S&P 500، Nasdaq، Dow Grind به پشتیبانی کلیدی


نکات کلیدی بازار سهام آمریکا:

  • را S&P 500، داو و نزدک 100 آسیاب شده به تکیه گاه های بلند مدت.
  • خدمات PMI غافلگیر شد که باعث افزایش سرسام آور بازدهی خزانه داری ایالات متحده شد و دلار را بالاتر برد.
  • همه نگاه ها به سخنرانی جروم پاول از FED در روز پنجشنبه که به دنبال تصمیم بانک مرکزی اروپا برای نرخ بهره است.

بیشترین خوانده شده:دیده بان بانک مرکزی: به روز رسانی انتظارات نرخ بهره BOC، RBA، و RBNZ

فصل سود شرکت ها اکنون در آینه عقب است و حجم معاملات با پایان تابستان در حال افزایش است و سرمایه گذاران با ارزیابی اعداد روزانه روی وضعیت اقتصاد تمرکز می کنند. تقویم اقتصادی.

امروز، PMI خدمات ISM در ماه آگوست با پشتوانه پیکاپ سفارشات جدید و فعالیت های تجاری، گسترش یافت. گزارش خوش بینانه حاکی از آن است که با وجود شرایط مالی سخت تر، تقاضای مصرف کننده همچنان قوی است و خوش بینی را در مورد وضعیت اقتصاد برانگیخته است زیرا بخش خدمات بیش از 75 درصد از تولید ناخالص داخلی را تشکیل می دهد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد کاهش قیمت‌های پرداختی چراغ سبزی به ادامه چرخه انقباض FOMC نشان می‌دهد.

بنابراین، در محیطی که بازار کار همچنان قوی است (تایید شده توسط اوت NFP شماره)، مصرف قوی است، تورم در حال کاهش است و شرایط مالی در حال سخت شدن است، بازدهی خزانه داری ایالات متحده امروز در منحنی بالاتر رفت. را نرخ 10 ساله 11 واحد پایه افزایش یافت و به 3.34 درصد رسید شاخص دلار (DXY) فرصتی برای افزایش به بالاترین سطح 20 ساله دارد.

نمودار ماهانه شاخص USD (DXY).

نمودار ماهانه شاخص USD (DXY).

نمودار ماهانه شاخص دلار آمریکا (DXY) با استفاده از TradingView تهیه شده است

در همین حال، دارایی‌های ریسک با مشکل مواجه شدند و شاخص‌های سهام ایالات متحده نتوانستند پیشنهادات اولیه را برگزار کنند، زیرا قیمت‌ها به سطح اصلی کاهش یافتند. پشتیبانی می کند. داو 0.54 درصد سقوط کرد و S&P 500 0.40 درصد کاهش یافت. تست هر دو شاخصویرایش یک حمایت مهم منطقه همانطور که شناور می شوندویرایش حدود 23.6٪ اصلاح فیبوناچیمرحله از فروش سال 2022

نمودار هفتگی S&P 500 (SPX).

نمودار هفتگی SPX

نمودار هفتگی S&P 500 (SPX) با استفاده از TradingView تهیه شد

در آن یادداشت، الفتقریباً تمام بخش‌های S&P امروز با شکست مواجه شدند. خدمات ارتباطی و انرژی عوامل پرت بودند که منجر به کاهش شدند. وزن بر روی بخش انرژی بودندجروده روغن قیمت که با افزایش نرخ بهره به مبارزه ادامه داد استوکترس ها که تقاضا در نهایت خواهد شد ضربه بزن لینک را دنبال کنید استراتژی ها و نکات تجارت نفت خام را بیاموزید .

از سوی دیگر، Nasdaq100 زیان 0.72 درصدی را که ناشی از آن بود اثرات منفی از افزایش نرخ بهرهبر سهام رشد. در حال حاضر، سطح روانی 12000، که در اطراف سطح فیبوناچی 23.6 درصد قرار دارد، در جای خود باقی مانده است. یک حرکت نزولی در را برای ضررهای بیشتر باز می کند، با تمرکز به سمت پایین ترین سطح ژوئن.

نمودار روزانه نزدک 100

نمودار روزانه نزدک 100

نمودار روزانه نزدک 100 با استفاده از TradingView تهیه شد

با نگاهی به آینده برای راهنمایی، مهم است که به سخنرانی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در روز پنجشنبه توجه داشته باشید، زیرا تصمیم بعدی سیاست پولی FOMC برای 21 سپتامبر برنامه ریزی شده است.خیابان. اگرچه شاخص CPI آگوست سه شنبه آینده، 13 سپتامبر منتشر خواهد شدهفتم و این یک نقطه کانونی قابل مشاهده خواهد بود که اطلاعات بیشتری در مورد سرعت فشارهای تورمی ارائه می دهد.

ابزارهای آموزشی برای تاجران

  • تازه شروع کردی؟ دانلود کنید راهنمای مبتدیان برای معامله گران FX
  • آیا می خواهید درباره شخصیت تجاری خود بیشتر بدانید؟ را بگیرید مسابقه DailyFX و دریابید
  • داده های موقعیت یابی مشتری IG اطلاعات ارزشمندی را در مورد احساسات بازار ارائه می دهد. راهنمای رایگان خود را دریافت کنید در مورد نحوه استفاده از این اندیکاتور تجاری قدرتمند در اینجا.

— نوشته شده توسط Cecilia Sanchez-Corona، تیم تحقیقاتی DailyFX

منبع