PMI های بریتانیا به داده های ناامیدکننده قبل از جلسه BoE اضافه می شوند، پوند پایین تر


ناامیدی داده های PMI انگلستان

  • فلاش کامپوزیت PMI انگلستان شاخص خروجی در 47.8 (دسامبر: 49.0). پایین ترین سطح 24 ماهه
  • فلاش PMI خدمات انگلستان شاخص فعالیت تجاری در 48.0 (دسامبر: 49.9). پایین ترین سطح 24 ماهه
  • فلاش ساخت انگلستان شاخص خروجی در 46.6 (دسامبر: 44.4). بالاترین 6 ماه.

توصیه شده توسط ریچارد اسنو

با نحوه آماده سازی قبل از چاپ داده های مهم آشنا شوید

image1.png

داده های اقتصادی زنده را از طریق DailyFX ما سفارشی و فیلتر کنید تقویم اقتصادی

سال نو باعث رکود پایدار در فعالیت های تجاری بریتانیا می شود

پس از چاپ خدمات چشمگیر PMI در دسامبر، بازارها امیدوار بودند که چاپ دلگرم کننده دیگری برای ژانویه وجود داشته باشد، با توجه به چشم انداز کمی بهبود یافته اکنون که به نظر می رسد تورم در مسیر درستی قرار دارد. این اتفاق نیفتاد زیرا سال جدید با خود یک رکود پایدار در فعالیت های تجاری بخش خصوصی بریتانیا به همراه داشت. پاسخ دهندگان در نظرسنجی به نرخ بهره بالاتر و اعتماد مصرف کننده کمتر به عنوان عوامل کلیدی کاهش فعالیت اشاره کردند زیرا بریتانیا با بحران مداوم هزینه زندگی دست و پنجه نرم می کند. بخش خدمات بدترین کاهش فعالیت تجاری را طی دو سال گذشته تا این لحظه تجربه کرده است.

این گزارش به داده‌های اخیر و ناامیدکننده خرده‌فروشی بریتانیا اضافه می‌کند که در طول دوره تعطیلات به دلیل بستن کمربند مصرف‌کنندگان به شدت کاهش یافت. یک خبر خوب کوچک در قالب داده های تولید بود که انتظارات را در برابر 46.7 در مقابل 45.5 پیش بینی کرد. با این حال، این برای آرام کردن بازار FX کافی نبود زیرا استرلینگ پس از انتشار حدود 50 پیپ کاهش یافت.

بانک مرکزی انگلیس هفته آینده برای بحث در مورد افزایش 50 واحد پایه دیگر برای کاهش تقاضا و کمک به کاهش بیشتر تورم تشکیل جلسه خواهد داد. تازه در ذهن آنها سریعترین نرخ متوسط ​​درآمد از سال 2001 خواهد بود که زنگ خطر را از مارپیچ قیمت دستمزد به صدا در می آورد – چیزی که بانک مرکزی به دنبال اجتناب از آن به هر قیمتی است.

نمودار 5 دقیقه ای افت نسبتاً شدید کابل را پس از انتشار داده ها نشان می دهد و اکنون به اصلاح عمیق تر پیشرفت صعودی که در نمودار روزانه مشاهده می شود کمک می کند.

GBP/USD نمودار 5 دقیقه ای

image2.png

منبع: TradingView تهیه شده توسط ریچارد اسنو

— نوشته ریچارد اسنو برای DailyFX.com

با ریچارد در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @RichardSnowFX

منبع