S&P 500، Nasdaq 100 جلوتر از درآمد نتفلیکس افزایش می یابد. معامله گران باید چه انتظاری داشته باشند؟


S&P 500 و چشم انداز نتفلیکس:

  • رالی S&P 500 و Nasdaq 100 در آغاز هفته پس از فروش بزرگ جمعه
  • گزارش های سه ماهه مثبت از بانک های مختلف، احساسات را در وال استریت تقویت می کند
  • درآمد نتفلیکس در روز سه شنبه می تواند یک کاتالیزور کلیدی برای بخش فناوری باشد. معامله گران باید چه انتظاری داشته باشند؟

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

بیشترین خوانده شده: S&P 500، Nasdaq و Dow Jones Price Action Settings and Technical Outlook

پس از فروش بی‌رحمانه جمعه گذشته، سهام ایالات متحده در آغاز هفته جدید جهش قابل‌توجهی را تجربه کرد، زیرا درآمدهای قوی از چندین موسسه مالی کلیدی به جبران بدبینی شدید در مورد چشم‌انداز چالش‌برانگیز اقتصادی کمک کرد. در همان زمان، اخباری مبنی بر اینکه دولت بریتانیا محرک‌های مالی تامین‌شده با کسری بودجه را که حفره بزرگی در بودجه ایجاد می‌کرد و بازارها را دچار آشفتگی می‌کرد، معکوس خواهد کرد، به نظر می‌رسید که اشتهای ریسک را تقویت کند.

وقتی همه چیز گفته شد و انجام شد، S&P 500 با افزایش 2.65 درصدی به 3678 واحد رسید، با افزایش اختیاری مصرف کننده در وال استریت و پس از آن بخش دولتی و ارتباطات واقعی. در همین حال، نزدک 100 با افزایش شدید سهام مایکروسافت، آلفابت، آمازون، تسلا و متا پلتفرم ها، با 3.46 درصد افزایش به 11062 واحد رسید.

با نگاهی به آینده، سهام در میان باد مخالف رو به رشد رکود و شرایط مالی سخت‌تر، علی‌رغم پیشرفت چشمگیر روز دوشنبه، تمایل نزولی خود را حفظ می‌کنند، اما نقدینگی ضعیف و موقعیت ضعیف احتمالاً به تقویت نوسانات در فضای سهام ادامه می‌دهند. در شرایط فعلی، هر تیتر مرتبط با بازار می تواند جرقه حرکت های جهت دار بزرگی را ایجاد کند که در زمان های عادی نامنظم به نظر می رسد.

با توجه به کاتالیزورهای کوتاه مدت، تقویم اقتصادی فاقد انتشار داده های عمده در روز سه شنبه است، اما یک رویداد وجود دارد که خرده فروشی ها باید مراقب آن باشند: اعلام درآمد نتفلیکس بعد از زنگ بسته شدن

اگرچه نتفلیکس (NFLX) دیگر در بین 10 شرکت بزرگ ایالات متحده از نظر ارزش بازار نیست، اما همچنان وزن زیادی در S&P 500 و Nasdaq 100 دارد که نشان می دهد عملکرد معاملاتی آن ممکن است بر هر دو شاخص تأثیر بگذارد، اما شاید مهمتر از آن تعیین شود. لحن برای شرکت های فناوری

از نظر انتظارات، تحلیلگران EPS سه ماهه سوم را 2.11 دلار با درآمد 7.84 میلیارد دلار و افزایش خالص 1 میلیون کاربر پیش بینی کردند، اما باید به راهنمایی بیشتر توجه شود. همه سرمایه گذاران آینده نگر هستند. گفته می شود، معامله گران باید بر روی آن تمرکز کنند چشم انداز مشترک، و همچنین تفسیر در مورد اشتراک پولی ابتکار عمل و راه اندازی ردیف خدمات با قیمت پایین تر با تبلیغات.

استقبال از تبلیغات می‌تواند برای درآمدهای نتفلیکس مفید باشد و رشد آهسته‌تر کاربران را در کسب و کار استریم رقابتی فزاینده خنثی کند، بنابراین هرگونه پیش‌بینی صعودی توسط مدیریت می‌تواند احساسات را تقویت کند و باعث افزایش شدید سهام NFLX شود.

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی سهام رایگان خود را دریافت کنید

image1.png

منبع: EarningsWhispter

با تمرکز بر سطوح فنی کلیدی نتفلیکس در نمودار روزانه، مقاومت اولیه حدود 250 دلار به نظر می رسد. اگر گاوها موفق شوند قیمت ها را به بالای این مانع برسانند، تمرکز روی 290 دلار، یعنی اصلاح فیبوناچی 23.2 درصدی فروش نوامبر 2021/مه 2022، تغییر می کند. از سوی دیگر، اگر سود یک واکنش نزولی ایجاد کند، اولین حمایت کلیدی که باید در نظر گرفته شود نزدیک به 215.00 دلار است. اگر این کف شکسته شود، می توانیم شاهد حرکت به سمت 190.00 دلار باشیم.

نمودار فنی NETFLIX (NFLX).

شرح نمودار به طور خودکار ایجاد شد

نمودار نتفلیکس با استفاده از TradingView تهیه شد
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه -4٪ 30% 7%
هفتگی -2٪ -4٪ -3٪

ابزارهای آموزشی برای تاجران

  • تازه شروع کردی؟ دانلود راهنمای مبتدیان برای معامله گران FX
  • آیا می خواهید درباره شخصیت تجاری خود بیشتر بدانید؟ در مسابقه DailyFX شرکت کنید و بدانید
  • داده های موقعیت یابی مشتری IG اطلاعات ارزشمندی را در مورد احساسات بازار ارائه می دهد. راهنمای رایگان خود را در مورد نحوه استفاده از این اندیکاتور معاملاتی قدرتمند از اینجا دریافت کنید.

— نوشته شده توسط دیگو کولمن، استراتژیست بازار برای DailyFX

منبع