GBP/USD در حالی که صدراعظم بریتانیا برنامه های مالی تجدید نظر شده را اعلام می کند، افزایش می یابد


GBP/USD – قیمت ها، نمودارها و تجزیه و تحلیل

  • کاهش مالیات در بریتانیا باعث افزایش پوند می شود.
  • نخست وزیر لیز تراس برای استعفا تحت فشار شدید قرار دارد.

توصیه شده توسط Nick Cawley

پیش‌بینی جدید Q4 GBP ما را دانلود کنید

جرمی هانت، صدراعظم خزانه‌داری، امروز گفت که تضمین‌های قیمت انرژی بریتانیا تنها تا آوریل 2023 باقی می‌ماند و پس از آن در اولین دور از بسیاری از دولت‌ها، سقف و هدف گذاری خواهد شد. صدراعظم همچنین طرح کاهش یک درصدی مالیات بر درآمد را به طور نامحدود لغو کرد و افزود که دولت “تقریباً تمام اقدامات مالیاتی اعلام شده در برنامه رشد 23 سپتامبر را معکوس خواهد کرد”. صدراعظم گفت که این اقدامات حدود 32 میلیارد پوند افزایش خواهد داشت. صدراعظم برنامه های مالی خود را بعداً امروز در مجلس عوام با جزئیات بیشتری ارائه خواهد کرد.

استرلینگ بیشتر از این نظرات با کابل برگشتی بالای 1.1300 افزایش یافت.

نمودار روزانه GBP/USD – 17 اکتبر 2022

نمودار از طریق ProRealTime

پس از اعلام صدراعظم، بازده اوراق قرضه دولتی بریتانیا بیشتر از بالاترین رقم اخیر خود کاهش یافت. بازده طلای 10 ساله بریتانیا حدود 42 واحد پایه کمتر در جلسه 3.94 درصد است. طلای ده ساله در سال 2022 با بازدهی کسری زیر 1 درصد افتتاح شد.

نمودار روزانه بازده 10 ساله طلایی – 17 اکتبر 2022

نمودار از طریق TradingView

لیز تراس، نخست‌وزیر بریتانیا، همچنان مورد انتقاد همه طرف‌های طیف سیاسی قرار می‌گیرد، زیرا صلاحیت او برای اداره کشور آشکارا زیر سوال می‌رود. برکناری صدراعظم قبلی، کواسی کوارتنگ، جمعه گذشته به دلیل سیاست‌هایی که خود تراس تصمیم گرفت، به عنوان پرتاب کردن همسایه‌اش در شماره 11 زیر اتوبوس تلقی شد، در حالی که چرخش مالی امروز بسیاری از محافظه‌کاران ارشد را خشمگین کرده است. یکی از نمایندگان ارشد محافظه‌کار، کریسپین بلانت، در آخر هفته گفت که «اگر سطح اعتماد شما به عنوان نخست‌وزیر تک رقمی باشد، صراحتاً این موقعیت غیرقابل برگشت است». نشانگرهای بریتانیا دارای PM Truss به اندازه 1/2 هستند که تا قبل از پایان سال شماره 10 را ترک کرده اند.

داده های تجارت خرده فروشی کمی تغییر کرده است

داده‌های معامله‌گران خرده‌فروشی نشان می‌دهد که 56.66 درصد از معامله‌گران دارای لانگ خالص هستند و نسبت معامله‌گران لانگ به کوتاه 1.31 به 1 است. تعداد معامله‌گران در معاملات خالص 1.85 درصد بیشتر از دیروز و 0.39 درصد کمتر از هفته گذشته است، در حالی که تعداد معامله‌گران در معاملات خرید کوتاه مدت 1.31 درصد است. معامله گران نت شورت 2.63 درصد بیشتر از دیروز و 3.94 درصد کمتر از هفته گذشته است.

ما معمولاً دیدگاهی مخالف نسبت به احساسات جمعیت داریم، و این واقعیت که معامله‌گران خالص هستند نشان می‌دهد که قیمت‌های پوند/دلار آمریکا ممکن است به کاهش خود ادامه دهند. موقعیت یابی نسبت به دیروز دارای طول خالص کمتر است، اما نسبت به هفته گذشته دارای طول خالص تر است. ترکیب احساسات فعلی و تغییرات اخیر به ما چیزهای بیشتری می دهد سوگیری تجاری GBP/USD مختلط.
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه 8% 5% 7%
هفتگی 2% -8٪ -3٪

نظر شما در مورد پوند انگلیس – صعودی یا نزولی؟؟ شما می توانید از طریق فرم در انتهای این مقاله به ما اطلاع دهید یا می توانید از طریق توییتر با نویسنده تماس بگیرید @nickcawley1.

منبع