S$ P 500، Nasdaq 100 Await FOMC Minutes


US 500، Nasdaq 100 Talking Point

  • دقایق FOMC خطری برای دارایی های ریسک به همراه دارد، آیا فدرال رزرو یک شگفتی صعودی ارائه خواهد کرد؟
  • S و P 500 پس از کاهش بی رحمانه حمایت روانی پیدا می کند.
  • نزدک 100 در تلاش است تا پس از آزمایش مجدد 12122، یک سوگیری جهتی جدید را تعیین کند.

توصیه شده توسط Tammy Da Costa

پیش بینی سهام رایگان خود را دریافت کنید

معاملات آتی سهام ایالات متحده از احتمال بالاتر افزایش نرخ تهاجمی ناشی از داده های اقتصادی قوی متحمل شده اند. در شرایطی که معاملات آتی S&P 500 و Nasdaq چهار روز متوالی زیان را تجربه می‌کنند، هم داده‌های اساسی و هم سطوح فنی باعث حرکت اخیر شده‌اند.

از نظر عوامل بنیادی، دسته ای از داده های اقتصادی ایالات متحده در ژانویه از نرخ های بالاتر حمایت می کند که برای مهار هزینه های بالاتر زندگی ضروری است. اگرچه اشتغال پایدار مانده است، اما جنگ در اوکراین اثرات افزایش تورم را تشدید کرده است.

در حالی که سرمایه گذاران منتظر گزارش FOMC هستند که انتظار می رود بعداً امروز منتشر شود، فدرال رزرو همچنان بر وظایف دوگانه خود (دستیابی به ثبات قیمت و حفظ نرخ بیکاری زیر 4٪) تمرکز می کند.

از آنجایی که اقتصاد همچنان در برابر بادهای مخالف ژئوپلیتیک فعلی مقاومت کرده است، بانک مرکزی این فرصت را دارد که نرخ ها را بالاتر ببرد.

با توجه به حساس بودن دارایی‌های بدون بازده به افزایش بازدهی و دلار، نگرانی‌های جمعی حفظ پیشنهادات آتی سهام ایالات متحده بوده است.

تجزیه و تحلیل فنی S&P 500

پس از سه روز متوالی از دست دادن، آینده SPX (S&P 500) راه خود را به حمایت روانی در 4000 رساند. از آنجایی که قیمت ها در مقاومت قبلی به زیر سطح حمایت می رسند، حرکت تقریبی 0.17 درصدی در جلسه امروز از افزایش بیش از 4000 حمایت می کند. با توجه به میانگین متحرک 50 روزه که در حال حاضر در حدود علامت 3998 نگه داشته شده است، نگه داشتن بالاتر از این سطح ممکن است به حمایت صعودی به سمت نقطه میانی حرکت 2022 در 4155 ادامه دهد.

نمودار روزانه آتی S&P (US 500).

نمودار، نمودار میله ای توضیحات به طور خودکار تولید می شود

نمودار تهیه شده توسط تامی دا کوستا با استفاده از TradingView

تحلیل فنی نزدک 100

اگرچه معاملات آتی نزدک پایین تر از S&P را دنبال کرده است، اما قیمت ها در مقاومت قبلی در 12122 حمایت شده اند. در حالی که سهام‌های فناوری همچنان تحت نظارت هستند، یک شکست بالاتر می‌تواند راه را برای آزمایش مجدد قیمت‌ها به 12400 بدهد.

نمودار روزانه نزدک 100 (تکنولوژی ایالات متحده).

شرح نمودار به طور خودکار ایجاد شد

نمودار تهیه شده توسط تامی دا کوستا با استفاده از TradingView

— نوشته شده توسط Tammy Da Costa، ​​تحلیلگر DailyFX.com

با تامی در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @Tams707

منبع