GBP/USD با تسریع تلاش‌های خرپایی برای بازیابی اعتبار بالا می‌رود


چشم انداز پوند/دلار آمریکا:

  • پس از اینکه دولت انگلیس تقریباً تمام برنامه‌های کاهش مالیات اعلام شده چند هفته پیش را لغو کرد، پوند انگلیس افزایش یافت و در برابر دلار آمریکا بیش از 2 درصد افزایش یافت.
  • GBP/USD بیشتر زیان های متحمل شده از زمان انتشار مینی بودجه را جبران کرده است، که نشان می دهد ممکن است روند صعودی در آینده محدود شود.
  • از نقطه نظر اساسی، پوند چشم انداز چالش برانگیزی را در میان مدت حفظ می کند

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

بیشترین خوانده شده: S&P 500، Nasdaq 100 و Dow Jones Price Action Setups

پوند انگلیس در روز دوشنبه افزایش یافت و بیش از 2 درصد در برابر دلار آمریکا افزایش یافت، که به دلیل روحیه ریسک پذیری و اخباری مبنی بر اینکه دولت انگلیس از بسیاری از برنامه های اقتصادی ارائه شده چند هفته پیش که بازارها را به آشفتگی کشانده بود دست می کشد. بانک مرکزی برای تسهیل کمی اضطراری اقدام کند.

جرمی هانت که جمعه گذشته به عنوان صدراعظم جدید خزانه داری منصوب شد، امروز اعلام کرد که تقریباً تمام کاهش های مالیاتی را که در «کواسی کوارتنگ» پیشین وی در نظر گرفته بود، لغو خواهد کرد، زیرا تلاش می کند اعتبار مالی را حفظ کند. و امور مالی عمومی را اصلاح کند.

این معکوس نشان می‌دهد که نخست‌وزیر لیز تراس ممکن است در تلاش باشد تا سرمایه‌گذاران را متقاعد کند که کشور در مسیری پایدار از نظر مالی قرار می‌گیرد و از استقراض بیش از حد برای تأمین مالی سیاست‌های انبساطی در زمان خودداری می‌کند. تورم بالا و کسری حساب جاری قابل توجه.

یک سیاست مالی محتاطانه‌تر باید از پوند/دلار آمریکا حمایت کند، اما این جفت ارز در حال حاضر بیشتر زیان‌های متحمل شده از زمان رونمایی از بودجه کوچک را که جرقه فروش عمده‌ای را به همراه داشت، جبران کرده است، بنابراین پتانسیل صعودی آن ممکن است در آینده محدود شود.

در میان مدت، استرلینگ احتمالاً به دلیل عدم تعادل خارجی و ضعف بنیادی داخلی به مشکل ادامه خواهد داد. با تمرکز بر اقتصاد، این کشور احتمالاً در سال 2023 وارد رکود شدیدی خواهد شد، که همراه با فشارهای مداوم قیمت‌ها، باید برای تضعیف دارایی‌های بریتانیا و افزایش خروج سرمایه از بازارهای داخلی عمل کند.

واگرایی در سیاست پولی بین بانک انگلستان و فدرال رزرو نیز باید یک باد مخالف برای کابل باشد. در حالی که BoE به طور پیوسته نرخ‌ها را افزایش می‌دهد، به اندازه FOMC تهاجمی نبوده است، با این که این موسسه در شش جلسه از هشت جلسه اخیر خود هزینه‌های استقراضی را کمتر از حد انتظار برداشته است، نشانه‌ای از این که سیاست‌گذاران در بحبوحه افزایش، با یک موضع بیش از حد جنگ طلب راحت نیستند. خطرات رکود

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی GBP رایگان خود را دریافت کنید

GBP/USD تجزیه و تحلیل فنی

GBP/USD در ابتدای هفته، دسته 1.1400 را پس گرفت و با حرکت صعودی قوی به بهترین سطح خود از 5 اکتبر تاکنون صعود کرد. اگر خریداران کنترل بازار را حفظ کنند، مقاومت بعدی که باید در نظر گرفته شود در 1.1460/1.1500 ظاهر می شود. با قدرت بیشتر، تمرکز به 1.1600 و به دنبال آن 1.1740 تغییر می کند. از طرف دیگر، اگر رالی دوشنبه شروع به محو شدن کند، حمایت اولیه در 1.1380/1.1355 قرار دارد. اگر این کف شکسته شود، می‌توانیم شاهد حرکت به سمت 1.1240 و سپس 1.1150 باشیم.

نمودار فنی GBP/USD

نمودار، شرح هیستوگرام به طور خودکار تولید می شود

نمودار GBP/USD با استفاده از TradingView تهیه شد
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه -3٪ 20% 7%
هفتگی -9٪ 8% -2٪

ابزارهای آموزشی برای تاجران

  • تازه شروع کردی؟ دانلود راهنمای مبتدیان برای معامله گران FX
  • آیا می خواهید درباره شخصیت تجاری خود بیشتر بدانید؟ در مسابقه DailyFX شرکت کنید و بدانید
  • داده های موقعیت یابی مشتری IG اطلاعات ارزشمندی را در مورد احساسات بازار ارائه می دهد. راهنمای رایگان خود را در مورد نحوه استفاده از این اندیکاتور معاملاتی قدرتمند از اینجا دریافت کنید.

— نوشته شده توسط دیگو کولمن، استراتژیست بازار برای DailyFX

منبع