S&P 500، دلار آمریکا، طلا، AUD/USD، GBP/USD، RBA، BoE، NFP


در هفته گذشته به دلیل اینکه معامله گران شرط بندی در مسیر افزایش نرخ فدرال رزرو را عقب انداختند، احساسات بازار همچنان روشن شد. شاخص S&P 500 جولای را با افزایش بیش از 9 درصدی، بهترین عملکرد ماهانه خود از اواخر سال 2020 به پایان رساند. عملکرد قوی اپل و آمازون به سهام ایالات متحده در روز جمعه کمک کرد و به ترتیب 3.28 درصد و 10.36 درصد رشد کردند.

با حرکت معامله گران به سمت اوراق خزانه، دلار آمریکا در کل تضعیف شد، که بازدهی را به ویژه در امتداد منحنی کوتاه منحنی حساس به دلار کاهش داد. با این حال، تورم بالا و احتمال رکود به رکود تورمی در اقتصاد اشاره کرد، اما این برای منصرف کردن ریسک‌پذیری کافی نبود. شاخص قیمت مخارج مصرف شخصی (PCE) سالانه 4.8 درصد افزایش یافت و رشد تولید ناخالص داخلی ایالات متحده در سه ماهه دوم نسبت به سه ماهه 0.9 درصد کاهش یافت. قیمت طلا از ضعف گرینبک استفاده کرد و معامله گران XAU را به بالاترین سطح خود از 6 جولای در برابر دلار آمریکا رساندند.

با این حال، احساسات احتمالاً در یک نقطه شکننده است و معامله گران برای تأیید صعودی که در ماه ژوئیه مشاهده شد، به دنبال موارد بعدی خواهند بود. در همین حال، ضعف در شاخص‌های اقتصادی ممکن است همچنان به واکنش «خبر بد، خبر خوب» در بازارها منجر شود. گیج PMI تولید ISM ایالات متحده برای ماه جولای قرار است در این هفته از سیم های 52 عبور کند که نسبت به 53 مورد قبلی در ژوئن کاهش یافته است. گزارش‌های درآمدی از چندین شرکت دیگر S&P 500 در طول هفته کاهش می‌یابد.

دلار استرالیا ممکن است در این هفته به افزایش خود ادامه دهد، اما تصمیم بانک مرکزی استرالیا برای نرخ ارز کلیدی برای جهت گیری دلار استرالیا خواهد بود. بسیاری بر این باورند که RBA از منحنی مقابله با تورم عقب افتاده است، که می تواند منجر به بازی بانک مرکزی شود. اگر چنین است، احتمالاً به افزایش بیشتر AUD/USD کمک خواهد کرد. تحلیلگران انتظار دارند روز سه شنبه شاهد افزایش 50 واحدی نرخ بهره از RBA باشیم.

در جاهای دیگر، گزارش اشتغال در سه ماهه دوم نیوزلند قرار است منتشر شود. طبق نظرسنجی بلومبرگ، نرخ بیکاری در سه ماهه دوم به 3.1 درصد کاهش یافته است. NZD/USD هفته گذشته بیش از 0.5 درصد افزایش یافت. پوند انگلیس همچنین برای حرکت بالقوه در تصمیم بانک مرکزی انگلیس برای نرخ گذاری تعیین شده است. انتظار می رود که BoE 25bps افزایش یابد. GBP/USD در هفته گذشته نزدیک به 1.5 درصد افزایش یافت. گزارش اشتغال ژوئیه کانادا و گزارش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده هفته را به پایان خواهند رساند و اعداد NFP یکی دیگر از رویدادهای بالقوه تأثیرگذار است که می تواند شرط های افزایش نرخ بهره فدرال رزرو را تغییر دهد.

عملکرد هفتگی دلار آمریکا در مقابل. ارز و طلا

بازارهای هفته پیش رو: S&P 500، دلار آمریکا، طلا، AUD/USD، GBP/USD، RBA، BoE، NFP

پیش بینی های اساسی:

چشم انداز دلار استرالیا: چرخش دلار آمریکا بر AUD غالب است

دلار استرالیا در طول هفته سقوط کرد، به طوری که CPI قبل از اینکه فدرال رزرو و تولید ناخالص داخلی ایالات متحده دلار آمریکا را کاهش دهند و AUD/USD را بالا ببرد، در بالاترین میزان اما کمتر از انتظارات قرار گرفت.

