Silver Claws Back Losses در میان کاهش دلار


آنالیز نقره (XAG/USD).

  • اظهارات فدرال رزرو منجر به نوسان شدید در انتظارات نرخ بهره شد که باعث تضعیف دلار شد
  • تحلیل تکنیکال نقره و سطوح کلیدی قابل توجه: 23.30 نقش پشتیبانی را ایفا می کند
  • تجزیه و تحلیل در این مقاله از الگوهای نمودار و کلید حمایت و مقاومت سطوح برای اطلاعات بیشتر به جامع ما مراجعه کنید کتابخانه آموزش و پرورش

توصیه شده توسط ریچارد اسنو

بیاموزید که چگونه در رویکرد معاملاتی خود اعتماد به نفس کسب کنید

انتظارات نرخ بهره به شدت در حال نوسان است

یک چرخش شدید در انتظارات بازار در 24 ساعت گذشته اکنون شاهد ترجیح قوی برای وضعیت بدون افزایش از سوی فدرال رزرو پس از آن است که اعضای برجسته رأی دهنده، پاتریک هارکر و فیلیپ جفرسون ترجیح خود را برای «پرش» در جلسه بعدی کمیته FOMC در 14 اعلام کردند. ژوئن. چرخش یک هشتاد درجه ای فرش را از زیر دلار بیرون کشیده است و باعث ایجاد مهلت در بازارهای کالایی دلاری مانند نقره شده است.

نمودار زیر ابزار CME FedWacth را برای 31 می (تصویر سمت چپ) و سپس 1 ژوئن (تصویر سمت راست) نشان می دهد. احتمال افزایش نرخ بهره در 31 ماه مه در بازار حدود 71 درصد بود، سپس در روز اول ژوئن، بازارها با احتمال 73 درصد افزایش قیمت داشتند.

image1.png

منبع: CME FedWatch Tool تهیه شده توسط ریچارد اسنو

تحلیل تکنیکال نقره و سطوح کلیدی قابل توجه

در به روز رسانی قبلی، منطقه 23.30 به عنوان یک منطقه تلاقی بالقوه قابل توجه شناسایی شد. این منطقه شامل قسمت زیرین چنگال صعودی است که تا حد زیادی دارای عملکرد قیمت است و سطح افقی 23.30 که به عنوان مقاومت و حمایت قبلی دو برابر شده است. معامله امروز نقره را در مسیر بازپس گیری مقداری از زمین های از دست رفته قرار داده است – حرکت به سمت بالاتر از منطقه تلاقی حدود ساعت 23.30. روند صعودی بلندمدت دست نخورده باقی می ماند و از علائم اولیه پیشرفت نسبت به سطوح فعلی پشتیبانی می کند. در صورتی که این حرکت اولیه باعث افزایش کشش شود، 25.00 دلار به سطح بعدی مقاومت تبدیل می شود و به دنبال آن اصلاح فیبوناچی 61.8 درصدی حرکت اصلی 2021 – 2022 در 25.30 دلار قرار می گیرد. پشتیبانی 23.30 دلار است.

نمودار هفتگی نقره ای

منبع: TradingView تهیه شده توسط ریچارد اسنو

نمودار روزانه به ارائه جزئیات بیشتر در جهت قیمت اخیر کمک می کند، زیرا فلز از SMA 200 فاصله می گیرد و به سمت SMA 50 (خط آبی) می رود. کاهش اخیر در میانگین نقره و افزایش متعاقب آن منجر به بازگشت بازار از قلمرو فروش بیش از حد به محدوده طبیعی شده است و نسبت ریسک به پاداش بهبود یافته را برای ادامه روند صعودی فراهم می کند.

نمودار نقره ای روزانه

image3.png

منبع: TradingView تهیه شده توسط ریچارد اسنو

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

— نوشته ریچارد اسنو برای DailyFX.com

با ریچارد در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @RichardSnowFX

منبع