Long KWEB در حالی که پکن محرک بیشتری را تزریق می کند و مقررات را تسهیل می کند: فرصت های تجاری برتر


سهام اینترنت چین در حدود 15 ماه گذشته در یک روند نزولی عمده بوده است. به عنوان مثال، KWEB (KraneShares CSI China Internet ETF)، صندوقی که شرکت‌های چینی را که تجارت اصلی آنها بر اینترنت و فناوری مرتبط با وب متمرکز است، ردیابی می‌کند، بیش از 65 درصد نسبت به اوج خود در فوریه 2021 سقوط کرده است که توسط یک بخش فناوری بی‌امان تحت فشار قرار گرفته است. سرکوب و عدم اطمینان همه گیر

در حالی که تا زمانی که دولت چین به استراتژی «کووید صفر» خود پایبند باشد، موضوع کرونا ناپدید نخواهد شد، نشانه‌های دلگرم‌کننده‌ای در جبهه نظارتی وجود دارد. به عنوان مثال، رگولاتورها اخیراً اعلام کرده اند که نظارت دقیق بر شرکت های فناوری می تواند به زودی در میان تلاش ها برای بازگرداندن ثبات بازار سرمایه و حمایت از اهداف رشد پایان یابد.

پس از اینکه آخرین قرنطینه‌ها اقتصاد را تحت تأثیر قرار داد، حزب کمونیست چین (ح‌ک‌پی) تمام تلاش خود را برای بهبود شرایط کسب‌وکار و سیستم مالی انجام می‌دهد و متعهد شده است که محرک‌ها را برای رسیدن به اهداف خود افزایش دهد و در عین حال تأثیر منفی بحران بهداشتی مداوم را به حداقل برساند.

حزب کمونیست چین کنگره ملی دو بار در دهه خود را در ماه نوامبر برگزار خواهد کرد، رویدادی که انتظار می‌رود رئیس جمهور شی جین پینگ برای سومین دوره ریاست جمهوری خود دست یابد. برای جلوگیری از هر گونه سکسکه یا چالش پیش بینی نشده رهبری، شی نیاز به کنترل گسترده آسیب در جبهه اقتصادی دارد تا این پیام را ارسال کند که “وضعیت موجود” برای همه کار می کند.

برای ایجاد تصویری از رونق در آستانه کنگره آتی حزب، دولت احتمالاً اقدامات حمایتی بیشتری از رشد و کاهش بیشتر اقدامات نظارتی در طول سه ماهه سوم انجام خواهد داد، سناریویی که باعث تقویت فعالیت های اقتصادی و افزایش درآمد شرکت های چینی می شود. در مقابل این پس‌زمینه، سهام اینترنت می‌تواند در ماه‌های آینده رشد کند، حداقل تا اواخر سال، زمانی که دمای پایین‌تر می‌تواند موج دیگری از عفونت‌های کووید-19 و قرنطینه‌های جدید را آغاز کند.

با نگاهی به سه ماهه سوم، KWEB با بررسی مقاومت کلیدی، از 32.85 تا 34.00 در یک مقطع فنی حیاتی قرار دارد. غلبه بر این منطقه یک سیگنال صعودی قوی خواهد داد و می تواند شروع یک رالی به سمت منطقه 40.00 باشد. با قدرت بیشتر، تمرکز به سطح روانی 45.00 تغییر می کند و به دنبال آن 52.55، اصلاحی فیبوناچی 38.2% مربوط به فروش فوریه 2021/مارس 2022 قرار می گیرد.

نمودار فنی KWEB

Long KWEB در حالی که پکن محرک بیشتری را تزریق می کند و مقررات را تسهیل می کند: فرصت های تجاری برتر

نمودار ایجاد شده با TradingView، تهیه شده توسط دیگو کولمن

از طرف دیگر، اگر KWEB نتواند مقاومت 32.85/34.00 را در قیمت های بسته شدن هفتگی پاک کند و کاهش خود را از سر بگیرد، حمایت اولیه در 29.00 و 24.50 پس از آن ظاهر می شود. اگر حمایت اخیر به سمت نزولی شکسته شود، تز معکوس صعودی باطل می شود، وضعیتی که می تواند خرس ها را برای حمله به سطوح پایین سال 2022 جسور کند.

منبع