S&P 500 Stages Big Comeback; JPMorgan، Wells Fargo و Citigroup Earnings Eyed


S&P 500 OUTLOOK:

  • سهام ایالات متحده پس از فروش شدید در معاملات اولیه که ناشی از داده های تورم بیش از حد انتظار ایالات متحده بود، چرخش قابل توجهی را تجربه کردند.
  • S&P 500 پس از سقوط به میزان 2.5 درصد در بازه نقدی 2.0 درصد پیشرفت می کند.
  • اکنون توجه بازار به درآمدهای شرکتی معطوف خواهد شد، زیرا موسسات مالی بزرگ مانند JP Morgan Chase، Wells Fargo و Citigroup قرار است نتایج سه ماهه سوم خود را در روز جمعه گزارش دهند.

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

بیشترین خوانده شده: S&P 500، Nasdaq 100 و Dow After the CPI Print. سیگنالینگ عمل قیمت چیست؟

پس از انتشار گزارش تورم ماه سپتامبر ایالات متحده، این یک روز وحشی و بی ثبات در وال استریت بود. داده‌های داغ‌تر از حد انتظار، که نشان می‌داد CPI اصلی به بالاترین حد چهار دهه گذشته یعنی 6.6 درصد در سال گذشته رسیده است، منجر به فروش بی‌رحمانه‌ای در بازار نقدی شد و S&P 500 را بیش از 2.4 درصد کاهش داد. بازدهی خزانه داری آمریکا

با این حال، واکنش منفی در فضای سهام به طور کامل در یک چرخش قابل توجه معکوس شد، احتمالاً به دلیل پوشش کوتاه، زیرا بازار اخیراً به شدت نزولی شده است، با نقدینگی ناچیز و موقعیت پایین که حرکت های جهت دار را تقویت می کند.

وقتی همه چیز گفته شد و انجام شد، S&P 500 پس از جهش از فیبوناچی اصلاحی 50 درصدی مارس 2020/ژانویه 2022 در نزدیکی منطقه 3500، روز را با 2.6% افزایش در 3669 به پایان رساند، که نشانه ای از پشتیبانی فنی قوی در اطراف آن است. سطوح اگر حرکت صعودی تا جلسه روز جمعه ادامه یابد، مقاومت بعدی که باید در نظر گرفته شود در حدود 3815 ظاهر می شود که در نمودار هفتگی زیر مشاهده می شود.

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی سهام رایگان خود را دریافت کنید

نمودار هفتگی S&P 500

نمودار، نمودار خط توضیحات به طور خودکار تولید می شود

نمودار S&P 500 با استفاده از TradingView تهیه شد

با نگاهی به آینده، سهام در موقعیتی آسیب‌پذیر باقی می‌ماند، زیرا فدرال رزرو در مواجهه با فشارهای تورمی سرسختانه، احتمالاً چرخه پیاده‌روی جنگ‌طلبانه خود را پیش خواهد برد. با پیش بینی سخت تر شدن شرایط مالی، رشد اقتصادی به روند نزولی خود ادامه می دهد و ریسک ریسک را کاهش می دهد و محیطی خصمانه برای سهام ایجاد می کند.

با تمرکز بر کوتاه مدت، فصل سود سه ماهه سوم که قرار است از روز جمعه به طور جدی آغاز شود، ممکن است همچنان در روزهای آینده مورد توجه قرار گیرد. گفته می شود، جی پی مورگان چیس (JPM)، ولز فارگو (WFC)، سیتی گروپ (C) و مورگان استنلی (MS) فردا صبح نتایج رونمایی خواهند کرد.

بانک‌های تجاری و سرمایه‌گذاری، به‌عنوان وام دهندگان و مؤسسات معامله‌کننده در بازارهای سرمایه، نگاه ردیف اول به اقتصاد دارند، بنابراین معامله‌گران باید مراقب ارقام پایین و بالای خود باشند، اما مهم‌تر از آن، راهنمایی‌های رو به جلو آنها در بحبوحه رشد اقتصادی است. چالش ها.

جدول زیر نشان می دهد که وال استریت چه انتظاراتی از نظر درآمد برای این شرکت ها دارد

image2.png

منبع: Earnings Whisper
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه -9٪ 2% -5٪
هفتگی 1% -14٪ -5٪

ابزارهای آموزشی برای تاجران

  • تازه شروع کردی؟ دانلود راهنمای مبتدیان برای معامله گران FX
  • آیا می خواهید درباره شخصیت تجاری خود بیشتر بدانید؟ در مسابقه DailyFX شرکت کنید و بدانید
  • داده های موقعیت یابی مشتری IG اطلاعات ارزشمندی را در مورد احساسات بازار ارائه می دهد. راهنمای رایگان خود را در مورد نحوه استفاده از این اندیکاتور معاملاتی قدرتمند از اینجا دریافت کنید.

— نوشته شده توسط دیگو کولمن، استراتژیست بازار برای DailyFX

منبع