GBP/USD به سطوح قبل از بحران بازگشت


GBP/USD – قیمت ها، نمودارها و تجزیه و تحلیل

  • پوند با کاهش آشفتگی بازار طلایی به شدت صعود کرد.
  • بادهای مخالف استرلینگ زیادی وجود دارد.
  • یک تغییر بزرگ در موقعیت GBP با کاهش نت لانگ ها و جهش نت-شورت ها.

توصیه شده توسط Nick Cawley

پیش‌بینی جدید Q4 GBP ما را دانلود کنید

استرلینگ در برابر دلار آمریکا در حال افزایش است و با کاهش ارزش دلار، تمام فروش «کوچک بودجه» اخیر خود را پس زده است. کاهش اخیر در بازدهی خزانه داری ایالات متحده، ناشی از ترس از اینکه بانک مرکزی ایالات متحده نرخ های بهره را بسیار بالا و با سرعت بالا می برد، به توقف فروش چند ماهه کابل کمک کرده است. این جفت اکنون به پایین ترین سطح مارس 2020 در حول و حوش 1.1410 بازگشته است، سطحی که قیمت را قبل از سقوط متوقف کرده بود.

برنامه خرید اوراق قرضه بانک مرکزی انگلستان (BoE) تا کنون کار خود را انجام داده است و به خوبی باعث چرخش شدید در بازار فروش طلا شده است. برنامه بانک مرکزی – خرید تا 14 اکتبر تا 14 اکتبر تا 5 میلیارد پوند طلا با تاریخ بلند مدت – با کاهش بازدهی اوراق با تاریخ طولانی مواجه شده است، اگرچه هنوز در سطوح نسبتاً بالا باقی مانده است. BoE تاکنون در چهار روز اول برنامه حدود 3.6 میلیارد پوند طلای با قدمت طولانی خریداری کرده است و دیروز فقط 22 میلیون پوند، زیرا بانک مرکزی بازار بلند مدت نرخ بهره را کنترل می کند.

بازده طلایی 30 ساله بریتانیا – 4 اکتبر 2022

نمودار از طریق @TradingView

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

چشم انداز استرلینگ نسبت به هفته گذشته افزایش یافته است و این در حال حاضر در پوند انگلیس منعکس شده است، اما چشم انداز کوتاه مدت در بهترین حالت ابری به نظر می رسد. چرخش مالیاتی 45 درصدی توسط نخست وزیر و صدراعظم، جفت های حاضر در کشور و حزب محافظه کار را تضعیف کرده است و به حزب کارگر در طیف گسترده ای از نظرسنجی ها برتری 20 امتیازی می دهد که نشان می دهد حزب محافظه کار ممکن است در انتخابات بعدی نابود شود. انتخابات عمومی. کواسی کوارتنگ، صدراعظم خزانه داری دیروز در کنفرانس سالانه حزب محافظه کار برای حضار خاموش سخنرانی کرد، در حالی که نخست وزیر لیز تراس روز چهارشنبه با وفاداران محافظه کار سخنرانی خواهد کرد به امید واکنش مثبت تر.

کابل ممکن است همچنان به سمت بالاتر حرکت کند و منطقه 1.1700 منطقه فرود احتمالی است، اما با توجه به اینکه هر دو طرف قیمت نشانه‌هایی از نوسانات شدید را نشان می‌دهند، این جفت احتمالاً در روزها و هفته‌های آتی سواری پردست‌انداز خواهد شد.

نمودار قیمت روزانه GBP/USD – 4 اکتبر 2022

داده‌های معامله‌گران خرده‌فروشی نشان می‌دهد که 55.15 درصد معامله‌گران دارای لانگ خالص هستند و نسبت معامله‌گران لانگ به کوتاه 1.23 به 1 است. تعداد معامله‌گران در لانگ خالص 3.12 درصد بیشتر از دیروز است. 23.05 درصد کاهش نسبت به هفته گذشته، در حالی که تعداد معامله گران نت-شورت 6.85 درصد بیشتر از دیروز و 59.86 درصد نسبت به هفته گذشته افزایش یافته است.

ما معمولاً دیدگاه مخالفی نسبت به احساسات جمعیت داریم، و این واقعیت که معامله‌گران خالص لانگ هستند نشان می‌دهد که قیمت‌های پوند/دلار آمریکا ممکن است به کاهش خود ادامه دهند. تغییرات اخیر در احساسات هشدار می دهد که روند فعلی قیمت پوند/دلار آمریکا ممکن است به زودی معکوس شود، علیرغم این واقعیت که معامله گران به مدت خالص باقی می مانند.
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه -9٪ 7% -2٪
هفتگی -26٪ 51% -4٪

نظر شما در مورد پوند انگلیس – صعودی یا نزولی؟؟ شما می توانید از طریق فرم در انتهای این مقاله به ما اطلاع دهید یا می توانید از طریق توییتر با نویسنده تماس بگیرید @nickcawley1.

منبع