S&P 500، Nasdaq 100، Dow Jones – درآمدهای سه ماهه سوم، اقدام بازار را افزایش خواهد داد


پیش بینی ها و تحلیل های S&P 500، Nasdaq 100 و Dow Jones

  • کاهش CPI پس از ایالات متحده و پمپاژ چشم انداز بازار سهام را تیره و تار می کند.
  • تسلا، گلدمن ساکس، نتفلیکس و اسنپ همه هفته آینده پست خواهند کرد.

توصیه شده توسط Nick Cawley

پیش بینی سهام رایگان خود را دریافت کنید

بازارهای سهام ایالات متحده پس از اینکه آخرین آمار تورم در ایالات متحده بالاتر از حد انتظار بود، در روز پنجشنبه افت کردند و سپس به شدت افزایش یافتند. اجماع فعلی در مورد این حرکت این است که شرکت‌کنندگان بازار به شدت در زمان عرضه کوتاهی کرده‌اند و پس از فروش اولیه، به نظر می‌رسد که خریداران شلوارهای کوتاه را پوشش می‌دهند و پوشش آن را دشوار و پرهزینه می‌دانند. Nasdaq 100 حدود 500 واحد سقوط کرد قبل از اینکه بیش از 700 واحد افزایش یابد، در حالی که S&P قبل از پایان جلسه در حدود 3680 امتیاز پایین 3,490 را ثبت کرد. باید دید که آیا می توان این دستاوردها را در روزهای آینده حفظ کرد، به خصوص که شرکت ها شروع به انتشار درآمدهای سه ماهه سوم خود می کنند.

تقویم درآمد هفته آینده به طور معقولی پر است و چند نام برجسته کتاب خود را باز می کنند. انتشار بانک آمریکا (BAC) قبل از باز شدن بازارهای ایالات متحده در روز دوشنبه، گلدمن ساکس (GS) پیش از بازار در روز سه شنبه به همراه جانسون و جانسون (JNJ) با نتفلیکس (NFLX) که ارقام پس از بسته شدن را منتشر می کند. تسلا (TSLA) پس از بسته شدن بازار در روز چهارشنبه گزارش می دهد، در حالی که اسنپ (SNAP) پس از بسته شدن در روز پنجشنبه منتشر می شود. مجموعه ای از نام های سنگین وزن – به ویژه JNJ و TSLA – که همگی می توانند احساسات و قیمت بازار را تغییر دهند. تقویم اقتصادی ایالات متحده در هفته آینده نسبتاً سبک است و انتشارات سه ماهه سوم را به عنوان محرک اصلی باقی می گذارد.

فصل درآمد چیست و در انتشارات درآمد به دنبال چه چیزی باشیم؟

نمودار روزانه نزدک 100 علیرغم افزایش روز پنجشنبه منفی است. مجموعه‌ای از اوج‌ها و افت‌های پایین‌تر در جای خود باقی می‌مانند، در حالی که هر سه میانگین متحرک ساده بر روی شاخص فشار می‌آورند.

نزدک 100 – نمودار روزانه

image1.png

… در حالی که S&P 500 تنظیمات بسیار مشابهی با نزدک دارد.

S&P 500 – نمودار روزانه

image2.png

داده‌های معامله‌گران خرده‌فروشی نشان می‌دهد 61.33 درصد از معامله‌گران دارای لانگ خالص هستند و نسبت معامله‌گران لانگ به کوتاه 1.59 به 1 است. تعداد معامله‌گران در معاملات خالص 10.90 درصد کمتر از دیروز و 2.22 درصد کمتر از هفته گذشته است، در حالی که تعداد معامله‌گران لانگ به کوتاه‌تر است. معامله گران نت شورت 7.60 درصد بیشتر از دیروز و 6.34 درصد کمتر از هفته گذشته است.

ما معمولاً دیدگاه مخالفی نسبت به احساسات جمعیت داریم، و این واقعیت که معامله‌گران خالص هستند نشان می‌دهد که قیمت‌های 500 ایالات متحده ممکن است به کاهش خود ادامه دهند. موقعیت یابی نسبت به دیروز دارای طول خالص کمتر است، اما نسبت به هفته گذشته دارای طول خالص تر است. ترکیبی از احساسات فعلی و تغییرات اخیر به ما می دهد تعصب تجاری 500 ایالات متحده بیشتر شد.
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه 7% -6٪ 2%
هفتگی 4% -15% -4٪

برای همه انتشار داده‌های متحرک بازار و رویدادهای اقتصادی، زمان واقعی را ببینید تقویم DailyFX.

توصیه شده توسط Nick Cawley

پیش بینی فرصت های تجارت برتر رایگان خود را دریافت کنید

دیدگاه شما در مورد چیست؟ شاخص های ایالات متحده – صعودی یا نزولی؟؟ شما می توانید از طریق فرم در انتهای این مقاله به ما اطلاع دهید یا می توانید از طریق توییتر با نویسنده تماس بگیرید @nickcawley1.

منبع