آوریل US JOLTS شگفت‌زده شد. این به حدود ترجمه شده است 1.8 فرصت های شغلی به ازای هر بیکار در کشور

بازارهای مالی به تقویت انتظارات خود برای افزایش ۲۵ واحدی نرخ بهره از سوی فدرال رزرو در ماه جولای ادامه دادند. در همین حال، توقف در ژوئن ممکن است سناریوی محتمل باشد. طی 24 ساعت گذشته، فیلیپ جفرسون، رئیس فدرال رزرو گفت که “عدم افزایش قیمت به زمان برای ارزیابی داده ها فرصت می دهد”. البته شرایط اقتصادی همچنان سیال است. روز جمعه گزارش بعدی حقوق و دستمزد غیرکشاورزی را دریافت خواهیم کرد.

با در نظر گرفتن این موضوع، معاملات روز پنجشنبه آسیا و اقیانوسیه می تواند جای پای وال استریت را دنبال کند. این امر شاخص های منطقه ای مانند Nikkei 225 ژاپن و ASX 200 استرالیا را در معرض خطر قرار می دهد. این امر در را برای احساسات به عنوان محرک کلیدی برای بازارها با توجه به وضعیت اقتصادی نسبتاً آرام باز می کند.

تجزیه و تحلیل فنی S&P 500

در نمودار روزانه، به نظر می‌رسد که S&P 500 در محدوده شکل‌گیری نمودار گوه صعودی معامله می‌شود. در همین حال، واگرایی RSI منفی نشان می دهد که حرکت صعودی در حال محو شدن است. که گاهی اوقات می تواند قبل از یک پیچ پایین تر باشد. شکستن زیر گوه در را به سمت پایین‌تر باز می‌کند و تمرکز را روی تکیه‌گاه قرار می‌دهد. به نظر می رسد که این سطح پسوند فیبوناچی 38.2٪ در 4109 باشد.

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

نمودار روزانه S&P 500

نمودار روزانه S&P 500

نمودار ایجاد شده در TradingView

— نوشته شده توسط دانیل دوبروفسکی، استراتژیست ارشد DailyFX.com

منبع