GBP/USD آرامش وحشتناکی در آستانه نشست ایالات متحده


آخرین پوند استرلینگ: GBP/USD آرامش وهم‌آوری قبل از جلسه ایالات متحده

تیزر: اقدام قیمت نسبتا آرام تر کیبل نشان می دهد که بازارها به طور کامل در مورد برنامه های مالی لیز تراس متقاعد نشده اند زیرا او بودجه کوچک وزیر دارایی کوارتنگ را دو برابر می کند.

تجزیه و تحلیل پوند استرلینگ (GBP).

  • استرلینگ بالاتر می رود زیرا تراس در سیاست های مالی بحث برانگیز دو برابر می شود
  • مبادله کابل در حوالی سطح باز، در نظر گرفتن حرکت جهتی بعدی
  • ریسک رویداد اصلی: PCE ایالات متحده، رقم نهایی تولید ناخالص داخلی انگلستان (Q2) و احساسات مصرف کننده واحد میشیگان

{{آگهی}}

استرلینگ بالاتر می رود زیرا PM Truss در مورد اقدامات مالی بحث برانگیز دو برابر می شود

امروز صبح، نخست وزیر تازه منتخب لیز تراس، در کنار بودجه کوچک وزیر دارایی کواسی کوارتنگ ایستاد و اظهار داشت که او آماده است تا در “زمان های بسیار سخت” تصمیمات دشواری اتخاذ کند. نخست وزیر در ادامه خاطرنشان می کند که برنامه تنظیم شده برنامه درستی است و “ما نمی توانیم از راه رشد مالیات بگیریم”. ادعاهای بریتانیا مانند پوند، اوراق قرضه دولتی بریتانیا (گلت) و شاخص FTSE 100 با حرکت های نامنظم مواجه شده اند، زیرا به نظر می رسد بازارها با طرح کاهش مالیات ها موافق نیستند در حالی که هزینه های دولت در حال افزایش است.

جیمز استنلی، پیچیدگی‌های حلقه بازخورد منفی فعلی بریتانیا را در مقاله دیروز خود توضیح داد، که معضل فعلی بانک انگلستان را برجسته می‌کند، جایی که عملاً مجبور به اتخاذ یک سیاست ترکیبی شده است که در آن از طریق افزایش نرخ بهره انقباضی باقی می‌ماند، اما به طور موقت خرید بریتانیا را آغاز کرده است. طلایی (که ماهیت انبساطی دارد) برای بازگرداندن ثبات در بازار اوراق قرضه و جلوگیری از فروپاشی سیستماتیک منجر به ضررهای بزرگ مربوط به اوراق قرضه در صنعت صندوق بازنشستگی – که به شدت در مسائل دولت بریتانیا سرمایه گذاری شده است.

ملاحظات فنی

GBP/USD روزانه نشان می‌دهد که به نظر می‌رسد یک شمع چکشی در نمودار روزانه است، اگرچه ما باید منتظر نزدیک شدن به مشروعیت باشیم، که نشان می‌دهد نزولی بیشتر را نمی‌توان رد کرد. تعهد BoE به خرید طلاهای بریتانیا به هر مقداری که لازم باشد بر ارزش‌گذاری GBP تأثیر می‌گذارد، زیرا بانک ناگزیر برای تأمین مالی چنین خریدهایی پول چاپ می‌کند و عرضه پوند را افزایش می‌دهد که معمولاً تأثیر کاهش ارزش پول را دارد.

کاهش بیشتر اعتماد به سیاست مالی دولت بریتانیا یا خرید گیلت های اضافی از BoE می تواند منجر به عقب نشینی بازارها به سمت 1.0547 یا پایین ترین سطح 1.0340 شود. اگر اصلاح اخیر ادامه یابد، 1.1110 و 1.1410 به عنوان مقاومت ظاهر می شوند.

نمودار روزانه GBP/USD

image1.png

منبع: TradingView تهیه شده توسط ریچارد اسنو

توصیه شده توسط ریچارد اسنو

نحوه معامله GBP/USD

بازارهای ارز از سه ماهه چهارم سال 2021 افزایش مداوم نوسانات را تجربه کرده اند زیرا بانک های مرکزی شروع به بررسی افزایش نرخ بهره در آینده کرده اند. حرکت اخیر در پوند با نزدیک شدن به سطوح نوسانات ارزی که آخرین بار در سال 2020 مشاهده شد، شاخص را تقریباً سهموی کرد.

شاخص نوسانات ارز دویچه بانک (CVIX)

image2.png

منبع: TradingView تهیه شده توسط ریچارد اسنو

ریسک رویداد در افق

امروزه تعداد قابل توجهی از سخنرانی ها از چندین عضو فدرال رزرو وجود دارد: بولارد، لین، مستر و دالی. فردا شاهد رقم نهایی تولید ناخالص داخلی بریتانیا برای سه ماهه دوم خواهیم بود و پس از آن داده های تورم PCE و گزارش نهایی احساسات مصرف کننده میشیگان در ماه سپتامبر را مشاهده می کنیم. در حال حاضر بازارها در آستانه نشست بعدی فدرال رزرو در ماه نوامبر، جایی که هنوز امکان افزایش 75 واحدی دیگر وجود دارد، 67 واحد در ثانیه افزایش قیمت دارند. این نشان می‌دهد که در صورت افزایش نرخ تورم، همچنان ممکن است قیمت دلار به قیمت پوند ضعیف‌تر افزایش یابد.

image3.png

داده های اقتصادی زنده را از طریق DaliyFX ما سفارشی و فیلتر کنید تقویم اقتصادی

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

— نوشته ریچارد اسنو برای DailyFX.com

با ریچارد در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @RichardSnowFX

منبع