GBP/USD و EUR/GBP Eye US Data and ECB Meeting


GBP/USD و EUR/GBP – قیمت ها، نمودارها و تجزیه و تحلیل

  • GBP/USD دستاوردهای اخیر را پیش از داده های ایالات متحده تثبیت می کند.
  • EUR/GBP تصمیم سیاست بانک مرکزی اروپا را در اواخر امروز بررسی می کند.

توصیه شده توسط Nick Cawley

پیش‌بینی جدید Q4 GBP ما را دانلود کنید

رالی امدادی Rishi Sunak در استرلینگ شروع به محو شدن کرده است و معامله گران اکنون برای ارزش گذاری ارز به اصول و تکنیک های اساسی روی می آورند. استرلینگ از زمانی که ریشی سوناک شماره 10 را تصاحب کرد و اعلامیه دیروز مبنی بر عقب انداختن بودجه کوچک از 31 اکتبر تا 17 نوامبر نیز باعث افزایش پوند بریتانیا شد، نسبت به طیف گسترده ای از ارزها عملکرد بهتری داشته است. به گفته جیمز کلورلی، وزیر امور خارجه، هم نخست وزیر سوناک و هم صدراعظم هانت می خواستند «این کار را درست انجام دهند» و مطمئن شوند که بودجه ماه آینده با اولویت های دولت مطابقت دارد.

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

GBP/USD در دو طرف 1.1600 معامله می شود که تا حدودی به دلیل ضعف دلار آمریکا کمک می کند. در حالی که انتظار می رود فدرال رزرو در جلسه بعدی خود نرخ بهره را 75 واحد افزایش دهد، معامله گران اکنون به دنبال سرنخ هایی هستند که نشان دهد بانک مرکزی ممکن است شروع به کاهش افزایش بیشتر و بزرگ نرخ بهره کند. نگاه پیشرفته امروز به تولید ناخالص داخلی سه ماهه سوم ایالات متحده، که در ساعت 13:30 BST منتشر شد، به بازار سرنخی خواهد داد که چگونه افزایش نرخ های اخیر بر اقتصاد ایالات متحده در سه ماهه سوم تأثیر گذاشته است و هرگونه از دست دادن یا شکست انتظارات، افزایش نرخ بهره فدرال رزرو را تغییر خواهد داد. باز هم روایت

کابل اکنون در حد متوسط ​​بین پشتیبانی خط اول در کمتر از 1.1500 و مقاومت در 1.1740 قرار دارد. این جفت ممکن است به دنبال تثبیت در این محدوده در چند روز آینده پیش از تصمیمات سیاست پولی ماه آینده فدرال رزرو (2 نوامبر) و BoE (3 نوامبر) باشد.

برای همه انتشار داده‌های متحرک بازار و رویدادهای اقتصادی به بخش مراجعه کنید تقویم DailyFX.

نمودار قیمت روزانه GBP/USD

image1.png

نمودار از طریق TradingView

داده‌های معامله‌گران خرده‌فروشی نشان می‌دهد که 49.18 درصد معامله‌گران لانگ خالص هستند و نسبت معامله‌گران کوتاه به لانگ 1.03 به 1 است. نت شورت معامله گران 4.11 درصد کمتر از دیروز و 10.99 درصد بیشتر از هفته گذشته است.

ما معمولاً دیدگاه مخالفی نسبت به احساسات جمعیت داریم، و این واقعیت که معامله‌گران کوتاه‌مدت هستند نشان می‌دهد که قیمت‌های پوند/دلار آمریکا ممکن است به افزایش خود ادامه دهند. موقعیت‌یابی نسبت به دیروز کمتر خالص است، اما نسبت به هفته گذشته کمتر است. ترکیبی از احساسات فعلی و تغییرات اخیر به ما می دهد بیشتر سوگیری تجاری GBP/USD مختلط است.
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه -8٪ 0% -4٪
هفتگی -15% 13% -3٪

EUR/GBP در آستانه نشست سیاست گذاری امروز بانک مرکزی اروپا با بانک مرکزی که به طور کامل انتظار می رود نرخ بهره را 75 واحد پایه افزایش دهد، متفاوت به نظر می رسد. یورو/ پوند در چند روز گذشته به دلیل تقویت مجدد پوند کاهش یافته است، اما نشست امروز ممکن است به حمایت از ارز واحد کمک کند، به خصوص اگر کریستین لاگارد، رئیس جمهور کریستین لاگارد، دیدگاه جنگ طلبانه خود را در مورد اقتصاد حفظ کند. نمودار روزانه EUR/GBP متفاوت به نظر می رسد و معامله گران بهتر است قبل از ورود به هر معامله ای تا پایان جلسه امروز بانک مرکزی اروپا منتظر بمانند.

نمودار قیمت روزانه EUR/GBP

image2.png

نمودار از طریق TradingView

نظر شما در مورد پوند انگلیس – صعودی یا نزولی؟؟ شما می توانید از طریق فرم در انتهای این مقاله به ما اطلاع دهید یا می توانید از طریق توییتر با نویسنده تماس بگیرید @nickcawley1.

منبع