PMI مرکب ایالات متحده با کاهش تولید کارخانه، موردی برای رشد فدرال رزرو


نکات کلیدی PMI ایالات متحده:

  • شاخص خروجی Flash US Composite از 49.5 در سپتامبر به 47.3 در ماه اکتبر کاهش یافت
  • PMI خدمات از 49.3 به 46.6 سقوط کرد، در مقابل 49.2 مورد انتظار
  • فعالیت تولیدی در محدوده انقباضی فرو می‌رود و از 52.00 قبلی به 49.9 کاهش می‌یابد.

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

بیشترین خوانده شده: تحلیل فنی دلار آمریکا برای روزهای آینده

بر اساس نتایج اولیه از نظرسنجی شاخص مدیران خرید جهانی S&P، فعالیت تجاری ایالات متحده منفی بود، اما در این ماه بیشتر بدتر شد. آخرین گزارش این گروه نشان داد که فلش کامپوزیت PMI آن، که روندها را در بخش تولید و خدمات دنبال می‌کند، در اکتبر به 47.3 در مقابل انتظار 49.2 سقوط کرد، پس از خروج 49.5 در سپتامبر، نشانه‌ای از اینکه شرایط تقاضا در بحبوحه انقباض مالی بدتر می‌شود. شرایط برای زمینه، هر رقم زیر آستانه 50 نشان دهنده انقباض است، در حالی که خوانش های بالاتر از آن سطح نشان دهنده انبساط است.

با نگاهی به اجزای این نظرسنجی، PMI تولیدی از 52.00 به 49.9 سقوط کرد، برای اولین بار در بیش از دو سال گذشته وارد محدوده انقباضی شد و به کمترین میزان خود در 28 ماه گذشته رسید، که با کاهش شدید سفارشات جدید پایین آمد. در همین حال، فعالیت در بخش خدمات، جایی که اکثر آمریکایی‌ها در آن کار می‌کنند، به دلیل کاهش تقاضای مشتریان مرتبط با تورم بالا و نرخ‌های بهره بالاتر، از 49.3 به 46.6 کاهش یافت.

image1.png

منبع: تقویم اقتصادی DailyFX

نتایج امروز حاکی از آن است که ضعف اقتصادی در انتهای سال شتاب بیشتری می گیرد و احتمال کاهش تولید ناخالص داخلی در سه ماهه چهارم سال 2022 را افزایش می دهد. اگرچه اقتصاد بسیار انعطاف پذیر بوده است، بادهای رکودی شروع به وزش شدیدتر کرده و عدم اطمینان در مالی را تقویت می کند. بازارها

در حالی که افزایش خطرات رکود دلیلی برای جشن گرفتن نیست، اما اعداد تاسف‌انگیز PMI نشان می‌دهند که ممکن است فدرال رزرو را وادار به اتخاذ سوگیری کمتر جنگ‌طلبانه کند، احتمالاً در جلسه بعدی خود، با حضور چندین سیاست‌گذار، مانند مری دالی، در حال حاضر. درخواست از بانک مرکزی برای کاهش سرعت افزایش نرخ بهره در آینده. اگر سناریوی دوم اجرا شود، دلار آمریکا ممکن است در ماه‌های آینده قبل از بازگشت احتمالی نزولی در سال 2023 شروع به بالا رفتن از قیمت خود کند.

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی دلار رایگان خود را دریافت کنید

ابزارهای آموزشی برای تاجران

  • تازه شروع کردی؟ دانلود راهنمای مبتدیان برای معامله گران FX
  • آیا می خواهید درباره شخصیت تجاری خود بیشتر بدانید؟ در مسابقه DailyFX شرکت کنید و بدانید
  • داده های موقعیت یابی مشتری IG اطلاعات ارزشمندی را در مورد احساسات بازار ارائه می دهد. راهنمای رایگان خود را در مورد نحوه استفاده از این اندیکاتور معاملاتی قدرتمند از اینجا دریافت کنید.

— نوشته شده توسط دیگو کولمن، استراتژیست بازار برای DailyFX

منبع