GBP/USD از سطح روانشناختی 1.15 عبور کرد زیرا PM Sunak مسئولیت آن را بر عهده گرفت


  • GBP/USD مزایایی که دلار بولز نفس طولانی می کشد.
  • به نظر می رسد بازارها به نخست وزیر سوناک و کابینه جدید او واکنش مثبت نشان داده اند.
  • برگشت قیمت به بالا روانشناسی سطح 1.15. خط روند نزولی 2022 برای کاهش سود بیشتر؟

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

GBP/USD پس زمینه بنیادی

GBP/USD با شکستن مجدد دلار از سطح روانشناختی 1.15، صبح امروز به روند صعودی خود ادامه داد. این در حالی است که جیمز کلورلی، وزیر امور خارجه بریتانیا اظهار داشت که نمی تواند تأیید کند که آیا بودجه همچنان در 31 اکتبر خواهد آمد یا خیر. او ادامه داد که نخست وزیر سوناک می خواهد زمان بگذارد و جزئیات بیانیه مالی را بررسی کند.

نخست وزیر سوناک در اولین سخنرانی خود تأیید کرد که احتمالاً به مانیفست سال 2019 که توسط حزب محافظه کار تعیین شده است پایبند خواهد بود و در عین حال اظهار داشت که ثبات اقتصادی در قلب دستور کار خواهد بود. در مثبت بیشتر ثبات بازار، جرمی هانت به عنوان وزیر دارایی باقی می ماند و دومینیک راب، قانونگذار بریتانیا به عنوان معاون نخست وزیر و وزیر دادگستری منصوب می شود. با توجه به کاهش بازده 10 ساله طلایی، به نظر می رسد بازارها به اولین حرکت نخست وزیر واکنش مثبت نشان داده اند زیرا چالش های بزرگتری در پیش است.

بازده اوراق قرضه دولتی بریتانیا 10 سال، نمودار روزانه – 26 اکتبر 2022

نمودار، نمودار خط توضیحات به طور خودکار تولید می شود

منبع: TradingView

صدراعظم هانت در عین حال تایید کرد که با اندرو بیلی، رئیس بانک انگلستان (BoE) گفتگو کرده است. صدراعظم بر تعهد خود به استقلال بانک های مرکزی و هدف گذاری تورم تاکید کرد و در عین حال بر لزوم همکاری با یکدیگر برای بازگرداندن اعتماد و اعتبار توافق کرد. با توجه به قطع ارتباط بین دولت و BoE پس از بودجه “Trussonomics” یک گام خوشایند است.

پیشنهاد شده توسط زین وودا

پیش بینی فرصت های تجارت برتر رایگان خود را دریافت کنید

بعداً در روز ما تعداد زیادی داده با رتبه متوسط ​​در خارج از ایالات متحده با اعداد جدید فروش خانه مورد علاقه داریم. برآوردها حاکی از آن است که چاپ به میزان قابل توجهی پایین تر است و احتمالاً قیمت پیشنهادی پوند را بالاتر از رقم تولید ناخالص داخلی ایالات متحده در آینده نگه می دارد.

برای همه انتشارات و رویدادهای اقتصادی متحرک بازار، به بخش مراجعه کنید تقویم DailyFX

GBP/USD نمودار روزانه – 26 اکتبر 2022

شرح نمودار به طور خودکار ایجاد شد

منبع: TradingView

از دیدگاه فنی، این جفت ارز از سطح روانی 1.15 عبور کرده است زیرا قیمت مقاومت خط روند را در اطراف منطقه 1.16 آزمایش می کند. یک شکست بالاتر در اینجا باید قیمت را به سمت منطقه 1.1750 هدایت کند که با 100-SMA مطابقت دارد. کابل برای اطمینان از پتانسیل صعودی بیشتر به یک شمع روزانه بالای سطح 1.15 نیاز دارد.

از طرف دیگر، یک شکست و بسته شدن کندل به زیر 1.15 می تواند باعث کاهش جفت به سمت مناطق حمایتی در اطراف 1.14 یا پایین تر در حدود 1.1250 شود که به ترتیب با 50 و 20-SMA مطابقت دارد.

سطوح کلیدی درون روزی که ارزش تماشا را دارند:

مناطق پشتیبانی

•1.1500

•1.1400

•1.1250

مناطق مقاومت

•1.1600

•1.1750

•1.2000
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه -20% 15% -6٪
هفتگی -5٪ 0% -3٪

منابع برای معامله گران

چه یک معامله گر جدید یا باتجربه باشید، ما چندین منبع برای کمک به شما در دسترس داریم. شاخص‌هایی برای ردیابی احساسات معامله‌گران، پیش‌بینی‌های فصلی معاملات، وبینارهای تحلیلی و آموزشی که روزانه برگزار می‌شود، راهنمای معاملاتی برای کمک به شما در بهبود عملکرد معاملاتی، و یکی به‌ویژه برای کسانی که تازه وارد بازار فارکس شده‌اند.

نوشته شده توسط: Zain Vawda، نویسنده Markets برای DailyFX.com

با زین در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @zvawda

منبع