پیش بینی پوند انگلیس (GBP/USD) – آیا BoE در این پنجشنبه سخت خواهد بود؟

در آخرین جلسه BoE، بانک مرکزی نرخ بهره را 25 واحد افزایش داد، اگرچه سه عضو MPC خواستار افزایش نرخ بهره شدند. بانک مرکزی در روز پنجشنبه چه میزان افزایشی را اتخاذ خواهد کرد؟

Crypto Week Away: BTC، ETH Bull Run پس از جلسه FOMC از سر گرفته می شود، BTC به بالاترین حد 6 هفته می رسد

BTC و ETH به طور فزاینده ای با سطوح مقاومت بالاتر مقابله می کنند. سود ماه جولای بیت کوین می تواند به 20 درصد برسد.

S&P 500، FTSE 100 هفته پیش رو: تصمیم گیری نرخ NFP، ISM و BoE

S&P 500 بهترین ماه از نوامبر 2020 را ثبت می کند. FTSE 100 به بالای 100 و 200DMA می شکند

پیش‌بینی USD/CAD: گزارش‌های اشتغال ایالات متحده، کانادا در تمرکز

چاپ داده های تازه از ایالات متحده و کانادا ممکن است بر چشم انداز کوتاه مدت USD/CAD در بحبوحه تغییر مداوم در سیاست پولی تأثیر بگذارد.

چشم انداز قیمت طلا صعودی می شود زیرا نشست FOMC در ماه جولای به اوج نزول فدرال رزرو می رسد

قیمت طلا می تواند در کوتاه مدت به بهبود خود ادامه دهد زیرا تضعیف داده های اقتصادی ایالات متحده می تواند باعث چرخش سیاست پولی فدرال رزرو در اواخر سال جاری شود، سناریویی که می تواند بر بازده خزانه داری تاثیر بگذارد.

هفته یورو پیش رو: پرداخت حقوق و دستمزد غیرکشاورزی در کانون توجه است. آیا بازار مشاغل کندی اقتصاد را جبران می کند؟

با کاهش ارزش دلار، یورو اندکی افزایش یافت. کاهش تولید ناخالص داخلی ایالات متحده بار دیگر تمرکز بیشتری را بر محور فدرال رزرو قرار داد. آیا بازارها اشتباه می کنند؟ همه نگاه ها به داده های حقوق و دستمزد غیر کشاورزی است.

پیش بینی های فنی:

پیش بینی فنی دلار آمریکا: نمودارهای DXY، USD/JPY، GBP/USD برای تماشا

دلار آمریکا در هفته گذشته شاهد کاهش شدید بود. شاخص DXY، GBP/USD و USD/JPY در سطوح کلیدی قرار دارند که ممکن است در هفته آینده شکسته شوند یا باقی بمانند.

پیش بینی S&P 500، Nasdaq 100، Dow Jones برای هفته پیش رو

هفته بزرگی برای سهام بود زیرا فدرال رزرو با کمک گزارش های درآمدی اپل و آمازون، نرخ بهره را 75 واحد دیگر افزایش داد. آیا روند خرس پایان یافته است؟

پیش بینی فنی قیمت نفت خام: بازگشت WTI به ماه آگوست افزایش می یابد

نفت خام بیش از 12 درصد از پایین ترین سطح ماه ژوئیه با افزایش حمایت فنی در تمرکز در ماه اوت افزایش یافت. سطوحی که در نمودار هفتگی WTI اهمیت دارند.

پیش بینی قیمت طلا و نقره – XAU، XAG ممکن است رالی را آزمایش کند

طلا و نقره جهش شدیدی را پشت سر گذاشته اند، اما ممکن است با آغاز هفته جدید، قدرت مورد آزمایش قرار گیرد. سطوح و خطوط برای تماشا.

پیش‌بینی ین دلار: USD/JPY زیان‌های خود را پس از رشد صعودی قوی افزایش می‌دهد

USD/JPY پس از تمام شدن گاوها در اواسط ژوئیه به حرکت کاهشی خود ادامه داد. آیا این یک عقب نشینی است یا خرس ها می توانند روند را کنترل کنند؟

منبع