GBP/USD همچنان در جستجوی پشتیبانی متقاعد کننده است


GBP/USD – قیمت ها، نمودارها و تجزیه و تحلیل

  • پوند احتمالا در کوتاه مدت ضعیف باقی می ماند.
  • PM Truss جزئیات سقف قیمت انرژی را اعلام می کند.

توصیه شده توسط Nick Cawley

پیش بینی GBP Q3 ما را دانلود کنید

پوند انگلیس در برابر دلار آمریکا روز چهارشنبه به پایین‌ترین حد خود در چهار دهه اخیر رسید و نگرانی‌ها از سقوط بیشتر در آینده را برانگیخت. اندرو بیلی، رئیس بانک انگلستان، دیروز در اظهارات خود در برابر کمیته منتخب خزانه داری، استرلینگ را تضعیف کرد و گفت که سقف قیمت انرژی آتی، که امروز توسط PM Truss اعلام خواهد شد، به کاهش تورم کمک می کند. این امر باعث می‌شود تا بانک مرکزی در هنگام بررسی افزایش نرخ‌های آتی، فضایی را به خود جلب کند. گیلت‌های 2 ساله بریتانیا که به نرخ بهره حساس هستند، به ترتیب سریع بیش از 25 واحد بازدهی خود را از دست دادند و پوند را در برابر طیف وسیعی از ارزها تضعیف کردند.

جدیدترین پوند بریتانیا – GBP/USD همچنان احتمال دارد که پایین ترین سطح را دوباره آزمایش کند

برای همه داده‌ها و رویدادهای اقتصادی متحرک بازار، به بخش مراجعه کنید تقویم DailyFX

کابل فقط به دلیل مشکلات استرلینگ ضعیف نمی شود. دلار آمریکا در روز چهارشنبه به بالاترین حد خود در دو دهه اخیر رسید و به نظر می رسد حتی بالاتر هم خواهد رفت. پیش از آغاز دوره خاموشی فدرال رزرو که در آخر هفته آغاز می شود، طیفی از سخنرانان فدرال رزرو به بازار گفته اند که بانک مرکزی به افزایش خود ادامه می دهد و در صورت نیاز به شدت افزایش می دهد تا تورم را کنترل کند. هر گونه ضعف کوتاه مدت در دلار ممکن است فرصتی میان مدت و صعودی ایجاد کند.

GBP/USD به زیر 1.1500 بازگشته است و احتمالاً در جلسات آتی پایین ترین سطح چند دهه اخیر چهارشنبه را مجدداً آزمایش می کند. نمودار روزانه هیچ ویژگی یا سیگنال صعودی واقعی ندارد، با مجموعه‌ای از اوج‌ها و پایین‌های پایین‌تر که بر چشم‌انداز غالب هستند. شمع چکشی صعودی چهارشنبه ممکن است نشان دهنده یک روند معکوس باشد، اما ممکن است چند روز طول بکشد تا ببینیم آیا نتیجه می دهد یا خیر.

معامله شمع چکش صعودی

نمودار قیمت روزانه GBP/USD – 8 سپتامبر 2022

داده‌های معامله‌گران خرده‌فروشی نشان می‌دهد 79.10 درصد معامله‌گران دارای لانگ خالص هستند و نسبت معامله‌گران لانگ به کوتاه 3.79 به 1 است. تعداد معامله‌گران در خالص معاملات 0.76 درصد کمتر از دیروز و 6.41 درصد بیشتر از هفته گذشته است. معامله گران نت-شورت 6.75 درصد بیشتر از دیروز و 31.77 درصد نسبت به هفته گذشته افزایش یافته است.

ما معمولاً دیدگاهی مخالف نسبت به احساسات جمعیت داریم، و این واقعیت که معامله‌گران خالص هستند نشان می‌دهد که قیمت‌های پوند/دلار آمریکا ممکن است به کاهش خود ادامه دهند. با این حال معامله گران نسبت به دیروز و در مقایسه با هفته گذشته سود خالص کمتری دارند. تغییرات اخیر در احساسات هشدار می دهد که جریان روند قیمت پوند/دلار آمریکا ممکن است به زودی افزایش یابد، علیرغم این واقعیت که معامله گران به مدت خالص باقی می مانند.
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه -1٪ 17% 3%
هفتگی 7% 44% 14%

نظر شما در مورد پوند انگلیس – صعودی یا نزولی؟؟ شما می توانید از طریق فرم در انتهای این مقاله به ما اطلاع دهید یا می توانید از طریق توییتر با نویسنده تماس بگیرید @nickcawley1.

منبع