Kwarteng کاهش مالیات را کاهش می دهد، پوند بالاتر می رود


اخبار و تحلیل استرلینگ (GBP).

  • افزایش پوند استرلینگ در کاهش مالیات بریتانیا
  • GBP/USD تلاش می کند تا زیان های اخیر را جبران کند، اما عوامل بنیادی ضعیف باقی می مانند
  • خطر رویداد اصلی: کنفرانس حزب محافظه کار، داده های PMI ایالات متحده و حقوق و دستمزد غیر کشاورزی (NFP)

توصیه شده توسط ریچارد اسنو

آنچه را که تحلیلگران ما برای سه ماهه چهارم پیش‌بینی می‌کنند، ببینید

افزایش پوند استرلینگ در بازگرداندن مالیات بریتانیا

دولت بریتانیا به رهبری لیز تراس صبح امروز از لغو قابل توجه کاهش مالیات برنامه ریزی شده برای پردرآمدترین افراد بریتانیا خبر داد. کاهش مالیات تنها بخشی از یک سیاست مالی کاملاً غیر متعارف اعلام شده توسط صدراعظم در روز جمعه 23 سپتامبر بود که منجر به از دست دادن اعتماد گسترده به دارایی های انگلیس و دولت فعلی شد زیرا پوند سقوط کرد و طلاهای بریتانیا با نرخ هشدار دهنده فروخته شد. .

چشم انداز کاهش مالیات برای ثروتمندان در حالی که از تعهد به افزایش مزایای رفاهی مطابق با تورم خودداری می کنند، به نفع حزب کارگر بوده است زیرا نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که ترجیحات گسترده برای رهبری حزب کارگر وجود دارد. تصمیم برای معکوس کردن کاهش مالیات، بدون شک نتیجه فشار محافظه کاران، منجر به افزایش جزئی در پوند شد، زیرا پول محلی تلاش می کند زمین های از دست رفته را بازیابی کند.

نمودار 30 دقیقه ای پوند/دلار آمریکا

image1.png

منبع: TradingView تهیه شده توسط ریچارد اسنو

نمودار روزانه نشان می دهد که به نظر می رسد بلاتکلیفی در مورد سطوح مدت کوتاهی پس از اینکه وزیر دارایی کوارتنگ بودجه کوچک را در 23 سپتامبر با کاهش قیمت ها فاش کرد، مشاهده شد. با این حال، شمع دوجی باید تا بسته شدن روزانه باقی بماند زیرا هنوز زمان زیادی در جلسه معاملاتی برای حرکت بعدی قیمت وجود دارد.

اقدام قیمت از زمان افت شدید به 1.0340 فاصله زیادی داشته است. اگر افشاگری های بیشتر در مورد اصلاح سیاست راه خود را به سیم اخبار باز کند، ما می توانیم شاهد فشار کابل به سمت بالاترین قیمت امروز در 1.1282 و حتی خط روند نزولی باشیم که بالاترین قیمت های چند ماهه را به هم متصل می کند.

با این حال، هنگام مشاهده استرلینگ، بازار در حال حاضر به شدت نسبت به جریان اخبار واکنش نشان می دهد، به این معنی که نمی توان حرکت پایین تر را رد کرد، به خصوص اگر لیز تراس در سایر جنبه های پیشنهادات مالی اخیر مصمم بماند. 1.1110 به عنوان حمایت کوتاه مدت و به دنبال آن 1.0547 بسیار دور ظاهر می شود.

نمودار روزانه GBP/USD

image2.png

منبع: TradingView تهیه شده توسط ریچارد اسنو

رویدادهای ریسک اصلی هفته

جلو و مرکز، افشاگری‌هایی خواهد بود که از کنفرانس حزب محافظه‌کار بیرون می‌آیند، در حالی که کوارتنگ امروز صبح صحبت می‌کند و لیز تراس روز چهارشنبه نوبت خود را دارد. همچنین در روز چهارشنبه، ما داده‌های PMI خدمات سپتامبر برای ایالات متحده را داریم که پیش‌بینی می‌شود این ارقام کاهش جزئی را نشان دهند، اما همچنان در قلمرو توسعه‌یافته (بالای 50) باقی می‌مانند. در روز جمعه ما بار دیگر داده‌های حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده (NFP) را داریم، که در آن نرخ بیکاری 3.7 درصد فرض می‌شود و 250 هزار شغل دیگر اضافه می‌شود. اگر داده‌های ایالات متحده به روند صعودی ادامه دهند، این به فدرال رزرو فضای بیشتری را برای سفت کردن شدید – و فشار بر کابل در میان مدت – می‌دهد.

image3.png

داده های اقتصادی زنده را از طریق DaliyFX ما سفارشی و فیلتر کنید تقویم اقتصادی

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

— نوشته ریچارد اسنو برای DailyFX.com

با ریچارد در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @RichardSnowFX

منبع