NFP Beat GBP را برای نزولی بیشتر تنظیم می کند


پوند استرلینگ نکات صحبت کردن

  • سیاست بریتانیا تسکین مختصری را برای پوند به همراه دارد.
  • در هفته آینده تولید ناخالص داخلی بریتانیا و CPI ایالات متحده مورد توجه قرار خواهند گرفت.
  • اقدام قیمت به نفع سوگیری نزولی است.

GBP/USD پیشینه اساسی

مهلت که پدور استرلینگ از استعفای نخست وزیر بوریس جانسون دریافت کرده است ممکن است عمر کوتاهی داشته باشد زیرا مشکلات ماندگار موجود در اقتصاد بریتانیا در انتظار آشکار شدن دوباره خود هستند. در حال حاضر، رهبر تا زمان انتخاب رهبر جدید در قدرت باقی خواهد ماند و تقریباً شش هفته طول می کشد تا آشکار شود.

در حالی که دلار آمریکا همچنان بالا باقی می ماند، ما مشتاقانه منتظر داده های اصلی بریتانیا هستیم تولید ناخالص ملی (به تقویم زیر مراجعه کنید) که می تواند زمینه اساسی نگران کننده پوند را تشدید کند. هفته آینده، بانک انگلستان (BoE) فرماندار بیلی قرار است تحت شرایط دشوار فعلی بازار صحبت کند و می تواند وضعیت اقتصاد بریتانیا را شفاف تر کند و بر قیمت گذاری فعلی بازار تأثیر بگذارد (BoE نرخ ها).

از دیدگاه دلار، اخیر NFP پرینت صحنه را برای هفته‌های آینده آماده کرده است، تورم ایالات متحده با جایی که ما به دنبال ادامه یافتن تورم (تورم اصلی) در میان کاهش قیمت‌های کالاها یا کاهش می‌شویم.

GBP/USD تقویم اقتصادی

پیش‌بینی هفتگی پوند بریتانیا (GBP): بیت NFP پوند را برای نزولی بیشتر تنظیم می‌کند

منبع: تقویم اقتصادی DailyFX

تجزیه و تحلیل فنی

GBP/USD نمودار روزانه

پیش‌بینی هفتگی پوند بریتانیا (GBP): بیت NFP پوند را برای نزولی بیشتر تنظیم می‌کند

نمودار تهیه شده توسط وارن ونکتاس، IG

اقدام قیمت در نمودار روزانه GBP/USD تلاش گاوها برای آزمایش این نشان می دهد 1.2080 منطقه مقاومت فایده ای نداشت زیرا داده های NFP پیش بینی ها را شکست داد. در حالی که این روند صعودی بیشتر در کوتاه مدت را باطل نمی کند، روند نزولی عمومی همچنان قوی است. با این حال، ما شاهد واگرایی صعودی در مورد هستیم شاخص قدرت نسبی (RSI) به این معنی که پایین‌ترین مقدار در نوسان‌گر وجود دارد در حالی که قیمت‌ها پایین‌ترین مقدار را نشان می‌دهند. به طور سنتی، این خود را به چرخش قریب الوقوع در اقدام قیمت وام می دهد اما از نظر زمان می تواند مبهم باشد.

سطوح مقاومت کلیدی:

  • مقاومت خط روند (سیاه)
  • 20 روزه EMA (رنگ بنفش)
  • 1.2080 (76.4% فیبوناچی)

سطوح پشتیبانی کلیدی:

احساسات مشتری IG مختلط

احساسات مشتری IG داده ها (IGCS) نشان می دهد که معامله گران خرده فروشی در حال حاضر هستند بلند بر GBP/USD، با 76% معامله گرانی که در حال حاضر موقعیت های خرید دارند (تا لحظه نگارش این مقاله). در DailyFX ما معمولاً دیدگاه مخالفی نسبت به احساسات جمعیت داریم، اما تغییرات اخیر در موقعیت‌یابی بلند و کوتاه منجر به یک سوگیری محتاطانه کوتاه‌مدت می‌شود.

با وارن در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @WVenketas

منبع